[DŮLEŽITÉ] - Aktualizace všeobecných obchodních podmínek

 • Vážení hráči,


  05.03.2018 jsme aktualizovali naše Všeobecné obchodní podmínky, aby byly v souladu s novým Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Aby byly splněny požadavky, je potřeba, abyste přijali novou verzi Všeobecných obchodních podmínek.


  Kdy: 28.08.2018 v 10:00


  Co se v ten den stane?


  Aktivujeme systémovou zprávu, v níž budete požádáni o přijetí nových Všeobecných obchodních podmínek. Jakmile kliknete na přijetí, budete moct pokračovat ve hře, nejsou potřeba žádné další kroky. Tuto akci je potřeba provést na každém herním světě, který odstartoval před 28.05.2018 a na kterém máte aktivní účet.


  Důležité! Pouze člověk, který je ve hře přihlášen jako vlastník účtu, může odsouhlasit nové Všeobecné obchodní podmínky. To znamená, že dokud vlastník účtu nepotvrdí souhlas s novými Všeobecnými obchodními podmínkami, ani jeho zástupci nebudou moct provádět žádné akce na účtech, které zastupují.


  Výjimky

  Toto oznámeí platí pouze pro servery, které byly spuštěny před 28.05.2018. To je datum, kdy byly nové Všeobecné obchodní podmínky nahrány na všechny servery. Pokud hrajete na serveru, který začal po tomto datu, nemusíte nic dělat, protože jste s novými VOP souhlasili již při registraci.


  Co je potřeba udělat?


  Pokud nějakého hráče zastupujete, předejte prosím tuto informaci vlastníkovi účtu, aby bylo jisté, že o tom ví.
  Pokud se chystáte na dovolenou a víte, že 28.08. se nebudete moct přihlásit, doporučujeme vám využít režim dovolené - váš účet tak bude v bezpečí a o nic nepřijdete.


  Tuto informaci vám poskytujeme s předstihem, aby tento proces proběhl hladce.


  Dále v tu chvíli aktivujeme 24 hodin nehladovění na všech serverech, které začaly před 28.05.2018, abychom zajistili, že vám nevyhladoví jednotky, pokud ve chvíli aktivace systémové zprávy nebudete moct být online.
  Toto je pouze jednorázová akce. Pokud začnete hrát na novém serveru po 28.08., nové Všeobecné obchodní podmínky přijmete jako obvykle během registrace.


  Děkujeme vám za pochopení.


  Váš Travian: Legends Team

  The post was edited 1 time, last by Black ().