STP vs NCNS - raporty cudaczne

 • Jak ktoś lubi oglądać spektakularne offy i deffy to nie ma czego szukać w tym temacie, wrzucam z czystego sentymentu do fg i dla dopełnienia tradycji.


  Jako ciekawostkę napiszę, że w czasie gdy przeciwnik zajęty był odbijaniem bezużytecznych artefaktów z martwych kont i innymi pierdołami nie mającymi żadnego realnego przełożenia na układ sił na serwerze, a następnie robieniem na siłę z tych akcji propagandowych sukcesów, to my na spokojnie zgromadziliśmy cudakowy zestaw - BO, KP i 4 rysiki. Od 15 czerwca mieliście czas, żeby sobie zorganizować jeden z rysików leżących u natarów, ciekawe na czym chcesz teraz budować cud Szwejku. Za tę strategię ukłon czołem do podłogi z mojej strony. No ale ciesz się swoim hełmem. I więcej stałki postawcie na AW, w końcu obrona tego artefaktu na tym etapie gry jest kluczem do zwycięstwa.  A tu już wjazd na infrę w przed samym wejściem planów, patrząc na deffa warto pamiętać, że u nas zostało z 20 aktywnych graczy, więc źle nie jest. Sam berlin podał ponad 700k preta, dobrze mieć takie konta obserwacyjne na pokładzie :)


 • Teraz pozostanie nam czekać jeszcze 3 tygodnie, aż infra zostanie skończona na cudaku, żeby dobić 99lv i skasować resztę offów z serwera.

 • To będzie koszmar za 3 tyg, bo już mi taranówka źre ok. 900k


  Biedne te chińskie NCNS X/

  Jak NCNS pokaże 300 cud offów na toporach (w dwa cele oczywiście) to inaczej zaśpiewasz.

 • NCNS postanowiło ostatnimi szrotami w sojuszu zasponsorować nam plany. Rozstrzał trzech dni między offami czyszczącymi to jest hit.
  Dodajmy te topory, tarany na natarach, i szrot klepany dwa miesiące na elce bez koni i mamy obraz typowego gracza NCNS.
  Naprawdę nie trzeba było, no ale jak się uparliście to niech już tam będzie.


  Ciekawe ile offów zostałow teraz w NCNS 8o

 • I jeszcze stare rapy ze szrotów, chociaż w sumie to można chyba napisać cud offy patrząc na zniszczenia.


  wały  2x 20 ds  2x 20 dm


 • Wiesz Turek, oni nie mają żadnego artefaktu, który wzmacnia budowle. Aczkolwiek deff faktycznie stoi tam potężny jak na 86 kont, to niesamowity wynik.

 • to ja swojego offa będę musiał rozdzielać spokojnie na 4 razy by na spokojnie ściągnąć im 8 celi...

  \
  FF
  TB PORT
  N...
  SNP BL
  LBBN
  z tych ważniejszych