Стање на rs1 серверу

• Драги играчи,

Свет ts1.travian.rs ће почети као Travian: Legends сервер.

Почетак игре и регистрација: 10. јула 2018. у 12:00 по локалном времену.

Срећно свим играчима у освајању новог rs1 сервера!

Овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.
    Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума

Срдачан поздрав
    Ваш Travian тим

• Srecno svima u igri sem apostolima :)

Соколова бољих није од вукова с Романије!

BABOON TEAM 1/2 HS-T-DOO
    exexrs1 RS1 ACC - SWA
    exrs1 RS1 ACC - d.o.o
    rs1 FazonirajME - SWA

NAS JE DANE LJUDINA PRAVA!

<3 SWA <3

• tanko tanko

Erod do pobjede.

Sretno svima pa ko koga.... :p

ba1 Djetlic ba3 Imran(Fernadna)

rs domen (Lolek,GameOfTeuton,Neko iz Mase,Fanstastich 4,Wrong chat,Ferid11)

x3 La Bestia Negra, Megan Fox,lom-bom;

• Srecno svima...REV navija za Remu,Wera i Eroda...

rs1 MisterNo (AID),Korto Malteze (DN),freestyler (ND-Rev),Smak (rEV),Arhangel (OSA)Macan (Rev),Macan&Mara (SRB REV) ;)
    rs2 Vilence (BITANGE) , JanMar (PIGS)
    rs4 Ragnar (CNS - WoT),Scipion (ZEVS - GoT)

REV je PORODICA - ostalo su SAVEZI jer smo TOTALNO DRUKCIJI od drugih

• auu cim BZB ne dodje nema ni igraca..nista od deka ove godine 175 regisriranih znaci 2 alijanse po 60 i 55 multica..sretno svima vidimo se iduce godine :D H&M

• Шта је то 175 играча? Ништа, то су ти Дабић, Барабе и Мућак.
    То је директан продукт толерисања превараната, неће људи више да се млате.

• Раније никоме нису сметали радни дани, летовања, обавезе, знам људе који су радили ујутру а у по ноћи се будили зарад напада. Неће људи да жртвују време и новац у непоштеној борби, то је један једини разлог и ништа друго, то сви знамо, само можемо да се правимо да није тако.

• Раније никоме нису сметали радни дани, летовања, обавезе, знам људе који су радили ујутру а у по ноћи се будили зарад напада. Неће људи да жртвују време и новац у непоштеној борби, то је један једини разлог и ништа друго, то сви знамо, само можемо да се правимо да није тако.

Ako ne igras, onda nemoj ni po forumu da prosipas mudrost, pusti nas koji smo se prilagodili. Inace o postenju prica covek koji igra dva naloga sa istim nickom na cirilici i latinici...

• Никад нисам имао два налога, тај други ти је из ПАОР-а, посети понекад и форум. Управо си јавно признао да вараш, као и многи на прошлом форуму, а онда се питаш што има 200 играча.

• Никад нисам имао два налога, тај други ти је из ПАОР-а, посети понекад и форум. Управо си јавно признао да вараш, као и многи на прошлом форуму, а онда се питаш што има 200 играча.

Ja varam i nikada to nisam krio, kao recimo ti, ali ja lazno ne moralisem. U danteovom paklu ima specijalan krug za vas lazne moraliste.

• ja sam samo za to da se dogovorimo idemo se biti nije belaj ali ne na rs ne na ba ne na hr..idemo na com gdje nema stricevic od tetke maminog bratica mi zna mh pa mozemo svakako..idemo se rokati ma i na turski server indijski etiopijski nije bitno ali balkanski serveri su propali samo zbog jedne stvari..ZBOG NERAVNOPRAVNOSTI..ako vrjede pravila za jednog neka vrijede za sviju..kako kazuko zna igrat nogomet u kopackama zna i u opancma..tako i za travian ako je ekipa uvjerena da zna i moze protiv svakog igrati onda nije bitno gdje ce se bitka odvijati :)

• Zaista, ovo je uzas...niti se moze pokupiti nagrada, ni izgoldati nesto ni farmati ni mapu otvoriti. Sumnjam da je do web browsera ili pojedinacno kompa.
    Ocekujemo nadoknadu za dusevni bol u vidu golda :D

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar
    rs1 2017-2018 SWA_No1 zManijak
    com31 2018 RS-SN zManijak
    rs1 2018-2019 SN Femisan-A

The post was edited 1 time, last by tul3 ().