Piłka nożna - sezon 18/19

• mistrzostwa się skończyły, trzeba otworzyć nowy wątek nt piłki nożnej:)

Piast liderem po 3 kolejkach - kto by się spodziewał? Ja napewno nie a jestem kibicem właśnie Piasta

Górnik po rotacjach w składzie nie daje rady - co było do przewidzenia

Co z legia? Za tydzien mecz w Gliwicach, mam nadzieje ze nadal nie będzie w formie :)

Co w tym roku w LM bedzie się działo?

• No nie, Legia w tym roku w LM na pewno się nie będzie działa :P

• jestem z Warszawy i jak wiadomo kazdy kibicuje klubowi do ktorego ma poprostu blizej. Mila niespodzianka dla mnie jest Miedz Legnica. Zawsze wspieram zespoly z mniejszym potencjalem pienieznym za to ambicjami nadrabiaja.

• Liczę na zmianę "mistrza" w tym roku :) Może Lech? Mają dobry początek, a i skład całkiem całkiem (jak na warunki ekstraklapy), ta dwójka nowych Portugalczyków może namieszać ;) Jeśli nie Lech, to Jaga, należy im się w końcu :D

a co do LM, ciężko się wypowiadać, co roku te same ekipy są w gronie faworytów.. zadecyduje forma na wiosnę ;) Ja oczywiście trzymam kciuki za Real, 5 wygrana w ciągu 6 lat, 4ta z rzędu.. ahhh, to byłoby piękne :D ale będzie ciężko, piekielnie ciężko, półfinał w tym roku, to chyba max.

pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• no ogladalem Lecha ostatnio i (nie wiem czy dobrze napisze nazwisko) ten Amaral czy na A co z tym Gytkajerem gra. Uwazam ze fantastycznie sobie radzi. Nie lubie Lecha. Ale Legia mimo ze kibicuje gra tak jakby nie chciala wygrywac.

• W lidze Europy kibicuje polskim druzynom. Szczególnie Jaga chwycila mnie za serce a może dojdą do fazy grupowej. Kto wie.
    Pzm nawiazał do LM.
    Licze na Liverpool w tym roku. Piekielne wzmocnienia no i Karius zmieniony.
    Cytując klasyk " To bedzie nasz sezon :D "

Ixodes Ts5 - Rekt // Ixodes Ts3 - ? // Rudy 102 - eMS 2017 // Złe Psy - MS 2017/18

• Licze na Liverpool w tym roku.

No będą mocni w tym roku ;) Nikogo nie stracili z ataku, do tego świetne transfery na środek pomocy i bramkę, bez wątpienia jedni z faworytów :D Będzie zacięta walka, Manchester City jak co roku będzie mocny, w Tottenham i United za bardzo nie wierze akurat, no ale zobaczymy :) Do tego na pewno znowu PSG i Bayern mogą być wysoko. Juventus jest mega mocny, solidny skład, jak wiosną CR7 zrobi tam swoje w LM to mogą to wygrać. No i Hiszpańskie kluby, Barcelona będzie znowu bardzo mocna, świetne transfery zrobiło Atletico (najlepszy to zatrzymanie Griezmanna), no i Real, bez bomby transferowej jak dotąd, ale wciąż pierwszy garnitur wygląda imponująco :) Mają w końcu w składzie najlepszego obrońce mś, najlepszego pomocnika mś i na ataku KARIMA :D:D

pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• Ja osobiście kibicuje Lechowi, ale pierwsze mecze w LE to była taka porażka, że oglądać się tego nie dało. Duże nadzieje pokładam w Amaralu, ponieważ naprawdę bardzo dobrze radzi sobie z przodu i za każdym razem jak pojawia się na boisku robi zamieszanie. Co do legii nie lubię ich nie samowicie (wiadomo lech legii nie lubi) jednak w LM z której odpadli czy też LE będę kibicował. W końcu polski klub :P

• Piast będzie miał łatwo? Czy legła będzie szukać poprawy morale?

Mnie oczywiście cieszyłoby zwycięstwo Piasta, ale tak aby i legła trochę nabrała morale tak z 3:2 lub 4:3

• Na szacunek trzeba zapracować, dziś upokorzyli nie tylko siebie, ale i tych co przyszli na stadion i zasiedli przed telewizory.
    Można przegrać nawet z takim przeciwnikiem, ale trzeba choć minimum przyzwoitości zachować, coś dać od siebie.
    Wymagasz dziś dla nich szacunku?
    Dziś to oni że mnie zrobili buraka, taki czerwony byłem jak patrzyłem co kopią