TR Turnuva 2018 Grup C Rapor & Diplomasi

• Bizim bölgr içi savaşımız bitti gibi 1 defçileri kaldı oda defçi gibi defçi yani :D adamusta problem vardır her gittikleri bölgede sorun çıkıyor çünkü :)

• küfürbaz tırtıl erdi yüzünden hep. melek yüzlü temiz insan zekiliseliyi bile çileden çıkardı bu içi kurtlu tırtıl erdi :(

zekiliseliyi mi yoksa köleyi mi ? :D

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü ~ WoW Yıkım REKORLARI

• sen gulubal armiyi paşganımın birliğine dil uzatamazsın dilini keserim.. Onlar 2500 kişi kuzeybatıya datça ile savaşmaya geldiler baktılar datça yok adamusa saralım dediler. @TırTıl_TR nerdesin küfürbaz tırtıl erdi. birazdan damlar buraya tırtıl başlar hebele hübele demeye :(

2500 kişi geldi tabi ne sanıyorsun orda çekler Hollanda o çağırdı diye oynuyor hatta Ruslar bunca senedir o gelecek diye finalde 8o8o8o amacımız Dacia demi global reis :D rahat ol oturan boğa ve kabilesi de bizimle finalde 8o8o

• Oturup diplomasi yapacağınıza türkler olarak bir olacağınıza burada goy goy yapıyorsunuz.Yabancılarla savaşacağımıza birbirimizle savaşıyoruz şahsen ben utanıyorum.3gün önce servere geldim gurur duyayım diye gördüğüm durum karşısında üzüldüğümü belirtmek isterim.Her birlikte türk görünümlü içi yabancılardan farkı olmayan oyuncular olabilir onları kanıtlar doğrultusunda temizler yolunuza devam edersiniz.Geçmişte birbirinizi kırmış olabilirsiniz ama burası türk serveri değil,global bir ortamdır gelin barışalım demiyorum çünkü bizler küs kalamayız bir olalım diyorum Herşeye (yabancıların oyunlarına) rağmen.LORD OF GLOBAL Hesabındayım.Bu söylediklerime kulak tıkayıp klavye kahramanlığı yapacaklar yapsın onların yabancılardan bir farkı kalmamıştır
    Saygılarımla Emre

We are OTTOMAN ! We are TURKEY !

• Emre Bey link verememişsiniz malesef :( Bazı Türk birlikelri zaten bir olmayı başardılar. Bazı bölgelerde suyu bulandıran Türkümsü arkadaşlar var sadece. İnşallah finallerde akılları başlarına gelir.

• Sürekli Türklük milliyetçilik edebiyatı yapanların fabrika cirosu kadar paraları bu oyun aracılığıyla almanlara kazandırmasi çok garip değilmi

Use your mind Show your respect

• Oturup diplomasi yapacağınıza türkler olarak bir olacağınıza burada goy goy yapıyorsunuz.Yabancılarla savaşacağımıza birbirimizle savaşıyoruz şahsen ben utanıyorum.3gün önce servere geldim gurur duyayım diye gördüğüm durum karşısında üzüldüğümü belirtmek isterim.Her birlikte türk görünümlü içi yabancılardan farkı olmayan oyuncular olabilir onları kanıtlar doğrultusunda temizler yolunuza devam edersiniz.Geçmişte birbirinizi kırmış olabilirsiniz ama burası türk serveri değil,global bir ortamdır gelin barışalım demiyorum çünkü bizler küs kalamayız bir olalım diyorum Herşeye (yabancıların oyunlarına) rağmen.LORD OF GLOBAL Hesabındayım.Bu söylediklerime kulak tıkayıp klavye kahramanlığı yapacaklar yapsın onların yabancılardan bir farkı kalmamıştır
    Saygılarımla Emre

saçmalığa bak yönetimden memnun olmayan bol boş konuşan insalara karşı çıkmanın adı türk görünümlü olmuş sen menfaatine çalış diğerleri çalışmasın sen ham yardımı iste diğerleri istemesin sen asker iste diğerleri uyusun mantık dışı oynamayın burası ne ülkeler arası savaş meydanı nede 3. dünya savaşı oyun bu herkes menfaatine göre ilerler

• Biri devleti aliye birlikleri yönetimiyle ve oyuncularıyla iletişime geçin.

Olm çamaşır suyu da bir yere kadar.

Eşine savaş açıp kayın babayla diplomasi yapmak, boşanma davası açmak nasıl bir zihniyet

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.