Server 1 Rapor & Diplomasi

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
 • Fırtınadan önce ki sessizlik dönemindeyiz şuan :), server açılalı 37 gün oldu kısa bi özet geçersek..
  + + bölgesinde MD - Halfera - Ayyıldız birliklerinin ileride izleyecekleri yol bana göre serverın kaderine etki edecek gibi..
  + - bölgesinde GİYOTİN - Kızıl birlikleri server sonuna kadar savaşacak gibi bölgede BOZKURT ve KH ekibi sayı olarak azda olsalar iyi organize olabilecek ekipler..
  - + bölgesinde Hakim birlikleri bölge hakimiyetini sağlamış durumda.. Bölgede rakip olarak İSYAN birliğinin ilerleyen zamanlarda servera tutunacağını sanmıyorum. ÖFKE birlikleri - +'nın - - bölgesi sınırında yapılanmış durumda..
  - - Bölgesinde KILIÇ birlikleri bölge hakimeyini sağlamış durumda..
  Ve Serverın Kalbi Gri bölge de bi kaç merkez dışında Kılıç ve Hakim birlikleri arasında paylaşılmış durumda.. Karşılıklı Saldırılarda KILIÇ birliklerinden bir merkez 0'landı bir hesapta yıkıldı.. Karşılıklı olarak gride oynayan hemen hemen her oyuncunun askerleri birbirlerinde çakıldı..


  İleri ki dönemlerde bol savaşlı ve kavgalı bir oyun ve forum olacağından şüphem yok.. Tek temennimiz karşılıklı saygıyı rakipte olsak dost olsak kimsenin bırakmaması :)

  ÇEKO  Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

 • çeko sen varya yine bir kaç hafta sonra birine saldırır serveri kötüleyip hesabı kapatırsın

  Kardeş şu forumda açılan her konuda boş konuşmaktan başka bi şey yapmıyorsun üzülüyorum senin için :)

  ÇEKO  Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

 • başarılar :)

 • Arkadaşlar yağma köylerine kahraman ve savunma yollayıp 3-5 askerin peşine düşen kahraman kasan zavallı oyuncuları İFŞA etme zamanı.. Dün yağma listemde belirli köylerde çakılan askerlere kimin destek attığını öğrenmek için yakın olan arkadaşlarımdan yağma atmalarını istedim ve etrafta bulunan İSYANKA birliği oyuncularının kahramanlarınıda SS alıp puanlarını kontrol ettim..


  Herkes görsün artık işi gücü bıraktım bu tip oyuncuları ifşa etmek uğraşacam..


  ..

  ÇEKO  Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

 • Kesinlikle haklısın yağma köyüne kaho attılar şans eseri kahramanı kim attı diye sorduğumuzda karşımıza isyan birliğindeki yönetimdeki bir arkadaşın ismi çıktı. Gerekli bilgiyi birlik başkanına ve yönetimine bildirdim bu tür oyunlarla bizim askerleri keserken kalitelerini düşürüyorlar

  Arkadaşlar yağma köylerine kahraman ve savunma yollayıp 3-5 askerin peşine düşen kahraman kasan zavallı oyuncuları İFŞA etme zamanı.. Dün yağma listemde belirli köylerde çakılan askerlere kimin destek attığını öğrenmek için yakın olan arkadaşlarımdan yağma atmalarını istedim ve etrafta bulunan İSYANKA birliği oyuncularının kahramanlarınıda SS alıp puanlarını kontrol ettim..


  Herkes görsün artık işi gücü bıraktım bu tip oyuncuları ifşa etmek uğraşacam..


  ..

  S1 Delimavi ??????

  S1 İstanbulll North Birlikleri

  S1 Yıkım Timi Hakim Birlikleri


  Bize Dost Gerek oyunu iyi bilip bilmemesi önemli değil oyunu bir şekilde beraber öğreniriz de olmayan adamlığı öğretmek zordur..

 • çeko sen zaten biraz sonra isyan çıkarıp bir kişiye saldırıp hesap silip başka servera başlayacaksın ne olacak

  oo kurabiye canavarı, seni de oynarken görelim :D

  Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

  Huzur için TIKLA.

  Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.