Açılır pencereler, mesaj gönderme, pazar ve harita sorunu

• yaklaşık 2 gün önce yapılan server güncellemesinden sonra meydana gelen hatalar listesi (TR4)

1- "Günlük görevler" gibi tıklandığında açılan pop-up pencereler çok küçük boyutta açılıyor, içeriğiyle ilgili bir şey görünmüyor
    2- Pazar kullanarak kendi köylerim arasında kaynak akışı sağlayamıyorum, çünkü "Hazırla" butonuna tıkladığımda hiçbir değişiklik olmuyor :D
    3- Harita üzerinde önceden köy veya herhangi bir alan üzerine geldiğimizde sağ tıklandığında bazı işlemler mümkündü, artık onlar da mümkün değil, çünkü "Bilgiler yükleniyor" şeklinde takılıp kalmış durumda (resim ekte mevcut)
    4- Oyuncu profillerinde "Mesaj yaz" kısmı vardı, artık o da yok. Birlik içindeki üyelere dahi birlik içindeki mesaj yazma simgesine tıkladığınızda dahi böyle bir şey mümkün olmuyor.
    5- Harita üzerinde diğer köyleri işaretlediğimizde, (sol klik) o köy ile ilgili yapılacak işlemler menüsü açılıyordu, ama artık o da eksik açılmakta (resim ekte mevcut)

Şimdilik fark ettiğim hatalar bunlar (eğer başka fark ettiğim hatalar olursa buradan eklerim tekrardan) , normalde dün açacaktım bu konuyu ancak belki benim gibi birileri de aynı hataları alıyordur, onlar yazar diye bekledim ama kimse yazmayınca bari ben yazayım dedim :D

Images

• error.jpg
    • error 2.jpg
  • @Ogre_TR Merhaba,

Güncellemelerden sonra sıklıkla hatalar ile karşılaşıyoruz. Diğer oyuncuların yaptığı ve multihunterların önerdiği yöntemleri denemenizi tavsiye ederim. Tarayıcıdaki çerez ve cookieleri silip oyuna girin CTRL F5 yapın ve kontrol edin. Büyük çoğunlukla düzelmiş oluyor. Eğer hala sorun devam ediyorsa multihuntera ya da admine yazın. Umarım sorun çözülür :)