Rekrutacja do sojuszy na MŚ

• Nie wszystkim się to spodoba ale mam propozycję dla uczciwych Polaków wybierających się na MŚ
    Pytajcie swoich liderów z jakimi nacjami będą wchodzić w koalicję
    macie do tego prawo by to wiedzieć
    Chyba że chcecie stanąć pod ścianą tak jak M.Żebrowski ,w sytuacji bez wyjścia która was zaskoczy
    Wiadomo ja zdecydowanie nie będę grał w koalce z ruskimi i szwabami
    Proszę nie mylić powyższego że niby ja będę zakładał sojusz.Powodzenia.

• Przystojniaczek to gadaj się z Węgrami, Czechami i Słowakami, Zrób koalicję V4 Grupy Wyszehradzkiej i pozamiatasz tym wszystkich liderów i ich propozycję. Taka koalicja to marzenie dużej części osób grających w tych eliminacjach. Wśród wymienionych nacji na pewno także wielu zwolenników takiego sojuszu się znajdzie. A liczebnie wtedy powinno nas wystarczyć do wybudowania babki. Czesi, Słowacy i Węgrzy na poprzednich mistrzostwach wraz z Rumunami wygrali serwer. Mając takich koalicjantów bylibyśmy głównym kandydatem do wygrania serwera mistrzowskiego. Tylko teraz potrzeba odpowiedniej osoby aby zaproponowała to tym nacją. Przeciwko takiemu sojuszowi większość graczy grających teraz na eliminacjach by nie protestowała a wręcz go popierała.

• Przystojniaczek to gadaj się z Węgrami, Czechami i Słowakami, Zrób koalicję V4 Grupy Wyszehradzkiej i pozamiatasz tym wszystkich liderów i ich propozycję. Taka koalicja to marzenie dużej części osób grających w tych eliminacjach. Wśród wymienionych nacji na pewno także wielu zwolenników takiego sojuszu się znajdzie. A liczebnie wtedy powinno nas wystarczyć do wybudowania babki. Czesi, Słowacy i Węgrzy na poprzednich mistrzostwach wraz z Rumunami wygrali serwer. Mając takich koalicjantów bylibyśmy głównym kandydatem do wygrania serwera mistrzowskiego. Tylko teraz potrzeba odpowiedniej osoby aby zaproponowała to tym nacją. Przeciwko takiemu sojuszowi większość graczy grających teraz na eliminacjach by nie protestowała a wręcz go popierała.

Węgrzy zawsze graja na wygwizdowiu a Czesi i Słowacy kiedys mieli konkretniejsze ekpy niż teraz. Śmiem twierdzić, że najgorszy odłam lalki czy froga gra lepiej od Węgrów. Mając napa z nimi straciliśmy toporek bo przyszło im do głowy zabranie naszego toporka. Tak przystojniaczek - walcz o taką wyszechradzką koalicje :D

pisałem już w pierwszym poście by nie uważać że ja coś kombinuję odnośnie ekipy
    i dlatego wypowiedzi Kasi to jakiś przytyk
    Witek tobie bardziej pasuje taka działka
    potrzebny jest nam spokojny i ambitny dowódca ja bez żartów proponuję Dastana
    wszyscy go w zasadzie lubią

popieram

lala ma swoje zalety ale są tacy co by ją prędzej chcieli widzieć w drewnianej jesionce a nie jako dowódcę
    podobnie jest z Kasią,Burzą i wieloma innymi
    dajcie szansę Dastanowi ,zawsze zdążycie wrócić do swoich udzielnych królestw by polec z honorem

• Osobiście uważam że na ms trzeba się łączyć w małe grupy. Czyli lider lokomotywa i około 10-20 współpracy. Lider musi mieć monety i kropa i 24 h dziennie akktywne konto a pozostali w zależności od możliwości czasowych grają tak jak umieją najlepiej. A podstawa takiej grupy to wysyłanie surowców dla lidera grupy.

Lider określa z kim nap i jaki sojusz mu odpowiada. Jeśli co najmniej będziemy mieli 30 liderów i takich grup to będziemy licząca się siłą na ms.

Eh
    .. znowu wypiłem i się rozmazylem.

• Osobiście uważam że na ms trzeba się łączyć w małe grupy. Czyli lider lokomotywa i około 10-20 współpracy. Lider musi mieć monety i kropa i 24 h dziennie akktywne konto a pozostali w zależności od możliwości czasowych grają tak jak umieją najlepiej. A podstawa takiej grupy to wysyłanie surowców dla lidera grupy.

Lider określa z kim nap i jaki sojusz mu odpowiada. Jeśli co najmniej będziemy mieli 30 liderów i takich grup to będziemy licząca się siłą na ms.

Eh

Tak typowa gra pod 1 konto... Przerabialiśmy już to. Można grać na loko, ale nie w sposób taki, że swój rozwój gracze hamują dla loko.

Eh

Ale co to ma do rzeczy , granie w systemie GB zawsze sie sprawdzi na kazdym serwerze , tylko nawet i 40 takich grup nie przeklada sie na sukces koncowy , mam na mysli wygrana - bo zeby to zaisialo jest potrezbna masa innych rzeczy.

I majac 30 grup i liderów i tak bysmy sie nie liczyli w walce o koncowy triumf

Jakby sie rozbijalo o to zeby grac ze swoimi liderami ,powalczyc i powykrecac fajne staty to by nie było problemu :D , TP nie raz pokazalo ze mozna , pokazala tez co by tam nie mowic i lalka ostatnio.

Tylko chyba nie o to chodzi w tym wszystkim o czym sie tu pisze

• Ale takie grupki bojowe mogły by namieszać i mieć jakas pełna ambe która by szykowala się do stawiania cudaka. A te GB by odciagali innych od nich.