Poyraz Birlikleri ve Divan Birlikleri Savaşı Başlamıştır

• Diğerlerini atmanın bir önemi var mı değişik. Köy sıfırlanmadı çok övüneceğin rapor varsa onlar arasında buyur sen at. Fatih abiye zarar verdiğinizi mi düşünüyorsunuz askerler duruyor ve hepsi size girecek :D:D

• Celal utanmadan bir de yaziyorsun ayip yav tebrik et geç başarısız oldunuz sebebide belki o kadar akıllısınız ki büyük casus olan hesaba sifirlama atacak kadar ne deyim ben başka wowa mimara ve fatih ile salihe denediniz ama yakalandınız her zaman ki gibi...

• Bak hele ya yazık :D hangileri kesilmişse onları atmış bi de utanmadan basarılı saldırıları yazmış sen süzme .. :) anladın. Ya bi de yolladığımız orduları kesseydiniz ya niye geri yolladınız digerlerini

Neyse sıfırlayamadık iyi def erittik nüfus 78 de takıldı

la celo konuştun konustun 10 k emp için mi bu kadar sesin çıkıyor dönen 1 tane orducuk senin wowundan ilk ordu geri döndü hatırlatırım neyin havasını atiyon daha 2 hafta olmadi 2 orduyla köyünüzü sıfırladık senden boş var mi cekyatta merak ettim

delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

26&53

• Siz kolsuzsanız biz ne yapalım vasıfsız ordun yok bir şeyin yok anca iftira atarsınız bu ağlama oyunu değil. Ağlayacaksanız hiç oynamayalım ordusuzlar sizi inşa planlarını göremeden defolup gideceksiniz. Hadi şimdi hesabını silmeye al git başka serverlarda umut tacirliği yapmaya devam et Divanın verdiği sözler biz buraya wow kurmaya geldik wow bizim işimiz bla bla bla inşa planlarını göremeden defolup gideceksiniz hepiniz fatih abiye 80 altına mal oldunuz koca divanın tüm orduları : 80 altın .

He canım he , işte bu kadar kıt düşünüyorsun :D biz kimseye söz vermedik kimse de demedi wow kurmaya geldi . Poyraz ile olan savaş bitince wow deneyecez dedik yazılar da duruyor ama tabi siz gelip içine edene kadar hainliklerle kuracağınız wow yolunda size başarı dilemiyorum umarım aynısı basınıza gelir. Divanın Tüm Orduları dediğin ordular sadece divan-2 den çıktı bir kaç tane de divanxr den ama size ağır gelmiş belli ki

500k da def erittik fena değil , def önemsizse iyi 80 altın daha önemli sizin icin

Neyse Siyah ile olan savaşınızı ( yerse ) merakla bekliyorum . Siyah ekibinin beline kuvvet

• Celal utanmadan bir de yaziyorsun ayip yav tebrik et geç başarısız oldunuz sebebide belki o kadar akıllısınız ki büyük casus olan hesaba sifirlama atacak kadar ne deyim ben başka wowa mimara ve fatih ile salihe denediniz ama yakalandınız her zaman ki gibi...

Daha önceki her raporda tebrik ederdim ama sizin gibi düzenbaz bir birliği casuslarla hilelerle iş çeviren bir birliği niye tebrik edeyim , başarısız olduğumuzu kabul ediyorum .

• Daha önceki her raporda tebrik ederdim ama sizin gibi düzenbaz bir birliği casuslarla hilelerle iş çeviren bir birliği niye tebrik edeyim , başarısız olduğumuzu kabul ediyorum .

Tek bir kanıtınız yok sizin wowonuzu boşaltan yine sizin kendi oyuncunuz bunu siz itiraf ettiniz ama halen konuşuyorsunuz size diyecek kelime bulamıyorum var git yoluna kolay gele...

• Siyah savaşı diyip duruyor birileri..Yerse diye belirtmişler.Hem yukarıda hemde daha oncekı yazılarda.Açıkçası bızım son server ımız.Siyah savaşı oldu bitti.Siyah savaşı deken .Siyah ve 2 bolge poyraz tek...Ne olduğunu sölemıyeceğim zira buraya gelip kışkırtanların durumundan anlaşılıyor.Biz burdayken gelselerdi... İşimiz yok bu server bıtecek veya devam ederken başka server a başlıyacağız..Bu siyah mevzusu bızım için gereksiz.Ziya buraya gelıp çok zıplıyor ama 5 kişi ile 100 lere kadar olan harıtayı ne yaptığımızı herkes bilir :D

Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
    Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...

• her iki tarafida tebrikederim emeklerinize saglik arkadaslar... bu oyunda illaki taraflar olacak bir taraf varsa diger tarafta olacak bu yuzden basarili basarisiz i gecelim savunanda saldiranda emek verdi tebrikedelim birbirimizi ...o saldiri askerlerini basmak koordineli birsekilde atmak kolay is degil...bu sekilde sifirlama op u duzenlemek gercekten cok zaman ve emek isteyen bir is savunma yapmaktan daha zor bu yuzden divan birligindeki arkadaslari daha cok tebrikediyorum emege saygi gosterelim arkadaslar lutfen koyum sifirlanmadi askerlerim duruyo ama bu bizim talihimiz divan birliginin talihsizligi tabii ki koyu kurtarmak adina ozveri ile kendi hesabini birakip benim hesabima bakan serhat kardesim(leskie) e ayri bir parantez acip tesekkurediyorum...tekrar herkesin emegine saglik...

• her iki tarafida tebrikederim emeklerinize saglik arkadaslar... bu oyunda illaki taraflar olacak bir taraf varsa diger tarafta olacak bu yuzden basarili basarisiz i gecelim savunanda saldiranda emek verdi tebrikedelim birbirimizi ...o saldiri askerlerini basmak koordineli birsekilde atmak kolay is degil...bu sekilde sifirlama op u duzenlemek gercekten cok zaman ve emek isteyen bir is savunma yapmaktan daha zor bu yuzden divan birligindeki arkadaslari daha cok tebrikediyorum emege saygi gosterelim arkadaslar lutfen koyum sifirlanmadi askerlerim duruyo ama bu bizim talihimiz divan birliginin talihsizligi tabii ki koyu kurtarmak adina ozveri ile kendi hesabini birakip benim hesabima bakan serhat kardesim(leskie) e ayri bir parantez acip tesekkurediyorum...tekrar herkesin emegine saglik...

Tebrikler güzel yorumunuz için.

Salih gibi seviyesiz adamların sizlerin başarısı üzerinden konuşmasına bir bakın birde sizin konuşmanıza.

İnsanlar belli bir başarı yakalayınca kemale eriyor erginleşip olgunlaşıyor.salih gibi çakallarda küfürler ile hakaretler ile kendini bi nimetten sayıyor.

Tekrar tebrikler

Güzel yorumun için teşekkür ederim reis emeğine sağlık senin de herkese başarılar.

Wow iddası kalmayan bir birlik için çokta önemli değil kimin wow kurduğu askeri nere çaktığımız keyfimiz yerinde çok şükür.

• her iki tarafida tebrikederim emeklerinize saglik arkadaslar... bu oyunda illaki taraflar olacak bir taraf varsa diger tarafta olacak bu yuzden basarili basarisiz i gecelim savunanda saldiranda emek verdi tebrikedelim birbirimizi ...o saldiri askerlerini basmak koordineli birsekilde atmak kolay is degil...bu sekilde sifirlama op u duzenlemek gercekten cok zaman ve emek isteyen bir is savunma yapmaktan daha zor bu yuzden divan birligindeki arkadaslari daha cok tebrikediyorum emege saygi gosterelim arkadaslar lutfen koyum sifirlanmadi askerlerim duruyo ama bu bizim talihimiz divan birliginin talihsizligi tabii ki koyu kurtarmak adina ozveri ile kendi hesabini birakip benim hesabima bakan serhat kardesim(leskie) e ayri bir parantez acip tesekkurediyorum...tekrar herkesin emegine saglik...tel den giriyorum uzun yazmayacagim ben salih in simdiye kadar kimseye haksiz bir sey yazdigina sahit olmadim mesajimda tebrik ettigim askerleri basan arkadaslar sizlerin forumda ettiginiz kufrlerden yada satasmalardan onlarin haberi yok neticede koyum sifirlanmadiysa bu salih sayesinde benim yazdigim mesaj uzerinden salih e yurumeniz yazdigim mesajin muhatabi olmadiginizi gosterdi...

• Arkadaşlar casus casus diye ağlamak yerine sizlere mükemmel bir tavsiyem var.Oyunu kalabalık oynamamaya çalışın mesela.Tanıdığınız oyunculardan ve oyun dünyasında tanışıp,güvendiğiniz oyunculardan kurulu fazla kalabalık olmayan birlikler kurun.Çok kalabalık birlikler kurduğunuzda bu tip casus varmış falan diye ağlıyorsunuz.Casus oyun kurallarında yasaklanmamış bir olaydır ve meşrudur.Çözüm önerime bir kulak verin hem böylece tüm serverların 2 kutup arasında geçmesinin de önü kapanır.Sayı azalacağı için birlik sayısı falan artar.Oyundan aldığınız zevk falan artar falan filan 8o

• poyraz bırak çıtırlarla kumda oynamayı
    gelinde oyun nasıl oynanılır öğretelim

':))))))))))))

İyi oyuncu veya birlik olmak bir kenara, İnsanda biraz duruş olur.

Bu nedir arkadaş ? Birliğinin başkanı olsam atarım seni birlikten küçük düşürüyorsun diye. Pislik yapmayı iddialı olmakla karıştırıyorsun...

Geçme Nemert Köprüsünden,Ko Sular Aparsın
    Yatma Tilki Gölgesinde.Ko Arslan Parçalasın

EyneL Mefer & ŞŠto Te Nema
    Turkuaz

• adamus ekibinden kimse varmi burda oynayan varsa bana ozelden yazsin lütfen

Profilinde yok eskiden şunu yaptım bunu yaptım diye yazanlara sesleniyorum
    burası iş ve işci bulma kurumu değil ki CV nize göre sizi değerlendirelim

• Bu siyah birliklerini tr7 de poyraz da oynarken yıktık diye hatırlıyorum hatta 7 tılsım çaldık onlardan burda gelip tatavamı yapıyorlar :D KOMİK

:D ehem siz buzdağının görünün yüzünü yıktınız.. siyah 2015 kurban bayramı tatili verilmediği gün dağıldı.

sadece kemik ekipten 20 kişi kalmıştı onları yenebildiniz mi helal len size

s7 Nestor.. s4 Twd ..s14 Magic.. M4RLBORO
    ڪےim
    ڪےiy∂H...
    Original® 2006

V9pNAj.gifSword™

Uzlaşmaya değil, savaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

The post was edited 1 time, last by FORSAKEN_TR ().

• Yaw ne anlatiyorsunuz su bebeye gormuyor musunuz isi gucu aglayip bahaneler bulmak. 20 kere yik bunu 20 kere bir bahane bulur sallar.. Server basindan beri sayi olarak 2 katimiz olan siyah birliklerini 20 oyuncu yapti gorende biz 5000 kisi oynuyoruz sanacak. Birakin aglasin yaw ben ona hediyesini vericem zamani gelince. O zaman dinleriz yine hep birlikte nestor dan hikayeleriiiii

• Yaw ne anlatiyorsunuz su bebeye gormuyor musunuz isi gucu aglayip bahaneler bulmak. 20 kere yik bunu 20 kere bir bahane bulur sallar.. Server basindan beri sayi olarak 2 katimiz olan siyah birliklerini 20 oyuncu yapti gorende biz 5000 kisi oynuyoruz sanacak. Birakin aglasin yaw ben ona hediyesini vericem zamani gelince. O zaman dinleriz yine hep birlikte nestor dan hikayeleriiiii

dene bakalım ufaklık

s7 Nestor.. s4 Twd ..s14 Magic.. M4RLBORO
    ڪےim
    ڪےiy∂H...
    Original® 2006

V9pNAj.gifSword™

Uzlaşmaya değil, savaşmaya geldik...

ڪےiy∂H