Hyde Park

• brak akceptacji społecznej

W PL tolerancja jest ale póki co akceptacji na szczęście nie ma.

Zainteresowanie tym wynika z tego, że trwa walka kulturowa... gdyby nie walczyli o jej przemianę nikt by się tym nie interesował.

Próbka 160 osób nawet nie będę sprawdzał metodologii czy założeń.

Pobudzenie czy obrzydzenie jest w dużej części odruchem bezwarunkowym (ewolucyjnym) można te odruchy zmienić jeśli będzie się uczyło wystarczająco małe dzieci.

Stąd np. jedna z najobrzydliwszych rzeczy jaką kiedykolwiek czytałem:

260770e.pdf

polecam od razu z grubej rury na 70 stronę

Takich raportów jest zatrzęsienie i lecą na promowanie tego miliardy $ + organizacje międzynarodowe naciskają na promowanie tego.

Najczarniejszy przykład to gdy Barack "pokojowy noblista" Obama odmówił wsparcia Nigerii w walce przeciw Boko Haram ze wzgledu na opór Nigerii w przymuszaniu dzieci do takiej "edukacji" a później jego żona promowała się na "Bring Back Our Girls".

Za prezydentury BO cały Departament Stanu zamienił się w instytucję promującą zboczenia.

rzyg panoramiczny...
    .
    .
    .
    Ja zawsze odpowiadam na takie wrzutki: Ludzie którzy potępiają pedofilię odczuwają pedofilskie żądze.

obecnie: el-MSL
    skończone: ts8-quarterback / ts8-leming / ts5-NBK / ts2-pstro / ts7-NBK / ts5-NBK / ts1-Raz23 / eliminacje-ZIL / ts4-oka / MS-ZIL
    skasowane: ts4-Marek Antoniusz / ts5-nieudolnie
    oddane: ts4-tony

The post was edited 5 times, last by farnix_PL ().

• Adam przypomnij sobie niedawną aferę z pewnym senatorem republikanów w USA
    W Senacie był najbardziej zaciekłym wrogiem gejów obrażał ich chciał ich przymusowo leczyć groził temu calemu środowisku i nagle bach przyłapano go sic!!! w biurze na sexie z facetem
    Senator był albo że stanu Michigan lub Illinois nie pamiętam już wiem tylko że totalny prawak był
    Ps. Znalazłem !!!

33-letni Wes Goodman, młody polityk Partii Republikańskiej, który zasłynął ze swoich homofobicznych wypowiedzi, został przyłapany na seksie... z innym mężczyzną. Mało tego, jest nagranie.
    Wes Goodman jest członkiem amerykańskiej Partii Republikańskiej w Ohio. Zasłynął swoimi mocnymi komentarzami odnośnie homoseksualności, którą określał mianem "ciężkiego grzechu". Bronił wartości rodzinnych opartych o wartości religijne, wspierał środowiska pro-life i ugrupowania postulujące ułatwiony dostęp do broni palnej.

Uważał, że postulaty LGBT prowadzą do legalizacji pedofilii i "werbunku młodzieży", dlatego osoby homoseksualne powinny być "poddane odpowiedniemu leczeniu".

Od kilku dni światowe media grzmią o tym, że został przyłapany na seksie z innym mężczyzną w swoim biurze. Goodman w oficjalnym oświadczeniu przeprosił swoją żonę i rodzinę, złożył mandat i chce usunąć się w cień: "Przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Chcę zacząć nowy etap w swoim życiu, w związku z czym proszę o uszanowanie prawa do prywatności mojej, mojej rodziny i moich przyjaciół".
    ZOBACZ TEŻDziałał przeciwko równości małżeńskiej, w tajemnicy zdradzał żonę"Jestem największym hipokrytą"

Wszystko wydarzyło się na początku zeszłego tygodnia. Nagranie Goodmana uprawiającego seks z mężczyzną spowodowało, że na polityka wylała się fala krytyki.

Wes przyznał się do wszystkiego. "Columbus Dispatch" przypomina, że doniesienia o polityku pojawiały się już wcześniej. Johnny Hadlock z Partii Republikańskiej z Waszyngtonu, w wywiadzie dla portalu cleveland.com powiedział, że poznał Goodmana w 2010 roku i już wtedy wiedział, że jest nieujawnionym gejem. Zaczęli pisać SMS-y oraz uprawiali cyberseks. "Wiedzieliśmy, co robimy, i było nam dobrze" - powiedział Hadlock.

• Kaśka prosiłbym o ocenę tego fragmentu raportu UNESCO (prywatna ocena) jak również z racji zawodowych kompetencji wyjaśnienie czy zaznajomienie dzieci w wieku 5-8lat z taką tematyką może zostać w Polsce narzucone. Czy istnieje prawna droga którą jakaś agenda UE byłaby w stanie wykorzystując prawo unijne to wymusić?

Czy uwzględnia się przy tym:

a) przymus szkolny
    b) podstawę programową która zakłada, że dzieci nawet ucząc się w placówkach niepublicznych muszą opanować zagadnienia programowe
    c) zapisy konstytucji:

Art. 48
    1. Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolnośćjego sumienia i wyznania oraz jego przekonania.
    2. Ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich może nastąpić tylkow przypadkach określonych w ustawie i tylko na podstawie prawomocnego orzeczeniasądu.

Art. 53
    3. Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczaniamoralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami. Przepis art. 48 ust.1 stosujesię odpowiednio.

Art. 70
    3. Rodzice mają wolność wyboru dla swoich dzieci szkół innych niż publiczne.Obywatele i instytucje mają prawo zakładania szkół podstawowych,ponadpodstawowych i wyższych oraz zakładów wychowawczych. Warunkizakładania i działalności szkół niepublicznych oraz udziału władz publicznych w ichfinansowaniu, a także zasady nadzoru pedagogicznego nad szkołami i zakładamiwychowawczymi, określa ustawa.

Art. 72
    Rzeczpospolita Polska zapewnia ochronę praw dziecka. Każdy ma prawo żądać od organówwładzy publicznej ochrony dziecka przed przemocą, okrucieństwem, wyzyskiemi demoralizacją.

d) zapisy traktatu Lizbońskiego o zasadzie pierwszeństwa prawa wspólnotowego

EUR-Lex - l14548 - EN - EUR-Lex

"Zakres stosowania zasady
    Pierwszeństwo prawa wspólnotowego nad prawem krajowym jest absolutne. Dlatego zasada ta stosuje się do wszystkich wiążących aktów wspólnotowych niezależnie od tego, czy zaliczają się do prawa pierwotnego czy do prawa wtórnego.
    Podobnie wszystkie akty krajowe podlegają tej zasadzie, niezależnie od ich rodzaju: ustawa, rozporządzenie, uchwała, dekret, okólnik itp. Nie ma znaczenia, czy teksty zostały wydane przez władzę wykonawczą czy ustawodawczą państwa członkowskiego. Władza sądownicza także zobowiązana jest do stosowania zasady pierwszeństwa. Prawo tworzone przez nią, orzecznictwo, także musi przestrzegać przepisów UE.
    Trybunał Sprawiedliwości stwierdził, że również konstytucje krajowe podlegają zasadzie pierwszeństwa. Sędziowie krajowi zobowiązani są do niestosowania przepisów konstytucji sprzecznych z prawem wspólnotowym."

17_Jakub_Rzucidlo.pdf

obecnie: el-MSL
    skończone: ts8-quarterback / ts8-leming / ts5-NBK / ts2-pstro / ts7-NBK / ts5-NBK / ts1-Raz23 / eliminacje-ZIL / ts4-oka / MS-ZIL
    skasowane: ts4-Marek Antoniusz / ts5-nieudolnie
    oddane: ts4-tony

• Adam przypomnij sobie niedawną aferę z pewnym senatorem republikanów w USA
    W Senacie był najbardziej zaciekłym wrogiem gejów obrażał ich chciał ich przymusowo leczyć groził temu calemu środowisku i nagle bach przyłapano go sic!!! w biurze na sexie z facetem

Cóż moge powiedziec.. hitler tez powtarzał ze nie chce wojny stale... Ludzie a szczegolnie politycy maja klamstwo i przewrotnosc juz w naturze :D W mysl jego postulatow powinien sie oddac na leczenie ;)

• Nie myśl czasem Adam że popieram to środowisko !
    Chcę tylko pokazać że ten problem nie dotyczy tylko lewicy !
    Mierzi mnie ostentacyjne afiszowanie się tego typu skłonnościami

Ps.farnix niestety nie mogę otworzyć tego linku
    Jeśli ta strona o której wspominasz jest w języku polskim wklej tu na forum

• 3 miesiące temu rząd Rumunii zapowiedział podtrzymanie polityki obniżania podatków i rozważa także wprowadzenie fakultatywnego przystępowania do prywatnego programu emerytalnego. Rumunia obniżyła stawkę VAT (z 24% do 19%, a na żywność do 9%) i PIT (z 16% do 10%) oraz podwyższyła kwotę wolną od podatku (do ok. 23 tys. zł).

Działania te spowodowały:
    "- 6,9% wzrost PKB w 2017 roku (najwyższy w UE, w III kwartale nawet 8,8% (PKB Rumunii rosło szybciej od chińskiego)
    – 10,3% wzrost konsumpcja gospodarstw domowych
    – stosunek długu publicznego do PKB zmalał z 37,6% do 35,2% (w Polsce 52% dla porównania)
    – wskutek dobrych danych gospodarczych, rumuńskie Ministerstwo Finansów zmieniło prognozę wzrostu PKB w roku 2018 z 5,5% do 6,1% (wzrosły również prognozy Banku Światowego – z 3,7% do 4,5%)
    – w 2018, wg prognoz MF, konsumpcja gospodarstw domowych ma wzrosnąć o ponad 6%
    – w styczniu 2018 Rumunia zanotowała najniższe bezrobocie od 25 lat: 3,99%".

A nasi socjaliści z PIS z koszernym Mateuszkiem proponują zabierać nam więcej, bo uważają, że my wydamy je gorzej od nich. Robią z nas i traktują nas jak głupich niewolników.