אני רוצה להבין משהו בקשר לגיבור

• שמתי לב למשהו מוזר וחיפשתי ולא ראיתי איפה כתוב על זה
    פעם תקפתי נווה מדבר עם גיבור וחיילים וזו היתה טעות, כל ההתקפה מתה...
    עכשיו תקפתי עם הגיבור (ללא תמיכת חיילים) עם חיים חלשים נווה מדבר והוא חזר בלי פגע! (וכמובן הרג את רוב החיות בנווה)
    מישהו יכול להסביר לי איך זה עובד?

• בפעם הראשונה היה חיות לכן הוא מת
    החיות יכולות לחזור כל רגע אפילו רגע לפני התקיפה
    בפעם השניה לא היה כלום בנווה

ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
    אל תבכה על :teu01: שנהרג, אפשר לאמן שוב
    ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C

• בפעם הראשונה היה חיות לכן הוא מת
    החיות יכולות לחזור כל רגע אפילו רגע לפני התקיפה
    בפעם השניה לא היה כלום בנווה

אל תיתן תשובה כאילו אני מטומטם! גם בפעם השניה היה חיות!
    אני שואל ורוצה לדעת מה בדיוק הכללים של איך שזה עובד!

• 1. זה יהיה תלוי בכוח של נווה המדבר, יש חיות חזקות יותר וחזקות פחות..
    2. כשאתה תוקף עם גיבור+חיילים הגיבור יאבד חיים ע"פ אחוז החיילים שנהרגו לך...לא זוכר את הנוסחא המדוייקת, אבל יש קורלציה בין הדברים.

לכן, במידה ותקפת בהתחלה נווה חזק עם מעט חיילים והגיבור, החיילים ימותו והגיבור יאבד את רוב החיים(מעל 90 אחוז מכמות החיים הנוכחית והוא ימות).
    לאחר מכן כנראה תקפת נווה יותר חלש, והגיבור "ספג" את האבידות על עצמו..

• שמתי לב למשהו מוזר וחיפשתי ולא ראיתי איפה כתוב על זה
    פעם תקפתי נווה מדבר עם גיבור וחיילים וזו היתה טעות, כל ההתקפה מתה...
    עכשיו תקפתי עם הגיבור (ללא תמיכת חיילים) עם חיים חלשים נווה מדבר והוא חזר בלי פגע! (וכמובן הרג את רוב החיות בנווה)
    מישהו יכול להסביר לי איך זה עובד?

אני אסביר לך בגדול מה הסיפור של הגיבור, הוא באמת מאוד מוזר.
    לגיבור בגדול יש דבר שנקרא אחוזי חיים. נע בין 0 ל100.
    מהניסיון האישי שלי, לא משנה מה אחוז החיים של הגיבור, התרומה שלו להתקפה זהה. כלומר, אם תתקוף נווה מדבר עם גיבור אחוז חיים בודד ו100 אחוזי חיים, התוצאה תישאר זהה.

ההבדל מגיע באחוזי החיים שאתה מאבד. באופן טבעי, אם מגיעים ל0 אחוזי חיים, הגיבור ימות.

עכשיו לחלק השני - בטרוויאן התקיפה על נווה מדבר מושפעת מ-
    1. כוח לחימה רכוב
    2. כוח לחימה חיל רגלים

לאחר חישוב שלהם, טרוויאן יכולים להגיד כמה אחוזי נזק נגרמו לך לאחר בזיזה. האחוזי נזק יכולים לגרום לתוצאות משונות, בעיקר אם יש לך גיבור חזק.

דוגמא: נניח שאני תוקף עם גיבור ו50 מניפי אלה, ומקבל 10% נזק, אזי ימותו 5 מניפי אלה.
    אם הייתי תוקף את אותו המקום עם גיבור ו100 מניפי אלה, הייתי מקבל 7% נזק, ואז היו מתים 7 מניפי אלה.

אם בא לך לדעת יותר בפירוט תבדוק בסימולטור קרב בנקודת מפגש

וכמובן, מה שמארק אמר. פיל מגן נגד פרשים בעוצמה 520, בעוד חולדה מגנה בעוצמה 20. כלומר אם אתה תוקף עם חיל פרשים בלבד, אין הבדל בין נווה מדבר עם 26 חולדות לנווה מדבר עם פיל.

חשוב מאוד לשים לב איזה חיות אתה תוקף!

• תודה על התשובה, אבל יש עוד עיניין, אם אני תוקף נווה עם גיבור ללא עזרת חיילים, איך זה עובד אז?
    ועוד משהו ששמתי לב אולי, האם משתלם לתת לגיבור למות בקרבות, בעיקר ברמות הנמוכות, בגלל שנגיד ולגיבור שלי יש אחוז אחד של חיים, כדי להגיע ל100 יקח 10 ימים, ואם הוא מת ואני מחייה אותו הוא יהיה 100% הרבה יותר מהר, ואני חושב שההחיאה (בעיקר ברמות הנמוכות אולי) יותר זולה מהחיילים שיכלו למות בהתקפה

• תודה על התשובה, אבל יש עוד עיניין, אם אני תוקף נווה עם גיבור ללא עזרת חיילים, איך זה עובד אז?ועוד משהו ששמתי לב אולי, האם משתלם לתת לגיבור למות בקרבות, בעיקר ברמות הנמוכות, בגלל שנגיד ולגיבור לי שי אחוז אחד של חיים, כדי להגיע ל100 יקח 10 ימים, ואם הוא מת ואני מחייה אותו הוא יהיה 100% הרבה יותר מהר, ואני חושב שההחיאה (בעיקר ברמות הנמוכות אולי) יותר זולה מהחיילים שיכלו למות בהתקפה

כשאתה תוקף בלי חיילים זה עובד באופן הכי פשוט - נניח שיש לגיבור שלך 3000 כוח התקפה (לצורך פשטות):
    אם הוא רכוב, אז זה כמו 3000 כוח רכוב, או 20 אבירים טאוטונים (150 כוח התקפה לאחד)
    אם הוא לא רכוב, אז זה כמו 3000 כוח רגלי, או 50 לוחמי גרזן (60 כוח התקפה לאחד)

בנוגע למה שאמרת על להרוג את הגיבור - אתה צודק ב100%.
    שים לב: החייאת גיבור ברמה 2 (טאוטוני): 590 עץ, 420 טיט, 370 ברזל, 240 יבול (1620 משאבים). בנוסף, נניח שיש לגיבור שלך +500 כוח מציוד, 4 נקודות משאבים ו8 נקודות התקפה:
    לגיבור שלך יש 1240 כוח לחימה, שקול ל31 מניפי אלה (היחידה הזולה במשחק).
    מחיר של 31 מניפי אלה: 2945 עץ, 2325 טיט, 1240 ברזל ויבול (7750 משאבים)

ותחשוב שתיאורטית גיבור רומאי בשלב 2 יכול להיות עם 5800 כוח לחימה....

• אני טאוטוני וכל הנקודות אצל הגיבור, אתה אומר שגיבור רומאי חזק יותר?
    ולגבי השאלה, אם אני תוקף עם גיבור ללא עזרת חיילים, כמה חיים ירד לגיבור?
    ועוד דבר, אם אני תוקף עם גיבור עם אחוז חיים אחד, הוא יעשה נזק ליריב כרגיל?

• אני טאוטוני וכל הנקודות אצל הגיבור, אתה אומר שגיבור רומאי חזק יותר?ולגבי השאלה, אם אני תוקף עם גיבור ללא עזרת חיילים, כמה חיים ירד לגיבור?
    ועוד דבר, אם אני תוקף עם גיבור עם אחוז חיים אחד, הוא יעשה נזק ליריב כרגיל?

1. טאוטוני וגאלי מקבלים 80 כוח התקפה על כל נקודה, רומאי 100. אז כן

2. בכל קרב שמסתיים יש לך אחוז נזק מסויים. נניח יש לך 35% נזק, ושלחת 100 מניפים, אז ימותו לך 35 מניפים. אותו דבר עם גיבור. נניח ששלחתי גיבור, והקרב הסתיים עם 35% נזק, אז ירד לגיבור שלי 35% חיים (בהנחה כמובן שאין לו שיריון מיוחד או משהו). החישוב של אחוז הנזק כתוצאה מהתקפה ניתן להעשות בסימולטור הקרב המורחב של kirilloid

3. למרבה ההפתעה כן

• 1. טאוטוני וגאלי מקבלים 80 כוח התקפה על כל נקודה, רומאי 100. אז כן
    2. בכל קרב שמסתיים יש לך אחוז נזק מסויים. נניח יש לך 35% נזק, ושלחת 100 מניפים, אז ימותו לך 35 מניפים. אותו דבר עם גיבור. נניח ששלחתי גיבור, והקרב הסתיים עם 35% נזק, אז ירד לגיבור שלי 35% חיים (בהנחה כמובן שאין לו שיריון מיוחד או משהו). החישוב של אחוז הנזק כתוצאה מהתקפה ניתן להעשות בסימולטור הקרב המורחב של kirilloid

3. למרבה ההפתעה כן

3. זה לא מדויק אחי
    צריך שיהיה לגיבור כוח כדי שהוא יצליח לתקוף זה כמו הרפתקאה

ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C

3. למרבה ההפתעה כן

3. זה לא מדויק אחיצריך שיהיה לגיבור כוח כדי שהוא יצליח לתקוף זה כמו הרפתקאה

תודה
    אשמח שתהיו סגורים על התשובה לשלוש כי זה חשוב...

• לגבי 3
    אין הבדל בין אחוז 1 ל100 בהתקפות
    הרפתקאות זה שונה, כי אתה חייב שהגיבור ישרוד כדי להצליח בהרפתקה.

3. למרבה ההפתעה כן

3. זה לא מדויק אחיצריך שיהיה לגיבור כוח כדי שהוא יצליח לתקוף זה כמו הרפתקאה

לגבי 3
    אין הבדל בין אחוז 1 ל100 בהתקפות
    הרפתקאות זה שונה, כי אתה חייב שהגיבור ישרוד כדי להצליח בהרפתקה.

תודה, עוד שאלה, אם אני תוקף והגיבור מת, ותקפתי נגיד מישהו במרחק של יומיים... אני יכול להחזיר את הגיבור לחיים באותו רגע או שצריך לחכות יומיים קודם ורק אז תהליך ההחזרה לחיים יתחיל?

• אין קשר בין מרחק המטרה שתקפת לזמן ההחייאה...
    הגיבור חוזר לחיים בהתאם לרמה שלו+שעה אחת
    נניח הגיבור שלך רמה 5 ומת, יקח לך 6 שעות להחיות אותו.. כמובן בהנחה ויש לך את המשאבים.
    כמו כן זמן החייאה מקסימאלי הוא 24 שעות.
    זה אומר שמשלב 23 והלאה לא משנה באיזה שלב הגיבור שלך יהיה כשימות, יקח לך יום להחיות אותו(המחיר כמובן ישתנה)

נניח הגיבור שלך רמה 5 ומת, יקח לך 6 שעות להחיות אותו.. כמובן בהנחה ויש לך את המשאבים.
    זה אומר שמשלב 23 והלאה לא משנה באיזה שלב הגיבור שלך יהיה כשימות, יקח לך יום להחיות אותו(המחיר כמובן ישתנה)

תלוי גם במהירות השרת אל תשכח

זה אומר שאם יש את המשאבים, תמיד משתלם לתת לגיבור למות כי הריפוי הרגיל שלו לוקח 10 ימים והחייאה מקסימום יום והוא הורג חיילי אויב ללא קשר לכמות החיים שלו ומקבל ניסיון על הדרך אפילו אם הוא מת בהתקפה... בקיצור קמיקזי אולטימטיבי חח

תלוי גם במהירות השרת אל תשכח

עוד שאלה שעלתה לי עכשיו, מה ההבדל ומה יותר משתלם כשאני תוקף עם גיבור בלבד, בזיזה או התקפה רגילה? האם כשאני עושה התקפה רגילה זה אומר שבוודאות אם הגיבור לא יצליח לנקות את הגנות האויב הוא ימות? ובכמה התקפה רגילה חזקה יותר ועושה יותר נזק מבזיזה?

• עוד שאלה שעלתה לי עכשיו, מה ההבדל ומה יותר משתלם כשאני תוקף עם גיבור בלבד, בזיזה או התקפה רגילה? האם כשאני עושה התקפה רגילה זה אומר שבוודאות אם הגיבור לא יצליח לנקות את הגנות האויב הוא ימות? ובכמה התקפה רגילה חזקה יותר ועושה יותר נזק מבזיזה?

תלוי בך, אם הגיבור שלך בכל מקרה ימות ברור שעדיף התקפה רגילה.

אני אסביר לך איך בזיזה עובדת:

בהתקפה רגילה תמיד יש צד מפסיד שמתים לו 100% מהכוחות. נניח שלצד המנצח מתו x אחוז מהכוחות.
    אז בזיזה עובדת ככה: לצד המנצח ימותו
    [a]x/(x+1)[/a]
    לדוגמא, אם היו אמורים למות לו 50% מהכוחות, ימותו לו 33%. אם היו אמורים למות לו 80, ימותו לו כ-45%.
    באופן דומה, לצד המפסיד ימותו
    [a]1/(x+1)[/a]
    אחוז מהכוחות, כלומר אם המנצח היה אמור לצאת ב50% נזק, ימותו למפסיד 1/1.5 או 66%, ואם למנצח היה אמור להיות 10% נזק, ימותו למפסיד 1/1.1, או 91 אחוז

• מחילה... לא הצלחתי להבין... מה אומר X ומה אומר a וכמה התקפה רגילה חזקה יותר מבזיזה? אם אני עושה התקפה רגילה עם גיבור שיש לו 100% חיים, הוא בטוח ימות במידה והאויב לא יושמד? ואם כן, האם התקפה רגילה עם גיבור 100% ו 1% יעשו אותו נזק?

• מחילה... לא הצלחתי להבין... מה אומר X ומה אומר a וכמה התקפה רגילה חזקה יותר מבזיזה? אם אני עושה התקפה רגילה עם גיבור שיש לו 100% חיים, הוא בטוח ימות במידה והאויב לא יושמד? ואם כן, האם התקפה רגילה עם גיבור 100% ו 1% יעשו אותו נזק?

תלוי בכמות החיילים שהולכים איתו
    בדרך כלל 1% חיים על תקיפה רגילה הגיבור שלך ימות