Kraków - miasto jednego ip !

• Opowiem wam historię pewnej kobiety z Krakowa i jej ciężkiego życia .... w całym krakowie jest jeden adres ip - bany dla krakowian są za nic ! drodzy MH miejcie to na uwadze i osczędzajcie krakowian !

Historia usłyszana na czacie pewnego sojuszu grającego na MŚ :)

a zaczyna się ona tak ....

Pewien posłuszny gracz chciał słać push do szefowej (pewnie na ambasade, bo raczej nie na db) ... ale zaskoczył go komunikat

po czym zareagowała szefowa danego sojuszu ! uświadamiając nieświadomego gracza w czym tkwi problem:

oczywiście od razu zlecieli się przyjaciele szefowej, którzy hejtowali niedobrego operatora:

i wszystko by się dobrze skończyło ... ale nie ! przyszedł pewien kibic Realu i zadrwił z tłumaczenia szefowej ... (że real oszukuje i naciąga to nie znaczy że owa szefowa również :/:D :p )

Oczywiście szefowa nie mogła się zgodzić z kibicem Realu ! uznała że on żartuje

ale nie ! zaraz po tym zaczęła się tłumaczyć (przecież tylko winny się tłumaczy?)

szefowa myślała że już wszyskim wszystko wyjaśniła, ale pojawił się kolejny sojusznik ironizujący z całej tej sytuacji

cdn.

ten post wklejam nie po to żeby siać nienawiść - nie ! mam na calu dobro Krakowian ! Multihunterzy apeluję do Was nie banujcie ich ! mają problemy ze stadionem, to jeszcze teraz to samo ip ...

a co wy drodzy użytkownicy forum myślicie o tym tłumaczeniu?

p.s. jeżeli ktoś się nie domyśla kto jest kim i chce ss z nickami to zapraszam na prv :)

• ... może ta epidemia jednego ip się rozszerzy ?

Tobie by się akurat ban przydał :D
    Może dowiedziałbyś się czegoś nowego od MH.

Często najlepsze chwile w życiu to te kiedy nic nie robisz, tylko zastanawiasz się nad swoim istnieniem,kontemplujesz różne sprawy. I tak kiedy na przykład mówisz, że wszystko nie ma sensu, to nie może do końca nie mieć sensu, bo przecież jesteś świadom, że nie ma sensu,a Twoja świadomość braku sensu nadaje temu jakiś sens. Rozumiecie o co mi chodzi? Optymistyczny pesymizm.

• No z tym "wspólnym" IP to prawda, zapytaj swojego kolegę, studenta informatyki.Poza tym z żartobliwej rozmowy aferki kręcisz, siedziec na czyimś czacie i potem leciec z tym na forum to trzeba honoru i godności nie miec. :-)

• No z tym "wspólnym" IP to akurat prawda zapytaj swojego kolegę, studenta informatyki.Poza tym z żartobliwej rozmowy aferki kręcisz, siedziec na czyimś czacie i potem leciec z tym na forum to trzeba honoru i godności nie miec. :-)

Często najlepsze chwile w życiu to te kiedy nic nie robisz, tylko zastanawiasz się nad swoim istnieniem,kontemplujesz różne sprawy. I tak kiedy na przykład mówisz, że wszystko nie ma sensu, to nie może do końca nie mieć sensu, bo przecież jesteś świadom, że nie ma sensu,a Twoja świadomość braku sensu nadaje temu jakiś sens. Rozumiecie o co mi chodzi? Optymistyczny pesymizm.

The post was edited 1 time, last by NaT_PL ().

• jakie aferki ? czy ty widzisz jakąś afere ? uśmiałem się z tej żartobliwej rozmowy pewnego sojuszu i tyle :) każdy może sobie ją teraz zobaczyć ^^ i może mh będzie łaskawszy następnym razem?
    poza tym macie na czacie 1/3 kretów i się dziwisz że rozmowy wychodzą ? please

• Ten co hejtował operatora to ja ;]
    I było tam ładnie napisane "zje&any operator", bo jak powszechnie wiadomo, większość dostawców internetu leci w kulki i takie sytuacje są nagminne. Jak nie IP, to pingi w różnych grach są spowodowane vpn'em. Ale nie spodziewam się, że błyśniesz swoją inteligencją.
    Skończ neon pieprzyć, bo Twoje "zagrywki" wobec Anarchy są po prostu prostackie.
    "Pewnego sojuszu" - no prawie jak blurowanie loga tvnu czy tvp.. no przecież ni chu*a nie wiadomo o jaką stacje chodzi..
    Ostatnia pi*da jesteś i tyle. Zresztą zaraz nawrzucam na konfie to bez gwiazdek poczytasz ;]

Now we will play on my rules..
    It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
    Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes:

• uważam że "szefowa" o której mowa serio sama sobie niektóre brednie wkręca ;) dlatego tak w nie wierzy

Więc postanowiłeś powklejać urywki rozmowy z "pewnego" czatu i do każdego urywka dopisać coś od siebie.

np. to:

(pewnie na ambasade, bo raczej nie na db)

To nie jest już wkręcanie sobie bredni ? :D

Brawo neon brawo..

P.s
    Na przyszłość wklej albo całość albo historie idź wymyślaj do działu "propaganda" :)

czekamy na ten cdn.

• jak zauważysz napisałem też:

a tak btw. składka na co była ?

poza tym napisałem PEWNIE - to nie oznacza że na pewno, czyż nie ?
    nie bądź jak twoja szefowa, czytaj ze zrozumieniem

• Musisz mieć bardzo smutne życie że jedyne co potrafisz robić to całe dnie próbować ośmieszyć lalke. Dobrze że masz internetowych kolegów oraz kółko wzajemnej adoracji. Przynajmniej tutaj możesz poczuć się doceniany budując ego plusami na forum gry.

• nie bądź jak twoja szefowa, czytaj ze zrozumieniem

skąd cię młotku wzięli ? xD

Do tego może wklej jakiegoś SS-a to będzie wiarygodniej..

Pewien posłuszny gracz chciał słać push do szefowej

• Musisz mieć bardzo smutne życie że jedyne co potrafisz robić to całe dnie próbować ośmieszyć lalke. Dobrze że masz internetowych kolegów oraz kółko wzajemnej adoracji. Przynajmniej tutaj możesz poczuć się doceniany budując ego plusami na forum gry.

W obnażaniu czyjejś głupoty i kłamstwa nie ma nic zlego;) Przynajmniej sie dowiedzialem dlaczego tyle jest kont pobanowanych na ćwiartce ;) Kraków i wszystko jasne;)