Travian: Path to Pandora - Žaidimo mechanika

 • Dar 2013 m. mes (tiksliau tariant, Brian) nusprendė atšvęsti „Travian: Legends'“ gimtadienį specialiu žaidimo leidimu. Laikui bėgant, tai tapo tradicija.


  Nuo tada, kiekvieną rugsėjį išleidžiame metinį specialų leidimą ir jis visad turi pavadinimą. Šiemet, kaip ir spėjote, jis vadinsis „Travian: Path to Pandora.“


  Pastarosiomis savaitėmis mes išleisdavome paslėptas užuominas, o dabar atėjo laikas atskleisti pilną konceptą ir detales apie žaidimo mechanikos pokyčius, kruopščiai ruoštus šiems metams.  Pagrindinės funkcijos tokios pačios kaip ir praėjusių metų „Travian: Fire and Sand“, įskaitant:


  • Senovinis Europos žemėlapis, 401x401 dydžio, išskyrus IR, SA, Arabia, COM ir TR, kurie turės didesnį 801x801 dydžio žemėlapį
  • 87 užkariaujami regionai, už kuriuos gaunami pergalės taškai
  • Karių persiuntimas ir karių sujungimas
  • Serveris laimimas surinkus aukščiausią pergalės taškų skaičių po 200 dienų žaidimo


  Tai yra specialios „Travian: Path to Pandora“ funkcijos, kurias palikome nuo praėjusių metų. Taigi, kas naujo laukia 2018 m.?  Atnaujintas pastatų dizainas  Kaip matėte Shu pasakojime, eskizuose ir praėjusią savaitę publikuotame video, kiekviena gentis turės išskirtinį pastatų dizainą (atkreipiame dėmesį, kad tai išankstiniai piešiniai ir galutinis dizainas gali šiek tiek skirtis).


  Užkariavimo sistema  Vieno raundo metu galima žaisti tik viena paskyra, tačiau mes vis tiek norime, kad jūs pamatytumėte šias nuostabias naujas iliustracijas. Dėl šios priežasties žaidimo dizaino komanda nusprendė pakeisti bazinę užkariavimo mechaniką ir padaryti, kad viskas būtų įdomiau.


  Užkariavus kitos genties gyvenvietę „Travian: Path to Pandora“, gyvenvietė nepakeis genties tipo, išskyrus Natarų gentį (žr. žemiau). Pažiūrėkime kaip tai veikia pasitelkdami vaizdinį pavyzdį.

  Kaip matote, jei turite Hunų paskyrą ir užkariaujate Galų gyvenvietę, jei gynėjas pastatė Spąstinę, ją rasite ir toje gyvenvietėje (vienintelis pastatas, kurio neliks, tai Sienos, kaip ir „Travian: Legends“). Kas dar pasikeičia?  • Šioje gyvenvietėje negalėsite statyti konkrečių pastatų Hunams, nes gyvenvietė priklauso Galų genčiai.
  • Galėsite treniruoti Galų pajėgas, kunigaikščius ir kolonistus.
  • Jei siųsite savo kolonistus iš tos gyvenvietės įkurti naują, naujoji gyvenvietė taip pat bus Galų.
  • Jei siųsite savo kunigaikštį iš tos gyvenvietės užkariauti kitą, užkariautoji gyvenvietė taip pat nepakeis genties.
  • Jei siųsite savo kunigaikštį iš tos gyvenvietės užkariauti Natarų gyvenvietę, užkariautoji Natarų gyvenvietė pasikeis į Galų gentį.


  Kaip dėl karžygio?


  • Jūsų karžygys visad priklausys paskyros genčiai, todėl šiuo atveju jis visad bus Hunas.
  • Jei siųsite karžygį į Galų gyvenvietę, kurią užkariavote ir padarėte karžygio naujais namais, jūsų Puolimo priedas galios Galų pajėgoms, jei karžygys bus pasiųstas su jomis į pastiprinimus, reidus ar puolimus. Taip pat, jei karžygys dėvės Galų karių daiktus, jie taip pat darys poveikį pajėgoms.
  • Jei Hunų karžygio namų gyvenvietė yra Galų gyvenvietė, išsiųstas į nuotykius karžygys gali rasti Galų pajėgas.
  • Kadangi karžygys priklauso Hunų paskyrai ir jis visad bus Hunų karžygys, jis ras tik Hunų ginklus ir nuotykius.


  Kaip dėl pajėgų?


  • Pajėgos iš skirtingų genčių, priklausančios tai pačiai paskyrai, NEGALI būti sujungtos.


  Sąjungų sistema


  „Travian: Path to Pandora“ žaidime mes pakeisime sąjungų veikimą. Sąjungai sudaryti bus būtini keturi aljansai, kurie turi būti tarpusavyje susiję.  Ką tai reiškia?

  • Aljansas A ir Aljansas B gali sukurti sąjungą; vienas iš jų išsiųs kvietimą kitam ir kitas jį priims. Tai veikia taip pat kaip ir „Travian: Legends'“
  • Jei Aljansas A nori sąjungoje turėti Aljansą C, sąjungos prašymas turi būti išsiųstas tiek Aljanso A, tiek Aljanso b, tik tuomet Aljansas C galės prašymą priimti.


  Kas dar keisis?

  • Naujoje sistemoje resursus bei pajėgas galite siųsti tik savo paskyrai, aljansui ar sąjungai.
  • Vieši pasiūlymai turgavietėje vis dar prieinami visiems, nebent pažymėsite „tik savo aljansui“ pasirinkimą. Tokiu atveju, pasiūlymas bus prieinamas tik aljanso nariams.


  Statistika  „Travian: Path to Pandora“ mes pašalinsime „Plus“ statistiką ir ją pakeisime nauja sistema, suteikiančia žaidėjui daugiau įžvalgų. Ši sistema bus nemokama ir prieinama kiekvienam savo paskyroje.


  Statistikos puslapyje rasite naują kortelę pavadinimu „Bendra“ su krūva informacijos, kuri, tikimės, padės jums valdyti savo paskyrą. Ši informacija prieinama tik žmonėms turintiems prieigą prie paskyros, įskaitant ir pavaduotojus.


  Ką ten galėsite pamatyti? Daugybę visko – žemiau rasite kai kurias detales, tačiau visko neatskleisime:


  • Pasaulio progresavimas – čia rasite įžvalgas apie serverį, įskaitant serverio dieną, serveryje aktyvuotų paskyrų skaičių bei genčių pasiskirstymą.
  • Reitingas – reidų, prekybos ir gamybos detalės, lyginant su jūsų aljansu ir visu serveriu.
  • Gyvenvietės jėgos reitingas – gynybos ir puolimo pajėgumai, lyginant su jūsų aljansu ir visu serveriu.
  • Kultūros taškų reitingas – rodomas dienos kontekste ir lyginamas su jūsų aljansu ir visu serveriu.


  Smalsu pamatyti daugiau? Tuomet pažiūrėkite į šiuos vizualus (atkreipiame dėmesį, kad tai išankstiniai piešiniai ir galutinis dizainas gali šiek tiek skirtis).

  Likučio pokyčiai  „Travian: Path to Pandora“, jūs kas 24 valandas galite panaudoti vieną meno kūrinį (taip pat kaip ir gyvąjį vandenį).

  Žaidime „Travian: Path to Pandora“, standartinė vėliava turi būti pakeista, kad tiktų sąjungai.

  Egiptietiško vandentiekio statybos kaina buvo ženkliai pakelta siekiant pagerinti likutį (detalią lentelę galite pamatyti žemiau)

  Aljanso priedas

  Siekiant padaryti aljanso priedą naudingesniu ir paskatinti žaidėjus aukoti, mes pakeitėme priedą Filosofijai ir Prekybai ir sumažinome pirmų keturių žingsnių kainą.
  • Kultūros taškų gamybos priedas pakeltas nuo 2% iki 4% vienam lygiui.
  • Prekeivio talpa padidinta nuo 20% iki 30% vienam lygiui.  O čia kainos vienam lygiui pokyčiai:
  • Resursai reikalingi pirmam lygiui sumažinti iki 1,200,000
  • Resursai reikalingi antram lygiui sumažinti iki 5,600,000
  • Resursai reikalingi trečiam lygiui sumažinti iki 17,100,000
  • Resursai reikalingi ketvirtam lygiui sumažinti iki 51,200,000
  • Resursai reikalingi penktam lygiui išliks tokie patys (153,600,000)
  Senos vandentiekio kainos  Naujos vandentiekio kainos  Čia baigiame pagrindinių „Travian: Path to Pandora“ funkcijų apžvalgą, žemiau taip pat rasite lentelę, kurioje pateikiama skirtumų tarp „Travian: Legends“ ir „Travian: Path to Pandora“ santrauka.


  Jei turite klausimų apie žaidimo mechaniką, prašome juos rašyti į žaidimo forumą ir taip pat nepamirškite pažiūrėti klausimų ir atsakymų tiesioginės transliacijos ketvirtadienį, liepos 26 d. feisbuke, pradedant 15 val. CEST laiku, kur žaidimo dizaineris Jake atsakinės į jūsų klausimus gyvai.


  Jūsų „Travian“ komanda

  vr58w7.png

  Post was edited 1 time, last by Shanti ().

 • Kas „Travian: Legends“ „Travian: Path to Pandora“  Bendra
  Žemėlapis Lyguma 801 x 801 Europa 401 x 401
  Regionai Nėra regionų 87 regionai, kuriuos galima užkariauti
  Pergalės taškai ne Jūsų aljansas turi >50% užvaldytos teritorijos ir raminantis apsauginis laikmatis buvo sustabdytas. Jie gali naudoti artefakto energiją, o jų aljansas susirinks pergalės taškus. Pergalės taškai, uždirbti jūsų aljanso per dieną, gali būti patikrinti regiono apžvalgoje.
  Gentys 3 (romėnai, galai, teutonai) 5 (galai, teoutonai, rom4nai, egiptiečiai, hunai)
  Genčių pastatai Visų genčių pastatai vizualiai atrodo taip pat Kiekviena gentis pastatams turi skirtingas vizualizacijas
  PS taip ne
  Karių sujungimas ne taip
  Karių persiuntimas ne taip
  Prekybos maršrutai Jūs galite sukurti prekybos maršrutus į savo gyvenvietes, į savo aljanso arba sąjungos „WoW“ ir į gyvenvietes, turinčias artefaktų ir esančias jūsų aljanso arba sąjungos ribose. Galite sukurti kelius į savo gyvenvietes
  Prekybos rūmų pastatas Standartinis Padvigubintas efektas
  Arena Standartinis Padvigubintas efektas
  Statybvietės Romėnų paskyros turi vieną papildomą statybvietę Romėnų gyvenvietės turi vieną papildomą statybvietę
  Slėptuvių talpa ir prekeivių pajėgumas Kiekviena paskyra turi slėptuvių talpą ir prekeivių pajėgumą priklausomai nuo paskyros genties. Kiekviena gyvenvietė turi slėptuvių talpą ir preikeivių pajėgumą priklausomai nuo paskyros genties.
  Serverio pabaiga Serveris baigiasi, kai „WoW“, priklausantis žaidėjui, arba nataras pasiekė 100-ąjį lygį Serveris baigiasi po 200 dienų
  Statistika Papildoma ir pagrindinė statistika yra prieinama Papildoma ir pagrindinė statistika buvo pašalinta. Naujas statistikos puslapis jau prieinamas žaidėjams (žiūrėti pranešimą aukščiau).


  Artefaktai
  Vardas Prašoma artefaktų Prašoma senovės galių
  Prieinamumas Architekto šventykla, Generolo šventykla, Šnipo šventykla, Virėjo šventykla, Instruktoriaus šventykla, Vyriausiojo dizainerio šventykla, Stebėtojo šventykla, Kvailio šventykla, „WoW“ statybų planas Architekto šventykla, Generolo šventykla, Šnipo šventykla, Virėjo šventykla, Instruktoriaus šventykla, Vyriausiojo dizainerio šventykla, Stebėtojo šventykla
  Užkariavimas Gali būti užkariautas sunaikinant iždinę puolimo su karžygiu metu, jeigu savo gyvenvietėje turite pakankamai didelę iždinę. Kai jūsų aljansas užsitikrina regioną, jūsų aljansui suteikiama prieiga prie senovės galių, kurios gali būti aktyvintos gyvenvietėje, turinčioje pakankamai didelę iždinę.
  Aktyvinimas Jos aktyvinamos automatiškai, praėjus 24 valandoms nuo užkariavimo. Jos turi būti aktyvinamos rankiniu būdu kas 24 valandas; tos pačios senovės galios tam pačiam aljanso nariui gali būti aktyvintos vieną kartą.
  Galių trukmė Aktyvintos visam laikui. Jos turi būti aktyvinamos rankiniu būdu kas 24 valandas; tos pačios senovės galios tam pačiam aljanso nariui gali būti aktyvintos vieną kartą.
  Galių apribojimai Galite užimti ne daugiau kaip 3 artefaktus, iš kurių tik 1 gali būti unikalus ir turėti poveikį visai paskyrai. Savo paskyroje galite turėti daugiau nei 3 artefaktus. Artefaktai turi būti užkariauti užkariaujant visą gyvenvietę, kuriai jai priklauso.

  Aktyvūs yra tik 3 seniausi artefaktai, iš kurių tik 1 gali būti unikalus ir turėti poveikį visai paskyrai. Jeigu iš 3 seniausių artefaktų 2 yra turintys poveikį visai paskyrai, ketvirtas seniausias taps aktyvus.

  Išimtis taikoma savų artefaktų užėmimui: galite mainyti artefaktus tarp gyvenviečių savo paskyroje su karžygiu, net jei jau turite 3 ar daugiau artefaktus.
  Žaidžiant „Travian: Legends“ artefktas visada aktyvinamas valdančiajai gyvenvietei arba paskyrai; senovės galios „Travian: Path to Pandora“ turi būti aktyvintos. Jos gali būti aktyvintos, kai tik žaidėjo sąjunga pasiekia >50% teritorijos užvaldymą ir išlaiko teritoriją 24 valandas. Kad aktyvintumėte senovės galias, sąjungos narys turi turėti 10 lygio iždinę senovės galioms su poveikiu gyvenvietei, arba 20 lygio iždinę senovės galioms su poveikiu paskyrai.

  Žinoma, yra keli apribojimai: kiekvienai gyvenvietei, tik viena senovės galia gali būti aktyvinta, ir kiekvienai paskyrai gali būti aktyvinta tik viena senovės galia su poveikiu visai paskyrai. Taigi, iš viso dvi senovės galios gali paveikti gyvenvietę.  Užkariavimas
  Gyvenvietės: Kai užkariaujate gyvenvietę, priklausančią kitos genties paskyrai, gyvenvietė pakeičia gentį į tokią, kuri priklauso jūsų paskyrai. Visi pastatai, būdingi tai genčiai, dingsta. Kai bandote užkariauti gyvenvietę, priklausančią kitos genties paskyrai, gyvenvietė išlieka tos genties dalimi. Genčiai būdingi pastatai išlieka, nebent būna sunaikinami užkariavimo metu. Jūsų paskyra išliks toje gentyje, kurią pasirinkote registracijos metu.
  Natarų gyvenvietės Užkariaujant natarų gyvenvietę, ji priklausys jūsų paskyrai su atitinkama gentimi. Užkariaujant natarų gyvenvietę, ji priklausys gyvenvietės vado genčiai.


  Kolonizavimas
  Kur Apribojimų nėra Apsistoti galite tik regionuose, kurių kaimynystėje yra regionai su populiacija didesne nei 4000. Yra keli regionai, kuriuose apsistoti galite visada (centriniai pradžios regionai).
  Gyvenvietė Apsistojant naujoje gyvenvietėje, sukurta gyvenvietė priklauso tai pačiai genčiai kaip ir paskyra. Apsistojant naujoje gyvenvietėje, sukurta gyvenvietė priklauso tai pačiai genčiai, kuriai priklauso kolonistai.


  Karžygių nuotykiai ir atributai
  Herojaus daiktai Kitų genčių atributų dėvėjimas nesustiprina jūsų būrio. Kitų genčių atributų dėvėjimas sustiprina tas būrio vertybes, kurios kyla iš genties dabartinėje gyvenvietėje.
  Atributai nuotykiuose Jūsų karžygys gali rasti tik paskyros genties atributus. Jūsų karžygys gali rasti tik paskyros genties atributus.
  Pajėgos nuotykiuose Jūsų karžygys gali rasti tik paskyros genties pajėgas. Jūsų karžygys gali rasti pajėgas, priklausančias tai genčiai, nuo kurios jis pradėjo nuotykį.
  Standartinė vėliava Karžygio atributas standartinė vėliava daro įtaką aljanso nariams. Karžygio atributas standartinė vėliava daro įtaką sąjungos nariams.


  Likučio pokyčiai
  Meno kūriniai Meno kūrinius galite naudoti be jokių laiko apribojimų. Kas 24 valandas galite panaudoti vieną meno kūrinį (taip pat kaip ir gyvąjį vandenį).
  Vandentiekis Neegzistuoja, kadangi nėra egiptiečių. Apie pokyčius žiūrėkite žinutėje aukščiau.
  Aljanso priedai Pokyčių nėra Apie pokyčius žiūrėkite žinutėje aukščiau.


  Sąjunga
  Dydis Kiekvienas aljansas gali priklausyti ne daugiau kaip 3 skirtingoms konfederacijoms. Kiekvienas aljansas gali priklausyti vienai sąjungai, sudarytai iš ne daugiau kaip 4 aljansų (detalesnės informacijos ieškokite žinutėje aukščiau).
  Pastiprinimas Žaidėjai gali siųsti pastiprinimą į bet kurią gyvenvietę. Žaidėjai gali siųsti pastiprinimus sau, savo aljansui ir bet kuriam kitam aljansui, priklausančiam tai pačiai sąjungai.
  Siųsti resursus Žaidėjai gali siųsti resursus bet kuriems kitiems žaidėjams. Žaidėjai gali siųsti resursus sau, savo aljansui ir bet kuriam kitam aljansui, priklausančiam tai pačiai sąjungai. Pasiūlymai turgavietėje nėra ribojami šių taisyklių.

  vr58w7.png

  Post was edited 1 time, last by Shanti ().

 • neblogai

  You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'