Travian: Path to Pandora - מכניות המשחק

 • עוד בשנת 2013, החלטנו (או יותר נכון, בריאן) לחגוג את יום ההולדת של Travian: Legends בשחרור משחק מיוחד. בינתיים, זה כבר הפך למסורת.


  מאז אנחנו משחררים בכל חודש ספטמבר ספיישל שנתי, ותמיד יש לו שם. השנה כפי שכבר ניחשתם הוא יקרא: Travian: Path to Pandora.


  בשבועות האחרונים, שחררנו רמזים נסתרים ועכשיו הזמן לשחרר את הקונספט המלא ואת פרטי השינויים במנגנון המשחק שפיתחנו השנה.  התכונות הבסיסיות זהות לאלו של Travian: Fire and Sand מהשנה שעברה וכוללות:


  • מפת אירופה העתיקה בגודל 401x401, למעט עבור IR, SA, חצי האי ערב, COM ו-TR אשר להם תהיה במקום מפה גדולה יותר שתתפרש בגודל 801x801
  • 87 אזורים לכיבוש המייצרים נקודות ניצחון
  • העברת כוחות ומיזוג כוחות
  • מנצחים את השרת באמצעות השגת המספר הגבוה ביותר של נקודות ניצחון במהלך 200 ימים


  אלו התכונות המיוחדות עבור Travian: Path to Pandora ששמרנו מהשנה שעברה. אז, מה יהיה חדש ב-2018?  ⁩עיצוב חדש למבנים  כפי שראיתם בסיפורו של שוּ, בציורים ובסרטונים שפרסמנו בשבוע שעבר, לכל שבט יהיה עיצוב ייחודי למבנים שלו (בבקשה שימו לב שהתמונות הינן שומרי מקום והעיצוב הסופי יכול להשתנות במידה מסוימת).  ⁩מערכת כיבוש  אתה יכול לשחק רק בחשבון אחד בכל סיבוב של Travian, אבל אנחנו עדיין רוצים שתוכל לראות את כל עבודות האומנות המדהימות האלה. לכן צוות עיצוב המשחק החליט לשנות את המנגנון הבסיסי של הכיבוש ולהפוך את הדברים למעניינים יותר.


  כאשר אתה כובש כפר משבט אחר ב-Travian: Path to Pandora, השבט של הכפר לא ישתנה, למעט אצל הנטארים (ראה למטה). בואו נראה איך זה עובד עם דוגמה ויזואלית.


  כפי שאתם יכולים לראות, אם יש לך חשבון הוּנִי וכבשת כפר גאלי, ואם המגן בנה לוכד, תוכל למצוא אותו באותו הכפר (המבנה היחיד שלא יישאר הוא החומה כמו ב-Travian: Legends). מה עוד קורה?  • לא תוכל לבנות את המבנים הייחודיים להונים באותו שבט, מכיוון ששבט זה שייך לשבט הגאלי.
  • תוכל להכשיר חיילים גאליים, צ'יפיטנים ומתיישבים.
  • אם תשלח את המתיישבים מכפר זה ליישב כפר חדש, כפר זה גם יהיה גאלי.
  • אם תשלח את הצ'פיטן מכפר זה לכבוש כפר אחר, הכפר הכבוש לא יחליף שבט.
  • אם תשלח את הצ'פיטן מכפר זה לכבוש כפר נטארי, הכפר הנטארי הכבוש יהפוך לכפר גאלי.


  מה לגבי הגיבור?


  • הגיבור שלך תמיד ישתייך לשבט של החשבון, אז במקרה זה הוא תמיד יהיה הוּנִי.
  • אם תשלח את הגיבור לכפר גאלי שכבשת ותהפוך אותו לבית שלו, הבונוס של הגיבור שלך ישפיע על החיילים הגאליים אם הוא יצא איתם לבזיזות, תקיפות ותגבורות. יתרה מכך, אם הגיבור ילבש פרטי חיילים גאליים, זה ישפיע גם על החיילים.
  • אם כפר הבית של הגיבור ההוני הינו כפר גאלי, הגיבור יוכל למצוא חיילים גאליים בהרפתקאות.
  • מכיוון שהגיבור שייך לשבט הוני ותמיד יהיה גיבור הוני, הוא ימצא רק כלי נשק הוניים בהרפתקאות.


  מה לגבי החיילים?


  • לא ניתן למזג כוחות משבטים שונים השייכים לאותו חשבון.


  ⁩מערכת הקונפדרציה


  ב-Travian: Path to Pandora, שינינו את האופן שבו הקונפדרציה עובדת. תוכל ליצור קונפדרציה עם רק ארבע בריתות, החייבות להיות קשורות זו לזו.  מה זה אומר?

  • ברית א' וברית ב' יכולות ליצור קונפדרציה; אחת מהן תשלח בקשה לאחרת, וזו תאפשר את הבקשה. זה עובד כמו ב-Travian: Legends.
  • בשלב זה, ברית א' רוצה לצרף גם את ברית ג' לקונפדרציה; בקשת הקונפדרציה צריכה להישלח גם על ידי ברית א' וגם על ידי ברית ב', רק אז ברית ג' תוכל לאשר את הבקשה.


  מה עוד ישתנה?

  • במערכת החדשה, אתה יכול לשלוח משאבים וחיילים רק לחשבונך, לבריתך או לקונפדרציה שלך.
  • הצעות פתוחות בשוק עדיין זמינות עבור כולם, אלא אם בחרת באופציה "עבור הברית של בלבד". במקרה הזה, זה יהיה זמין רק עבור חברי הברית.


  ⁩סטטיסטיקות  ב-Travian: Path to Pandora, אנחנו נסיר את סטטיסטיקות ה"פלוס" ונחליף אותן במערכת חדשה שתספק לשחקן תובנות נוספות. מערכת זו תהיה חינמית וזמינה לכל אחד בחשבונו.


  בדף הנתונים הסטטיסטיים, תמצא כרטיסייה חדשה בשם "כללי" עם טונות של מידע שאנו מקווים כי יעזרו לך לנהל את החשבון. מידע זה יהיה זמין רק לאנשים שיש להם גישה לחשבון, כולל שומרי חשבון.


  מה תוכל לראות שם? המון דברים - מתחת תוכל למצוא חלק מהפרטים, אבל אנחנו לא רוצים לקלקל את הכל:


  • התקדמות בעולם - עם כל מיני תובנות על עולם המשחק הכוללות את היום בשרת, פעילויות בחשבון בעולם המשחק, ופיזור השבטים
  • דירוג משאבים - עם בזיזות, מסחר ופרטי ייצור בהשוואה לברית שלך ולעולם המשחק כולו
  • דירוג כוח הכפר - גם עבור הגנה וגם עבור תקיפה בהשוואה לברית שלך ולעולם המשחק כולו
  • דירוג נקודות תרבות - ליום בהשוואה לברית שלך ולעולם המשחק כולו


  סקרן לראות עוד? אז בוא תראה את התמונות הללו (בבקשה שים לב שתמונות אלו הינן שומרי מקום והעיצוב הסופי יכול להשתנות במידה מסוימת):


  ⁩שינויים מאזנים  ב-Travian: Path to Pandora תוכל להשתמש ביצירת אומנות כל 24 שעות (בדומה לדלי).

  Travian: Path to Pandora, הסמל היה חייב להשתנות כדי לעבוד עם הקונפדרציה.

  עלויות הבניה של משאבות המים המצריות עלה משמעותית כדי לשפר את האיזון (ראו טבלאות למטה)

  בונוסי ברית

  כדי להפוך את בונוסי הברית ליעילים יותר וכדי שהשחקנים ירצו יותר לתרום, שינינו את הבונוס עבור פילוסופיה ומסחר והורדנו את העלות ל-4 השלבים הראשונים.

  • בונוס ייצור נקודות התרבות עלה מ-2% ל-4% עבור כל רמה.
   קיבולת
  • הסוחר עלתה מ-20% ל-30% לכל רמה.
  והנה השינויים במחיר לכל רמה:

  • המשאבים הדרושים לרמה 1 יורדים ל-1,200,000
  • המשאבים הדרושים לרמה 2 יורדים ל-5,600,000
  • המשאבים הדרושים לרמה 3 יורדים ל-17,100,000
  • המשאבים הדרושים לרמה 4 יורדים ל-51,200,000
  • המשאבים הדרושים לרמה 5 נשארים אותו הדבר (153,600,000)
  ⁩העלות הקודמת של משאבת המים
  ⁩העלות החדשה של משאבת המים  זה מסכם את התכונות העיקריות של Travian: Path to Pandora, למטה תמצאו גם טבלה שמסכמת את ההבדלים בין Travian: Legends ו-Travian: Path to Pandora.


  אם יש לך שאלות לגבי מנגנון המשחק, תרגיש חופשי להעלות אותן לפורום ואל תשכח לבדוק את השאלות ותשובות בשידור חי ביום חמישי ה-26 ביולי ב-Facebook החל משעה 16:00, שם ג'ייק מעצב המשחק יענה על שאלות בשידור חי.


  צוות טרוויאן

 • מה Travian: Legends Travian: Path to Pandora  כללי
  מפה מישור ‪801 x 801 אירופה ‪401 x 401
  אזורים ללא אזורים 87 אזורים לכיבוש
  נקודות ניצחון לא לברית יש >50% שליטה אזורית "ונעילת" טיימר ההשעיה כבר הסתיימה. הם יכולים להשתמש בכוח האוצר והברית שלהם תצבור נקודות ניצחון. ניתן לצפות בנקודות הניצחון שהושגו על יד הברית שלך בסקירה האזורית.
  שבטים 3 (גאלים, טאוטונים, רומאים) 5 (גאלים, טאוטונים, רומאים, מצרים, הונים)
  בנייני השבט המבנים זהים חזותית עבור כל שבט עבור כל שבט הבניינים נראים אחרת
  פלא העולם כן לא
  מיזוג חיילים לא כן
  העברת חיילים לא כן
  נתיבי מסחר ניתן ליצור נתיבי מסחר עבור הכפרים שלך, לפלא העולם של הברית\קונפדרציה שלך ולכפרים עם אוצרות בתוך הברית\קונפדרציה שלך. אתה יכול ליצור נתיבים לכפרים שלך
  בניין משרד הסחר רגיל השפעה כפולה
  רחבת טורניר רגיל השפעה כפולה
  משבצות הבניינים בחשבונות רומיים יש משבצת אחת נוספת בכפרים רומיים יש משבצת אחת נוספת
  קיבולת נקיק וקיבולת סוחר לכל שבט יש קיבולת נקיק וקיבולת סוחר בהתאם לשבט של החשבון. לכל כפר יש קיבולת נקיק וקיבולת סוחר בהתאם לשבט של הכפר.
  סיום שרת השרת מסתיים כאשר פלא עולם בבעלות שחקן או הנאטרים מגיע לשלב 100 השרת מסתיים אחרי 200 ימים
  סטטיסטיקות סטטיסטיקות "פלוס" וכלליות זמינות סטטיסטיקות "פלוס" וכלליות מוסרות ובמקומן עמוד סטטיסטיקות חינמי יהיה זמין עבור השחקנים (ראה הודעה למעלה).


  אוצרות
  שם קריאה לאוצרות קריאה לכוחות קדומים
  זמינות מִשְׁכָּנוֹ של האדריכל, מִשְׁכָּנוֹ של הגנרל, מִשְׁכָּנוֹ של המרגל, מִשְׁכָּנוֹ של הטבח, מִשְׁכָּנוֹ של המדריך, מִשְׁכָּנוֹ של המעצב הגדול, מִשְׁכָּנוֹ של התצפיתן, מִשְׁכָּנוֹ של השוטה, תוכנית הבניה של פלא העולם מִשְׁכָּנוֹ של האדריכל, מִשְׁכָּנוֹ של הגנרל, מִשְׁכָּנוֹ של המרגל, מִשְׁכָּנוֹ של הטבח, מִשְׁכָּנוֹ של המדריך, מִשְׁכָּנוֹ של המעצב הגדול, מִשְׁכָּנוֹ של התצפיתן
  כיבוש ניתן לכבוש באמצעות הריסת קופת האוצר בתקיפה עם הגיבור אם בכפר שלך ישנה קופת אוצר גדולה מספיק. מרגע שהברית שלך הבטיחה אזור, לברית שלך יש גישה לכוחות הקדומים, אותם ניתן להפעיל בכפר עם קופת אוצר גדולה מספיק.
  הפעלה הוא מופעל אוטומטית 24 שעות לאחר שנכבש. הוא צריך להיות מופעל ידנית כל 24 שעות, ניתן להפעיל את אותו כוח עתיק רק פעם אחת עבור כל חבר ברית.
  משך הזמן של הכוח הוא פעיל באופן קבוע. הוא צריך להיות מופעל ידנית כל 24 שעות, ניתן להפעיל את אותו כוח עתיק רק פעם אחת עבור כל חבר ברית.
  מגבלות הכוח אתה יכול ללכוד 3 אוצרות לכל היותר, מתוכם רק אחד יכול להיות ייחודי או בעל השפעה על החשבון כולו. אתה יכול להחזיק יותר משלושה אוצרות בחשבון שלך. את האוצרות יש לכבוש באמצעות כיבוש של כל הכפר המחזיק בהם.

  רק שלושת האוצרות הוותיקים ביותר פעילים, מתוכם רק אחד יכול להיות ייחודי או בעל השפעה על החשבון כולו. אם ישנם 2 אוצרות עם השפעה על כלל החשבון מבין שלושת האוצרות הוותיקים ביותר, הרביעי שיתווסף יהפוך לפעיל.

  יוצא מן הכלל לתפיסה עצמית: אתה יכול להחליף אוצרות בין הכפרים של החשבון שלך עם הגיבור, אפילו אם יש לך שלושה אוצרות או יותר.
  בעוד שב-Travian: Legends, האוצר תמיד פעיל בכפר שמחזיק בו; הכוח הקדום ב-Travian: Path to Pandora צריך להיות מופעל. הם יכולים להיות מופעלים ברגע שהברית של שחקן השיגה> 50% של שליטה אזורית והחזיקה בשטח במשך 24 שעות. כדי להפעיל כוח עתיק, חבר ברית צריך בסף הכל קופת אוצר ברמה 10 עבור כוחות עתיקים בעלי השפעה על הכפר, או קופת אוצר ברמה 20 עבור כוחות עתיקים בעלי השפעה על החשבון.

  כמובן שישנן כמה מגבלות: עבור כל כפר, ניתן להפעיל רק כוח קדום אחד, ועבור כל חשבון ניתן להפעיל רק כוח קדום אחד עם השפעה על החשבון כולו. לפיכך בסך הכל שני כוחות יכולים להשפיע על כפר אחד.  כיבוש
  כפרים כשאתה כובש כפר ששייך לחשבון משבט אחר, השבט בכפר משתנה לשבט של חשבונך. כל הבניינים הייחודיים לשבט נעלמים. כשאתה כובש כפר ששייך לחשבון משבט אחר, הכפר נשאר עם אותו השבט. המבנים הייחודיים של השבט נשמרים, אלא אם כן הם נהרסו בזמן הכיבוש. החשבון שלך יישאר עם השבט אותו בחרת בעת ההרשמה.
  נטארים בעת כיבוש כפר נטארי, הכפר ישתייך לחשבון בעל שבט תואם. בעת כיבוש כפר נטארי, הכפר ישתייך לשבט של הצ'יף של הכפר.


  הגדרות
  איפה ללא הגבלות אתה יכול להתיישב רק באזורים שלהם אזורים שכנים עם אוכלוסיה של יותר מ-4000. ישנם מספר אזורים בהם אתה תמיד יכול להתיישב (אזורים מרכזיים התחלתיים).
  כפר כאשר מייסדים כפר חדש, הכפר שנוצר שייך לשבט של החשבון. כאשר מייסדים כפר חדש, הכפר שנוצר יהיה שייך לשבט של המתיישבים.


  הרפתקאות וחפצי גיבור
  חפצי הגיבור לבישת פריטים של כפרים אחרים לא ישפר את היחידות שלך. לבישת פרטי לבוש משבטים אחרים משפרת את הערך של היחידות מאותו השבט בכפר הנוכחי.
  פריטים בהרפתקאות הגיבור שלך יכול למצוא פריטים רק מהשבט של החשבון. הגיבור שלך יכול למצוא פריטים רק מהשבט של החשבון.
  חיילים בהרפתקאות הגיבור שלך יכול למצוא חיילים רק מהשבט של החשבון. הגיבור יכול למצוא חיילים ששייכים לשבט ממנו הוא התחיל את ההרפתקה.
  סמל פריטי הגיבור משפיעים באופן בסיסי על תנועת החיילים בין חברי הברית. פריטי הגיבור משפיעים באופן בסיסי על תנועת החיילים בתוך הקונפדרציה.


  שינויים מאזנים
  עבודת אמנות ניתן להשתמש ביצירות אמנות ללא מגבלות זמן. ניתן להשתמש ביצירת אומנות אחת בכל 24 שעות (כמו הדלי).
  משאבת מים לא קיימת מכיוון שאין מצרים. ראה שינויים בהודעה למעלה.
  בונוסי ברית ללא שינוי ראה שינויים בהודעה למעלה.


  קונפדרציה
  גודל כל ברית יכול להשתייך לעד 3 קונפדרציות שונות. כל ברית יכולה להשתייך לקונפדרציה אחת המורכבת מ-4 בריתות (ראה פירוט בהודעה למעלה).
  תגבורת שחקנים יכולים לתגבר כל כפר. שחקנים יכולים לתגבר את עצמם, את הברית שלהם וכל ברית השייכת לאותה קונפדרציה.
  שלח משאבים שחקנים יכולים לשלוח משאבים לכל שחקן אחר. שחקנים יכולים לשלוח משאבים לעצמם, לברית שלהם ולכל ברית השייכת לאותה קונפדרציה. הצעות בשוק אינן כבולות למגבלה זו.
 • ממה שהבנתי למעלה אתה יכול להחזיק בחשבון שלך 5 שבטים שונים ולאמן את כל הכוחות שלהם
  הבנתי נכון?

  ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
  ANTI ILAN 100%
  ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C ...

  ILX27- Da Vinci ...VNX-Charizard  u23-ltr.gif

 • ממה שהבנתי למעלה אתה יכול להחזיק בחשבון שלך 5 שבטים שונים ולאמן את כל הכוחות שלהם
  הבנתי נכון?

  בדיוק כך.

 • ראיתי במפה של אירופה העתיקה שהאזורים קבועים אני מתאר לעצמי שגם האוצרות הם קבועים נכון?
  אם כן אשמח למפה שבה רשום מה האוצר של האזור ולא רק שם האזור
  כרגע אני מצליח להבין רק איזה גודל אוצר (או ללא אוצר) אבל לא לדעת איזה סוג אוצר זה (צפיחית שבועה מגף וכו' )
  למי שיש דבר כזה או שיחק וזוכר חלק מהמקומות זה יעזור

 • היי,
  סוב נכנסים צד בשרת מחר?
  יש לי קישור לרשימת האזורים והאוצרות שלהם
  The Regions & Villages
  זה של F&S אבל לפי מה שראיתי זה נראה כמעט אותו דבר אם לא זהה.
  ויש לי תמונת מסך שצילמתי מתישהו של כל המפה עם שמות האזורים והנקודות ניצחון לכל אזור אבל לא נותן להעלות פה תמונה.

  שיחקתי/משחק ב:
  Il29 NYS - F.C.B
  Il19 FaS - soso

  ts83 closed beta - The_Undertaker

 • לא אחי רק כמה חבר'ה איתי... אתה מוזמן גם
  וואלה עזרת מאוד, חסרים הרבה מאוד פרטים חשובים על הגרסה הזאת וזה אחד החשובים בהם
  אגב אם אתה יכול אשמח שתשלח לי את המפה בפרטי, תודה

 • מצאתי את הקישור:


  3e55019f193498c50b41a85e2263530a


  בכל אופן אני כרגע בבטא מחכה לראות התפתחויות עוד לא יודע אם אמשיך בבטא או שאצטרף לשרת החדש.

  שיחקתי/משחק ב:
  Il29 NYS - F.C.B
  Il19 FaS - soso

  ts83 closed beta - The_Undertaker

 • הרעיון של בונוס למיצרים של הכפלת הייצור מנאות מדבר יותר מידי חזק.
  לחשוב שמיצרי יכול ליצור בירה של 150% יבול ולהכפיל ל300% ולאחר מכן לכבוש סוג אחר זה פשוט מגוחך, זה יגרום ליותר מידי שחקני זהב לשחק כמיצרים בשביל הבונוסים המוגזמים  IL5 - TechnoTal

  ro2 - kush-academy

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg