Uhodněte, co se bude dít

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
 • Vážení hráči,


  minulý týden jsme zveřejnili příběh natarského průzkumníka Shua, který vyrazil na misi do země Travianu a nyní se vrací domů.


  Na základě Shuova příběhu už určitě máte různé nápady ohledně toho, co bude hlavní funkcí výročního speciálu. Kompletní informace odhalíme již brzy, ale zatímco připravujeme informace, zveme vás k účasti v tipovací hře.  Zkuste si tipnout, v čem bude nový výroční speciál zvláštní a získejte šanci vyhrát poukazy na zlaté a kódy na closed beta server, kde budete moct hru otestovat.


  Hráč, jehož odhad bude nejbližší (a nejpodrobnější), získá poukaz na 50 zlatých a 5 registračních kódů na closed beta server, které může pak dát svým přátelům.


  Z ostatních hráčů náhodně vybereme 3 další, kteří získají poukaz na 30 zlatých.


  Nechcete tipovat, co vás čeká, ale máte zajímavé nápady na speciální funkce do hry? Podělte se o ně zde - kdo ví, možná právě váš nápad bude hlavní součástí příštího výročního speciálu!


  Své tipy zde můžete psát až do pátku 20. 7. 2018, 14:00.


  Váš Travian Team

 • Čiže bude sa jednat o super komplet nový design hry. Budovy budu mať nový kabát a to zdórazňujem, PRE KAŽDÝ jednotlivý národ unikátny. Čiže Riemani budů mať iný vzhlad kasární ako Germáni naprieklad atd .... Áno, toto sa mi dosť pozdáva.


  Hrám traviana dlhšie, ako nakolko je Natarský prieskumnik Shu na svojich tolkách krajom. Čiže viem ledasčo vypozorovať. Váš verný hráč Tibor.

  Těšíme sa na darčeky a darčieky :). Volám sa Tibor, som z Humenného, čiže som východniar. Zaujímam sa o muziku (dobrý rap, Rytmus ) a o svoju vlasť. Mojim koníčkom je Travian a občas dedková 60% samohonka :S . Dedko je chudák slepý :(, čiže mu akotak pomáham na dedine. 8o
  6cvj.png

 • Já si myslím, že se mohlo jednat o nový tuning hrdiny a jeho funkcí, případně předmětů a nebo možnosti jak ty předměty získat.
  Možná se nějaké přidají. :) Kdo ví
  N.

 • Path to Pandora dostane nový grafický kabátek, jak jsme mohli vidět ve vydaném videu. Dále zde budou nové speciální budovy pro každý národ, které budou produkovat vítězné body (tato budova bude moci být pouze v hlavní vesnici). Po dosažení určitého počtu VB v alianci tato aliance vyhrává. Vítězné body budou ovšem viditelné i pro ostatní hráče, takže čím více bodů bude daný hráč mít, tím větší terč bude na jeho zádech.

 • Na začátek podle spisů jde vidět, že půjde o nový design budov, možná i nové budovy celkově.


  Podle názvu Path to Pandora a náčrtku mapy se spojenými vesnicemi bych tipoval herní mod, kde bude muset jednotlivec (případně aliance) spojit jeho vesnicemi cestu mezi různými lokalitami a tímto spojením buď sbírat body přímo nebo si odemknout cestu na nový kontinent - Pandoru.

 • Hra dostane nový grafický kabát. Dále zde budou nové speciální budovy pro každý národ, které budou produkovat vítězné body (tato budova bude moci být pouze v hlavní vesnici). Po dosažení určitého počtu VB v alianci tato aliance vyhrává. Vítězné body budou ovšem viditelné i pro ostatní hráče, takže čím více bodů bude daný hráč mít, tím větší terč bude na jeho zádech.

 • - Nový design hry
  - Cesta k Pandoře, kde nikdo neví, co očekávat, když se pomyslná Pandořina skříňka otevře
  - Budovy mohou dostat nové funkce, eventuelně se sloučit, jako kdysi v případě dnešní zbrojnice, aby bylo více mista na jiné

 • Zkusím něco naprosto šíleného a nepravděpodobného... bude se hrát bez zlatek, abyste si tu výhru pěkně užili :D

  Ono tahle hra je ještě poměrně skromná na funkce za zlatky, díky za to a zachovejte hru i pro lidi, kteří ninvestují spoustu peněz a chtějí si jen při hře odpočinout

 • Vzhledem k novému designu budov si myslím, že bude ovlivněné přebírání vesnic. Buď vůbec přebírat nepůjdou, nebo při přebrání hráč získá i speciální budovy přebíraného národa. Mohlo by to fungovat i nějak tak, že v každé vesnici budou nějaké "plány", které hráč získá při přebrání a získá tak možnost stavět i nějaké další budovy. Případně by bylo možné v přebrané vesnici využívat postavené budovy jiného národa, ale nešlo by je stavět a rozšiřovat, těch možností tady vidím víc. Ale myslím si, že by se to mělo přebírání týkat, protože si nedovedu představit, jak by to mělo fungovat v současném systému. Budovy by se musely buď překreslit, což by bylo hrozně divné nebo všechny zbourat, a to by nemělo smysl je přebírat.

 • Akože toto mi nadalo spať. Povedal som si : Tibor, mosíš tomu prísť na kĺb. A taky že hej. Velice ťažko dedukovať co presně budu nové funkcie kedže, máme vodítko iba príbeh.


  Vystupňujem několko vecí, od tých istých, až po ty úplně šialené. Čím si nižšie, tj. u vyššího čísla, tím viacej fantazírujem. Je jasné že mezi realitou o čo sa bude jednať a tím čo tu vymýšlame je velmi vysoký múrik :


  bod jeden, čiže jednotka 1) Budovy pre každý národ dostávaju svoj nový vzhlad. ALE, prečo ?


  preto lebo dojde k 2) miešání technologií (budov), miešáňu jednotiek u jednoho hráča. Bol by celkom nesmysel, aby sa hráč dostal IHNED na štartu k unikátné budove iného národa, Germánsky Teuton s napajedlom Rimanou - moc silné. Vďaka Shuově mapce si myslím, že aliancie budu postupovať regionmy až sa dostanů k regionu PANDORA, ktorý odomknu a bude možno v něm utočiť. Tady sa budu nachazať speciálně natarské vesnice. Pokjal hráč vybije a prebere vesnicu z regionu Pandora objaví sa v něj technologie různých národou. Vlastně po sem, se dá dedukovať z príbehu priezkumnika Shua. Čím silnější obrana natarou danej vsi, tím vyspelejšje, silnější budovy. Nageneruje sa to asi až po prebranu.


  3a) Každý národ bude moct startovat jen ve svojom regionu ke kterému historicky náleží. Všetci chápu. Riman = Itália ... atd...


  3b) = 3a) + jakmile sa zabre vesnica jiného národa, zostává toho národa a jedem jeho Jednotky, speciálne budovy.


  3c) je treba obsadit narasků dědinu z Regiona Pandora, Obsaděná natar. dědina produkuje natarské jednotky a Natarský kecal bude mít jediný schopnost brat dědinu jiného národa (je to Shu), aby tam zostali jeho technologie i po prebratí nestejným národom.


  4a) Zbrusu nový Extrémně unikátný Artefakt ! Shuov denník ! - po aktivaci tohoto artefaktu možno stavat celá ally hráče který ho vzal, všechny budovy všech národou.


  4b) Velký artefakt : stránka Shova denníku, už asi viete, jedna stránka Egyptská, další velký artefakt, stránka Hunská ... atd - možno stavat technologiu jen odpovídajícího národa


  5) alebo, (ťažký výstrel) výpravy pre JEDNOTKY !
  Kedže máme výpravy pro nášich hrdinou, hodily by sa aj výpravy pro naše zaparkované jednotky. Vysvetlim : U hera roste obtížnost výprav s vyšším výpravou.
  U jednotiek bude možné posielat nejaký definovaný počet jednotiek MAX k danej výprave (lepšie definovat než počiet, obilný upkeep = spotreba obka).
  1. výprava Max 5 jednotek (spotrieba obka) (jakéhokolvek druhu si hráč sám vybiera)
  2. výprava Max 10 jednotek (spotrieba obka)
  .
  50. výprava Max 700 jednotek(spotrieba obka)
  x. výprava Max 20 000 jednotek (spotrieba obka)


  Urobil by som naprieklad 3 typy výprav pre Jednotky, aby boli aj offaři nuteny stavat def jedtnotky a deffáry off jednotky :
  ÚTOČNÁ VÝPRAVA vaše jednotky útočí proti x
  DEFFENZIVNÁ VÝPRAVA vaše jednotky su v obraně proti x
  ŠPEHOVACIA VÝPRAVA vaše jednotky špehuju pres natarské dravce


  nebude se vám líbit Deff výprava, za 5 zlatek se dá přehodit na náhodný tip výpravy.


  v jeden čas sa bude dat jít iba na 1 výpravu, paralelně na viace nepojde. Výpravy budou trvat v priemere 2 h tam a 2 h zpeť.


  Jednou za 12 h sa bude dať aktivovať zadarmo teleport, ktorý zkráti celkovou dobu výpravy na 1/2. Jednotky pojdu iba tam. Zpeť sa teleportnů funkciú teleporta. Za pár Zlatiek sa bude dat teleport aktivovať IHNED, cena aktivovania teleporta za zlatky bude narástat, 1,1,2,3,4,5, 6 .. zlatiek


  Na výprave se bude bojovat proti natarom. Po zabití natarou dostane naprieklad Pandoriny body (PB) = duše zabitých natarou.
  7 PB = 1x zavřena Pandorina skrínka (PS)


  Za tieto úspešně zatvorene duše zabitých natarou (PB) sa bude dať v nakupovat v Natarskom Shope speciálne veci .... ale tak daleko moja fantázia něšaha... Svitok ihned dokončit všitky budovy, 50 k jednej sur., 100 koníkou, preidmety : 50 mastí, 50 klietok .... atd, prostě bonusy tohto typu rozumno odstupňovane.


  Za ZATVORENIE Pandoriny skríenky obdrží hráč bonusy
  za 10 krát zavřena PS Produkce surovin +100% na pár dní (na 4 dny ? )
  za 20 krát zavřena PS rýchlejšie výcvik 20% na pár dní (tipnem na 3 dny ?)
  za 30 krát zavřena PS Naprieklad rýchlejšie jednotky (tipnem na 2 dny ?)
  za 40 krát zavřena PS 10% Off bonus + 10% deff bonus (na 1 den ?)


  Bude sa vyhlašovat TOP 3 denní najúspešnajší lapač natarský dušicok (PB) z výprav - odmena Zlatky


  a TOP 10 Týdenný nejúspešnajší Natar lapač - nová štatistyka, tiež hocičo obrži...


  Black, akože ak som sa ani v jednom netrafil, tak fakt už neviem. Studnica mojej fantázie sa vyčerpala s kohótim zazbljakaním .....

  Těšíme sa na darčeky a darčieky :). Volám sa Tibor, som z Humenného, čiže som východniar. Zaujímam sa o muziku (dobrý rap, Rytmus ) a o svoju vlasť. Mojim koníčkom je Travian a občas dedková 60% samohonka :S . Dedko je chudák slepý :(, čiže mu akotak pomáham na dedine. 8o
  6cvj.png

  Post was edited 1 time, last by Tibor Laco ().

 • Preco sa nevyhlásili výsledky tejto sutaze. Betatest serveru Path to Pandora zacina zajtra 1. augusta. Vzal som si v praci kvoli temu dovolenku a nic sa nedeje :(. Na zajtra som odmietol dokonca ist aj na kupalisko na Chemlonskéj s partiu.
  Velké sklamanie :(. Čiže, alebo vyhlášenie bolo niejako utajené. Iba súkromou spravou ? Ďakujem pekne za odpoved.

  Těšíme sa na darčeky a darčieky :). Volám sa Tibor, som z Humenného, čiže som východniar. Zaujímam sa o muziku (dobrý rap, Rytmus ) a o svoju vlasť. Mojim koníčkom je Travian a občas dedková 60% samohonka :S . Dedko je chudák slepý :(, čiže mu akotak pomáham na dedine. 8o
  6cvj.png

 • Ahoj,


  dle meho byl nejblize popisu hrac Tibor Laco, proto vyhrava voucher na 50 zlatych.
  Dale jsem vylosoval 3 hrace kteri vyhravaji vouchery v hodnote 30 zlatych: Hujer924, Hamros, Secrotic.
  Pro zdarnou ucast jsem se rozhodl vsem zucastnenym darovat kody na beta server. Kody jsem nyni rozeslal vsem do soukrome konverzace zde na foru.


  Prijemnou zabavu!