Turnuva eleme 2018 kayıtlar geri açılsın

• tr3x server'ında oyuna devam ettiğimiz için turnuva 2018 elemelerine hesap açamamış oyuncular olarak kapatılan kayıtların bir kaç günlüğüne de olsa açılmasını istiyoruz travian TÜRKİYE yönetimini insiyatif kullanıp bizlere yardımcı olacağını temenni eder rica ederiz ...

(Göktürk birlikleri adına Haydarpaşa TOLGA)

Bir gün mutlaka tüm TÜRK devletleri ile Çin Seddinde buluşacağız

• talebimizi açtık olur yada olmaz cevap bekliyoruz forum adminim bizlere yardımcı olur musunuz? Odin :)

• Bilet kasicam diye actiginiz multilerinizi yagma yapicam diye kaptirdiniz mi? yoksa hala telgraf ile mi haberlesiyor bu kayit yapamayan birlikler? X/

• Bilet kasicam diye actiginiz multilerinizi yagma yapicam diye kaptirdiniz mi? yoksa hala telgraf ile mi haberlesiyor bu kayit yapamayan birlikler? X/

Hayır şimdi ne demek istiyorsun? "Açılmasın kayıtlar, ben her sene deneyip başaramayan ekiplerle şansımı tekrar denemek istiyorum. Vasıflı oyuncular bilet alırsa, benim biletim eksilecek." mi demek istiyorsun? Anlayamadım.

Konunun multiyle ilgisi yok. Kimse o dediğinden C grubunda açmıyor. Bedava bilet alınan A grubu var. Biz her gün büyümek peşindeyiz. Aramıza çokça yeni ekip katıldı. Bilet onlar için.

• Ne kadar çok oyuncu olursa o kadar keyif alırız. Zaten TR serverlarında hesap silip duruyoruz bari burada yoğun bir şekilde oynayalım.

İnşallah yeni kayıtlar tekrar açılır.

"I always have a plan."

• Öncelikle bu konunun sabitlenmesi şart.. Konu önemli @Odin

Biliyorsunuz ki HABABAM BİRLİKLERİ olarak speedde olan mücadeleden dolayı çoğu arkadaşımız herhangi bir eleme serverin hesap açma gayreti gösteremedi, Speed bir şekilde bitti ve Söz verdiğimiz gibi biz ve bir çok köklü ekip Turnuva 2018 de bulunmak istemekle kalmiyor ekiplerimizi topluyoruz. Bu durumda bu kayıtların kısa bir sürede olsa sadece bize özel bir durum gibi değil tüm ülkelere HAK YEMEMEK Adına açılmasını HABABAM BİRLİKLERİ olarak talep ediyoruz. Ve inanıyoruz ki bu finalde biz Türklerin şanssızlığı kırılacak, Türk oyuncuların istediklerinde nasıl her konuda üst oldukları anlaşılacaktır.

Bu konu altında belirtmek isteriz ki, talebimiz sadece başarı amaçlı değil, aynı zamanda oyuncu, dost ve hatta rakip kazanmaktır.

HABABAM BİRLİKLERİ Adına;

Sergen

İyi forumlar.

~ | BUFFALO * FİNALS | ~
    ~ | H A B A B A M & A N İ M A L S| ~
    g9XdXb.gif

• Talin - seXy - k2m45 - Deli Bedri - Deli Vodka - Yeni Rakı - Fenrir - Vodka&Melodi - TAKTAK - Best Of Galya - BUFFALO
  • Merhaba,

Bu konuyla ilgili geri bildirimi paylaşmak istiyorum. Maalesef kayıtların yeniden açılmasının mümkün olmadığı bilgisini aldım.

Bu konuda yardımcı olamadığım için üzgünüm.

Odin

• Kimi eleştirelim? Travian Türkiye'yi mi yoksa genel olarak Almanya merkezli yönetimi mi? Yoksa ciddiye bile alınmadık mı?

• B grubunda 2 hesap açmıştım fazla kişi'de yok bilet alması rahat olucak yabancı serverlar'da fazla hesap açmak lazım millete dağıtılır aslında

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

• şaşırtmayan karar. yahu milletin multileri silindi, ikinci doğrama vakasına zemin hazırlar. Kuradan çıkartsınlar o kadar heveslilerse

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

• Geri bildirimin kimler üzerinden geldiğini kaynağınıda bilmek istiyoruz ki muhattabımızı bilelim, @Tywin Lannister_TR 'a her şekilde katılıyorum.

~ | BUFFALO * FİNALS | ~
    ~ | H A B A B A M & A N İ M A L S| ~
    g9XdXb.gif

• Talin - seXy - k2m45 - Deli Bedri - Deli Vodka - Yeni Rakı - Fenrir - Vodka&Melodi - TAKTAK - Best Of Galya - BUFFALO
  • @Odin ömer ada ile bir raidcall toplantısı yapabilir miyiz ? Sizde buyrun konuşalım...

Daha önce farklı konular için bu tip toplantılar gerçekleştirdik bunun için olumlu bir yanıt bekliyorum açıkçası...

Tüm Türk birlik başkanları uluslar arası kulvar olan turnuva'da başarı bekliyor ve çok istiyor... Tr sv'ları artık bize dar geliyor işin aslı budur .

Hem travian tr oyun dünyası başkanları hem yönetimin başı toplantı olursa karşılıklı dilek ve isterler bilinmiş oluru olmazı da her konu için sabitlenmiş olur kanaatindeyim ... şimdiden çok teşekkür ederim...

• Hayır şimdi ne demek istiyorsun? "Açılmasın kayıtlar, ben her sene deneyip başaramayan ekiplerle şansımı tekrar denemek istiyorum. Vasıflı oyuncular bilet alırsa, benim biletim eksilecek." mi demek istiyorsun? Anlayamadım.
    Konunun multiyle ilgisi yok. Kimse o dediğinden C grubunda açmıyor. Bedava bilet alınan A grubu var. Biz her gün büyümek peşindeyiz. Aramıza çokça yeni ekip katıldı. Bilet onlar için.

Gayet guzel anlamissin ne dedigimi sacmalamana gerek yokmus. Bilet kasmaya geliyoruz diyen sizsiniz bir dunya biletimiz gitti diye aglayan sizsiniz ne anlation bana hala a grubu c grubu diye hala normal servermis gibi garip garip istekler...

• Gayet guzel anlamissin ne dedigimi sacmalamana gerek yokmus. Bilet kasmaya geliyoruz diyen sizsiniz bir dunya biletimiz gitti diye aglayan sizsiniz ne anlation bana hala a grubu c grubu diye hala normal servermis gibi garip garip istekler...

Hocam sen boşsun. Geçen yılda bu yorumu yapmıştım, gene yapıyorum. Seninle olmaz. Kolay gelsin.

• Merhaba,

Öncelikle herkese iyi geceler.

Bu konu TR ekibinin değil, oyun yönetiminin insiyatifindedir. Tahmin ettiğiniz gibi C grubu için yapılacak her işlemin tüm diğer gruplar için de yapılması gerekiyor.

• Merhaba,

Öncelikle herkese iyi geceler.

Bu konu TR ekibinin değil, oyun yönetiminin insiyatifindedir. Tahmin ettiğiniz gibi C grubu için yapılacak her işlemin tüm diğer gruplar için de yapılması gerekiyor.

Umarım diğer gruplarda da oyuncularının yeterince bilet almaması için çabalayan, hiçbir IP çakışması olmamasına rağmen hesaplarını ACP silmeye alan adminler bolca vardır. Yoksa işimiz zor.

• Hocam sen boşsun. Geçen yılda bu yorumu yapmıştım, gene yapıyorum. Seninle olmaz. Kolay gelsin.

Ah canim benim icini cok doldurmuslar senin o yuzden hep bos geliyorumdur sana... Sen boyle istikrarli olmaya devam et ama yine actigin hesaplar acp yer yine aglarsin yukaridaki gibi..