TR Turnuva 2018 Grup C Rapor & Diplomasi

• tahıl tılsımı olduğuna da yazaydın bari :) tüm gece tılsımlara ve Türklere fake çıkan çekler kontra ataktan gol yemiş
    tebrikler :)

yeni kalktım, çayı demlemeden raporu attım olsun o kadar :D

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

• Selamlar ahali ,

bu seneki şansımız adminlerimizin paşa gönlüne bağlı gerisinde en azından "hiç olmadığı kadar" wow'a yakınız...

Yönetim gruptaki gibi davranacaksa oynamayabiliriz , boş yere insanların emeklerini hiç etmeye, hayal satmaya gerek yok , bizim hesaplarımız absürd, inistayifle silinirken rakiplerimiz güle oynaya oynayacaksa şansımız çok düşük zaten...

Yönetime rağmen wow kurabilecek heveste değiliz, bakalım finale 2-3 hafta kala bellir olur herşey, şuanlık bir yandan oynamak isterken öte yandanda "bu multilerle uğraşılmaz boşverin pubg atalım bırakalım oyunu" modunda en azından bizim ekip :)

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı

• Türk birlikleri birbirine girmeye başlamış bile :thumbdown: Toplama birlik yapıyorlar sonra iki oyuncu saçma nedenden birbirine saldırınca birlikçe iki deliye uyup savaş başlatıyorlar :thumbsup:

Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
    Royal Flush-Tesla-Crixalis
    Gnc-Game of Teuton-AGA

KB-Animals

• Türk birlikleri birbirine girmeye başlamış bile :thumbdown: Toplama birlik yapıyorlar sonra iki oyuncu saçma nedenden birbirine saldırınca birlikçe iki deliye uyup savaş başlatıyorlar :thumbsup:

30k askeri bi arada gören ağa kesiliyor ondandır :D

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• Dev-alfalara(ki sürekli isim değiştiriyorlar) bir kez daha sesleniyorum bir-kaç kişinin peşine düşüpte sürekli askerlerinizi heba etmeyin biz çakmaktan sıkıldık artık....

Not : reklam yapmak haricinde ordusunu harcamıyıp 3 ordunun (ki bana göre orducuk )
    Peşine sadece 3 sıralı 250 Mancılık sokan yönetici olmaz olsun

İyi forumlar iyi oyunlar

İstenen defansın %10 fazlası atılır.

• gece ufak bi ziyaret edelim dedik :)

evet 100 k tokmak 24 k toyton vardı asker kaçırma aktif olmazsaydı daha güzel bir kesim olacaktı yinede elinize sağlık...

"Karakterim ile tavrımı birbirine karıştırmayınız.Karakterim,benim kim olduğumla ilgilidir.Tavrım ise sizin kim olduğunuzla"...

MaD MaN

• Dev-alfalara(ki sürekli isim değiştiriyorlar) bir kez daha sesleniyorum bir-kaç kişinin peşine düşüpte sürekli askerlerinizi heba etmeyin biz çakmaktan sıkıldık artık....

Not : reklam yapmak haricinde ordusunu harcamıyıp 3 ordunun (ki bana göre orducuk )

İyi forumlar iyi oyunlar

o birlikte yada genel olarak orda yönetici var mı forum da server başlamadan 3000-5000 oyuncu dan bahsediyor du server başladı foruma girmez oldu 8o8o türk birliği dediler bölgede Türkler arası savaşlar çıktı ben final için ne diyecek onu merak etmeye başladım acaba oynucaklar mı 5000 kişi ile 8o8o global reis gel beraber senle birlik kuralım ismi ZİYA olsun 8):D:D:D Amerika dan oturan boğa ve kabilesi ile biz hazırız dedi bana he de duman yakayım 8o

İyi forumlar iyi oyunlar

sen gulubal armiyi paşganımın birliğine dil uzatamazsın dilini keserim.. Onlar 2500 kişi kuzeybatıya datça ile savaşmaya geldiler baktılar datça yok adamusa saralım dediler. @TırTıl_TR nerdesin küfürbaz tırtıl erdi. birazdan damlar buraya tırtıl başlar hebele hübele demeye :(

• Biz altını 20 tllik alıyoz zaten dolar ile alan düşünsün Kappa

hello wörıld kankişim er haş birliği olarak papua yeni ginelilerle çok iyi savaşıyosunuz sizi takdir ediyorum. gulubal armiyi paşganıma da öğretin şu oyunu. belki datça diye servera girip datçayı adamus sanıp saldırmaz :(