Dziennik Pierwszego Rzemieślnika. • Drodzy gracze!


  Z radością ogłaszamy powrót bohaterskich przygód - naszej serii zadań! Tym razem będą to przygody nowego bohatera! Będą to przygody, w których musicie udowodnić, kto jest najlepszym logikiem, wszystko zaczyna się w małej wiosce Galów. Śledźcie nowe przygody bohatera i odkryjcie sekret ukryty w Dzienniku Rzemieślnika.


  Nie przegapcie tego wspaniałego wydarzenia i szansy na wygrywanie ciekawych nagród!


  Ogólne informacje o konkursie  Start 27.06.2018 10:00
  Koniec 01.07.2018 10:00
  Ogłoszenie zwycięzców 02.07.2018
  Wybór zwyciężców Dzienne zadania: Zostanie wybranych losowo trzech zwycięzców spośród tych, którzy udzielili prawidłowej odpowiedzi.
  Finałowi zwycięzcy: Zostanie wybranych losowo trzech zwycięzców spośród tych, którzy udzielili prawidłowej odpowiedzi na co najmniej 2 zadania.
  Dzień 1 (28.06) 30 Złota x 3 zwycięzców
  Dzień 2 (29.06)[/b] 40 Złota x 3 zwycięzców
  Dzień 3 (30.06)[/b] 50 Złota x 3 zwycięzców
  End winners 100 Złota x 3 zwycięzców
  Bony ważne w społeczności PL
  Bony ważne do: Grudzień 31, 2019
  Wątek z dyskusją.

 • Starzec chwycił laskę i powoli stanął na nogach. Minęło sporo czasu, odkąd ostatni raz wyszedł z domu, gdzie spędził większość czasu czytając stare manuskrypty. Ale dzisiaj nagle poczuł pragnienie ujrzenia słońca. Znalazł to, czego szukał. Ukryta wiedza, której poszukiwał przez ostatnie 50 lat. To zaskakujące, co uważny czytelnik może znaleźć w książce, która w jakiś sposób wyglądała zupełnie niepozornie. "Healing Diseases Vol. 2" autorstwa Mark Atilius. Przypomniał sobie, że kupił tę książkę na egipskim rynku z czystej ciekawości. Książka miała krótki wstęp opisujący przygody autora zanim został uzdrowicielem i zamieszkał w Memphis. I tam, pomiędzy wierszami, znalazł to.
  Nawet ten uzdrowiciel, który wydawał się być dość znanym podróżnikiem w tamtym czasie, nie zdawał sobie sprawy z tego, co wtedy zobaczył i opisał. Ale nie było tu miejsca na wątpliwości. Dziennik Pierwszego Rzemieślnika naprawdę istnieje. Teraz wiedział, gdzie zacząć poszukiwania.
  Stary druid spojrzał na wschodzące słońce i uśmiechnął się. Ten szczególny uśmiech nie obiecywał światu niczego dobrego.  Następna część historii i pierwsze zadanie serii zadań zostaną opublikowane 28.06 o 10:00
  Ważne! Codzienna przygoda trwa dokładnie 24 godziny! Odpowiedzi nie będą widoczne, dopóki moderator nie zatwierdzi ich po zakończeniu zadania dnia.