Server 1 Rapor & Diplomasi

• Fırtınadan önce ki sessizlik dönemindeyiz şuan :), server açılalı 37 gün oldu kısa bi özet geçersek..
    + + bölgesinde MD - Halfera - Ayyıldız birliklerinin ileride izleyecekleri yol bana göre serverın kaderine etki edecek gibi..
    + - bölgesinde GİYOTİN - Kızıl birlikleri server sonuna kadar savaşacak gibi bölgede BOZKURT ve KH ekibi sayı olarak azda olsalar iyi organize olabilecek ekipler..
    - + bölgesinde Hakim birlikleri bölge hakimiyetini sağlamış durumda.. Bölgede rakip olarak İSYAN birliğinin ilerleyen zamanlarda servera tutunacağını sanmıyorum. ÖFKE birlikleri - +'nın - - bölgesi sınırında yapılanmış durumda..
    - - Bölgesinde KILIÇ birlikleri bölge hakimeyini sağlamış durumda..
    Ve Serverın Kalbi Gri bölge de bi kaç merkez dışında Kılıç ve Hakim birlikleri arasında paylaşılmış durumda.. Karşılıklı Saldırılarda KILIÇ birliklerinden bir merkez 0'landı bir hesapta yıkıldı.. Karşılıklı olarak gride oynayan hemen hemen her oyuncunun askerleri birbirlerinde çakıldı..

İleri ki dönemlerde bol savaşlı ve kavgalı bir oyun ve forum olacağından şüphem yok.. Tek temennimiz karşılıklı saygıyı rakipte olsak dost olsak kimsenin bırakmaması :)

ÇEKO / C4.

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• çeko sen varya yine bir kaç hafta sonra birine saldırır serveri kötüleyip hesabı kapatırsın

Kardeş şu forumda açılan her konuda boş konuşmaktan başka bi şey yapmıyorsun üzülüyorum senin için :)

ÇEKO / C4.

• başarılar :)

• Arkadaşlar yağma köylerine kahraman ve savunma yollayıp 3-5 askerin peşine düşen kahraman kasan zavallı oyuncuları İFŞA etme zamanı.. Dün yağma listemde belirli köylerde çakılan askerlere kimin destek attığını öğrenmek için yakın olan arkadaşlarımdan yağma atmalarını istedim ve etrafta bulunan İSYANKA birliği oyuncularının kahramanlarınıda SS alıp puanlarını kontrol ettim..

Herkes görsün artık işi gücü bıraktım bu tip oyuncuları ifşa etmek uğraşacam..

..

ÇEKO / C4.

• Kesinlikle haklısın yağma köyüne kaho attılar şans eseri kahramanı kim attı diye sorduğumuzda karşımıza isyan birliğindeki yönetimdeki bir arkadaşın ismi çıktı. Gerekli bilgiyi birlik başkanına ve yönetimine bildirdim bu tür oyunlarla bizim askerleri keserken kalitelerini düşürüyorlar

Arkadaşlar yağma köylerine kahraman ve savunma yollayıp 3-5 askerin peşine düşen kahraman kasan zavallı oyuncuları İFŞA etme zamanı.. Dün yağma listemde belirli köylerde çakılan askerlere kimin destek attığını öğrenmek için yakın olan arkadaşlarımdan yağma atmalarını istedim ve etrafta bulunan İSYANKA birliği oyuncularının kahramanlarınıda SS alıp puanlarını kontrol ettim..

Herkes görsün artık işi gücü bıraktım bu tip oyuncuları ifşa etmek uğraşacam..

..