Server 1 Rapor & Diplomasi

• Bende mi ordu kalmadi 😂hahaha hahaha 😂😂hahaha 😂1 tane bile multi yagmalamadim rahat olabilirsin kamikaze cekoo😂bende ordu kalmadiysa niye saldiri attigim tilsimi kaciriyonuz savunsaniza 😂merak etme guzel kardesim bende ordu bitmez. Bu sene kazanin hadi lutfen tebrik edelim sizi. Ayrica baskan benim guzel kardesim baskanin gibi demene gerek yok ☺️ sen hala cekonun oto atadigi koylerdesin sanirsam 😂 camasir suyunu unutmusum icer gelirim. Daha oncede soyledigim gibi uslubun cok yanlis ama yasinin gerekliligi bu oldugu icin o konuya birsey demiyorum.

Ben birliğinden bahsediyorum sen bende ordu bitmez diyorsun :D çamaşır suyunun bu kadar iyi kafa yaptığını bilmiyordum :D :D Senin kafanı yaşamak için servet harcıyorum kıskandım vala :D

BAŞKAN Mukavemetx.gifx.gif
    BIŞKINIM GugukKuşux.gifx.gif
    KOMUTAN Logarx.gifx.gif

Hanginiz başkan karar vermedim kimin ne olduğunu kendinizde bilmiyorsunuz ki :D :D Çeko hesabının muhabbetini açan sensin kendi kendini ifşa ediyorsun :D merkezimi yıktınız tebrik ettim 0ladınız tebrik ettim sıkıntı yok ama yanlarımı yıkıp,0'ladıktan sonra gelmiş burada bana kaç köyün kalmış diyorsun :D kamikaze çeko olarak anılmaktan gocunmam ama sen ve birliğinden bir kaç kişi yancı olarak anılacaksınız yancı logarr senii :) Benim üslubum böyle devlet dairesinde çalışmıyorum beyefendi diyerek mi başlamamı istiyorsun her mesajıma anlamadım :D :D

ÇEKO / C4.

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• Bunu başlatan sizsiniz raporlar,mesajlaşmalar duruyor. Boş yapmayalım lütfen :) Birliğin 2 aydır yan köylerimi yıkarken, 0'larken neden sesin çıkmıyordu yanlış demiyordun :) Siz yan'ları yıkmaya devam edin herkesin eğlence anlayışı farklı tabi ;) daha önemli işlerimiz var bizim ww kurmak gibi :)

ÇEKO / C4.

• Diger birliklerden saldiri aldiniz sana gorende 😂 yana ben degil sizin oyuncunuz panthera geliyor hatirlatirim 😂

Normalde Foruma girmem, benim nickimi ağzına almazsan sevinirim.

tek cevap atıcam bir daha atmayacağım.

1-Öncelikle Yan köy dediğin asker köyünü vuran ilk sizsiniz cekoyu da geçtim Yargıç hesabı.

2-Bunun yanı sıra asker köyüm ile merkezime aynı anda sıralı cıkan bizzat sen idin -600er k ile hesap çevirdim. (merkezim 7 tarlalı nasıl korkuyorsanız)

3-Sizin cıktığınız sıralıdan sonra yan köye değil aynı şekilde sizin yaptığınız gibi yaptım.

4-Profesko hesabı ile konustuk aramazda çözdük, üstüne EVLADI OSMANLI hem merkezime hem asker köyüme 6 şar sıralı cıktı. Bunun üzeine ben de kendisine cıktım.

5-Son olarak Asker tılsımını kaçırdığım halde Senden sonra gelen herkes neden asker köyüme saldırı cıktı? (sen cıktığında tılsım vardı eyvallah ama senden sonra cıkanlar?) Yine bana borcunuz var!!!!!

Asker köyümele merkezime aynı anda sıralıya boğupta forumda boş yapma.

Öylede böylede bizi bilen bilir,tanıyan tanır bugüne kadar yanlış bir hareket yapmadık

Siz bizzat bana saldır dediniz.

Edebinle takıl yorma beni

• İyi senin 2 koyune cikmisiz. Benim her saldirinizda 4 koyume geliniyor.

Yalan yok asker ile yan koyune ciktim fakat ne zaman ciktigimi dusun. Bu saldiridan once her zaman yan koyume ziyarrte gelen sizdiniz. Ustelik gercek saldiri atildi savunmadim.

Murat abi biliyor.

Cekonun yan koye girmedik ki biz 15 lisini sildik siradan devam ettik. Su an kalan 300 200 nufuslu koyleri sirasiyla oyunun verdigi oto merkezi merkez sayiyorsaniz o ayri.

Bi sonraki saldirinizda atarim raporlari kac koyume geldiginizi kendiniz gorun

• Logar senin yaşadıklarını yaşasam hesabı silmiştim. Besbelli güzel bi dostluk kurdunuz birlik içerisinde ki onun için devam ediyorsunuz.? Hakkınızda hayırlısı kardeş

cfa3c37294.gif

| GiyotinPALA&Psikocermen |

• Bunu başlatan sizsiniz raporlar,mesajlaşmalar duruyor. Boş yapmayalım lütfen :) Birliğin 2 aydır yan köylerimi yıkarken, 0'larken neden sesin çıkmıyordu yanlış demiyordun :) Siz yan'ları yıkmaya devam edin herkesin eğlence anlayışı farklı tabi ;) daha önemli işlerimiz var bizim ww kurmak gibi :)

Bunların bir saat kuşları vardı guguklu muydu neydi? tahıl yeri olmayan köylerde çaktık. Evvelini bilmem ama Çeko hesabında-ki hiç bakılmayan bir hesap- guguklu kaç defa asker bıraktı ben bilmiyorum :)

Bu işte zevk almak için geliyoruz diyen bütün ekip yalan söylüyor/kendilerini kandırıyorlar. 15 yıla yakındır oynarım bu oyunu. Herkes Wow amaçlı gelir ama sonrasında bakarlar işler yolunda gitmeyince biz zevk almaya geldik diyorlar. BE kardeşim hayatın tatlarından o kadar mı yoksunsunuz ki zevk almak için traviana geliyorsunuz :D Oyunun sonu ne olur bilinmez ama görünen odur ki-raporlarla bunlar sabittir- büyük oranla halferanın bu yarışta hiç olmayacağı.

Şu 1 vs3-4-5 muhabbetini de aşın lütfen. Biz sadece Hakim birliğiyiz. Birleşmelerimiz de hep hakimdir ya da bizimle en baştan beri yol alan ekiplerdir. Ama diğer birliklerin cidden kimin kimle dost olduğu hakkında hiçbir bilgim yok. öyle karışıklar. Kim kiminle dost/düşman belli değil :)

• Bunların bir saat kuşları vardı guguklu muydu neydi? tahıl yeri olmayan köylerde çaktık. Evvelini bilmem ama Çeko hesabında-ki hiç bakılmayan bir hesap- guguklu kaç defa asker bıraktı ben bilmiyorum :)

Bu işte zevk almak için geliyoruz diyen bütün ekip yalan söylüyor/kendilerini kandırıyorlar. 15 yıla yakındır oynarım bu oyunu. Herkes Wow amaçlı gelir ama sonrasında bakarlar işler yolunda gitmeyince biz zevk almaya geldik diyorlar. BE kardeşim hayatın tatlarından o kadar mı yoksunsunuz ki zevk almak için traviana geliyorsunuz :D Oyunun sonu ne olur bilinmez ama görünen odur ki-raporlarla bunlar sabittir- büyük oranla halferanın bu yarışta hiç olmayacağı.

Şu 1 vs3-4-5 muhabbetini de aşın lütfen. Biz sadece Hakim birliğiyiz. Birleşmelerimiz de hep hakimdir ya da bizimle en baştan beri yol alan ekiplerdir. Ama diğer birliklerin cidden kimin kimle dost olduğu hakkında hiçbir bilgim yok. öyle karışıklar. Kim kiminle dost/düşman belli değil :)

Yarisa girme gibi amacimiz yok wow kurmayacagimizi server basinda belirtmistik. Kuracak olsak su an kurardim rahat olabilirsin. Ozlu sozlerinizde size kalsin. Gugukkusu dediginiz kiside hayatta sizden fazla zevk aldigina eminim :) aranizdan 3 5 kisiyi tanima firsatim oldu fakat atar gider yerine sevgiyle yaklasan tek kisi oldu (Murat abi)geriniz nefretle burunmus kisilersiniz( tanimadiklarima sozum yok). Alti ustu tr nin ortalama oyuncu sayisinin cok cok altinda olan bir serverda mucadele ediyoruz. Bu kadar kasmaya gerek yok. Oynayalim bakalm neler olacak🙂

• Yarisa girme gibi amacimiz yok wow kurmayacagimizi server basinda belirtmistik. Kuracak olsak su an kurardim rahat olabilirsin. Ozlu sozlerinizde size kalsin. Gugukkusu dediginiz kiside hayatta sizden fazla zevk aldigina eminim :) aranizdan 3 5 kisiyi tanima firsatim oldu fakat atar gider yerine sevgiyle yaklasan tek kisi oldu (Murat abi)geriniz nefretle burunmus kisilersiniz( tanimadiklarima sozum yok). Alti ustu tr nin ortalama oyuncu sayisinin cok cok altinda olan bir serverda mucadele ediyoruz. Bu kadar kasmaya gerek yok. Oynayalim bakalm neler olacak🙂

Neyin kafasını yaşıyosun hala çözemedim :D Server başından beridir hem forumda hem profilinde birliğimize atıp tutmamışsın gibi server'ın son çeyreğinde gelmişsin saygı'dan sevgiden nefretten bahsediyorsun en basiti şurada 10 sayfa mesaj var 3. sayfadan okumaya başlayan herkes olayı çözer :) Klasiktir kaybeden taraf her zaman ya hakem der yada kol bozuk :) bkz; '' Alti ustu tr nin ortalama oyuncu sayisinin cok cok altinda olan bir serverda mucadele ediyoruz '' bunun gibi :)

ÇEKO / C4.

• Yarisa girme gibi amacimiz yok wow kurmayacagimizi server basinda belirtmistik. Kuracak olsak su an kurardim rahat olabilirsin. Ozlu sozlerinizde size kalsin. Gugukkusu dediginiz kiside hayatta sizden fazla zevk aldigina eminim :) aranizdan 3 5 kisiyi tanima firsatim oldu fakat atar gider yerine sevgiyle yaklasan tek kisi oldu (Murat abi)geriniz nefretle burunmus kisilersiniz( tanimadiklarima sozum yok). Alti ustu tr nin ortalama oyuncu sayisinin cok cok altinda olan bir serverda mucadele ediyoruz. Bu kadar kasmaya gerek yok. Oynayalim bakalm neler olacak🙂

Tamam tamam inandık :)

cfa3c37294.gif

| GiyotinPALA&Psikocermen |

• Arkadaşlar hepimiz zevk almak için oyun oynuyoruz.. Gereksiz tartışmalara girmenin anlamı yok.. hakim Birliği oyuncularını seviyor ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.. Rakibin içinde her ne kadar her işi çeviren Kişiler olsada Halfera Birliği olsun kızıl olsun md olsun Bozkurt olsun kılıç birlikleri olsun güzel dostluklarım oldu ve onları tanıdığım için çok mutluyum. Ayyıldız birliğinde her zaman saygıda kusur etmeyeceğim tek kişi vardır oda Metyu hesabıdır. Ruh hastaları hesabını unutmak mümkün değil delikanlı gibi bir arkadaş rakipte olsak abi kardeşliğimizi hiç bozmadık ne o beni nede ben onu kırarım.. Biz buraya dostlukla gelip bir çok dostluk kazandığımıza inanıyorum.. Benim olduğum yerde dostlarıma oyun oynamaya çalışan kişilerin oyunlarını bozarım. Şunuda unutmasınlar benim olduğum serverda size yer yok biliyorsunuz :)

Hakim birlikleri

Yıkım timi

Murat

sizin sıkıntı burada kardeşim sanal ile reel hayatı karıştırmanız :) Ben sanal hayattaki zevkten bahsettim sen reele atlamışsın reelde kim ne yapar beni çok da alakadar etmez ama boşuna olmayan bir şey hakkında yorum yapma: bu mantıkla siz zor wow kurardınız. Saygısızlık demişsin benim yaptığım bir tane saygısızlığı göster kardeşim hem forumda hem de oyunda? Göstermezsin ama ben yine de bekleyeyim :)