απαραδεκτο

• Κατσε λιγο ρε ιξυδακη και λοιποι, οι σερβερς εχουν παει πολυ περισσοτερο απο δυο μερες πισω (5 σιγουρα εκτος αν εβγαλα 12000 ροπαλα σε 2 μερες γιατι τοσα περιπου μου λειπουν) ας μην μιλησω για τα κτηρια και τις υλες που πηραν ωρες για να αναβαθμιστουν. Μας λετε οτι τον χρονο που βαλαμε σε αυτες τις 5 μερες τον πεταξατε στην αναβαθμιση και τωρα πρεπει να τον ξαναπαιξουμε; και για να μας καλοπιασετε μας δινετε 40 ΟΛΟΚΛΗΡΟ χρυσο(δηλαδη 4 ευρω χαχαχαχα); ειστε σοβαροι εκει στην τραβιαν; πηρατε λεφτα απο ολους μας δεν μπορειτε απλα να λετε ουψ εκανα ενα λαθος δεν πειραζει ξανα παιξτε το, α και παρτε και 60 χρυσο για τον κοπο σας! θελω τα λεφτα που εβαλα πισω!!

• Καλησπέρα σας,

κατανοώ τον εκνευρισμό σας και την αγανάκτησή σας αλλά οι server επέστρεψαν στο χρονικό σημείο που αναφέρεται στην ανακοίνωση.

Για όποια άλλα ζητήματα του λογαριασμού σας θα πρέπει να μου στείλετε ένα email από το email του λογαριασμού σας.

Με εκτίμηση,

• Τι θέλεις να σε πει αδερφέ; Λες και έχει δικαίωμα να σου επιστρέψει τα χρήματά σου πίσω...
    Εδώ λίγο πριν τα αντικείμενα ξενυχτήσαμε για να στουκάρει αντίπαλος επιθετικός στρατός, χωρίς να το περιμένει κι όλας, στούκαρε, κοιμήθηκε το μεσημέρι χωρίς στρατό και ξύπνησε με το στρατό που είχε χθες...
    Τι να λέμε...
    Είναι κατανοητό να έχουμε όλοι μας έναν εκνευρισμό, τα update γίνονται για να λειτουργεί καλύτερα το game, καμιά φορά προκύπτουν τεχνικά προβλήματα...

• ξερεις κατι φιλε μου και εγω σημερα μπηκα στο ακκ και βρηκα 12.000 λιγοτερα ροπαλα και πολλα υποβαθμισμενα κτηρια για τα οποια εδωσα τον χρονο μου και τα χρηματα μου και ναι θελω αποζημιωση για αυτα. Δεν νομιζω πως λεω κατι παραλογο! Και επειδη εχω μιλησει με πολλους αλλους ακομα θα δεις οτι η πρακτικη της εταιριας να δωσει πισω μονο 4 ευρω αξια χρυσου θα τους κοστισει πολλες διαγραφες μεσα στις επομενες μερες μαζι και τη δικια μου!

• Αν σου πω τι έγινε σε εμάς, θα φρίξεις. Μισός σέρβερ κρίθηκε με τη βλακεία τους!
    Χωριά που κατακτήθηκαν, επέστρεψαν στους προηγούμενους ιδιοκτήτες τους...
    Φύλαρχοι έχουν εξαφανιστεί... φαίνονται στην επισκόπηση, στην πλατεία δεν υπάρχουν...
    Ήρωες έχουν εξαφανιστεί...
    επιθέσεις για κατάκτηση που ήταν στο δρόμο την ώρα στην οποία έγινε η επαναφορά, πλέον αγνοούνται! Χωριό το οποίο στις 18/7 δεχόταν επίθεση, πλέον δεν έχει κόκκινα σπαθάκια, αλλά και τα επιθετικά που πηγαίνουν προς αυτό είναι εξαφανισμένα...
    Θα σκάσουν κανονικά οι επιθέσεις; Και ο αμυνόμενος θα βρεθεί προ εκπλήξεως; Αν είχε βάλει σφήνες στην πραγματική ροή του παιχνιδιού, γιατί χάνει τη δυνατότητα αυτή;
    Αν η επίθεση είχε περάσει, ο αμυνόμενος θα είναι προετοιμασμένος ενώ είχε πιαστεί στον ύπνο...
    Κι εγώ για διαγραφή είμαι, όχι για το rollback τόσο, τον χαμένο χρόνο κτλ, αλλά γιατί όλο αυτό είχε όφελος 100% για την αντίπαλη συνομοσπονδία...

• ξυδακης... αυτο που εγινε μονο με 1000 χρυσα σε καθε ακκ ξεπληρωνετε