Demokratik Tavır

 • Forum Yönetiminin Son Uygulamasını Onaylıyor musunuz? 31

  1. Kesinlikle Yanlış Yapıyorlar. (13) 42%
  2. Yönetimi Destekliyorum. (12) 39%
  3. Foruma ayakkabıları çıkarıp girelim. (5) 16%
  4. Canları sıkılıyor, çalışmak istiyorlar. (1) 3%

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  Merhaba Travian Forum yönetimi ve kullanıcıları ve oyun arkadaşlarım.


  İnternet dünyasında forum sistemi tarihe karışmış olsa da bizler varlığını yadırgamadan güncellemeleri de kabullenip kullanmaya devam ediyoruz.


  Fakat Forum yöneticilerinin mantalitesinin algılayamadığı temel bir olgu söz konusu. " Burası bir OYUNUN arka bahçesi " burası konuşmak, tartışmak, iletişim kurmak, paylaşmak ve en önemlisi eğlenmek için var. Kanaryaları yaşatma derneğinin web sitesi değil.


  Dikkatinizi zincirle çekerim üyelerinizin yaş ortalaması 30 civarında. Yaptığınız hareketler çocukça görünüyor, ego gibi görünüyor. Biz sizden değil anlayışınızdan şikayetçiyiz.


  Çalışmalarınız da başarılar dileriz...

  Geçme Nemert Köprüsünden,Ko Sular Aparsın
  Yatma Tilki Gölgesinde.Ko Arslan Parçalasın

  EyneL Mefer & ŞŠto Te Nema
  Turkuaz

 • Eski yönetimden eser yok. Eskiden tek taraflı banlanmalar yaşanırdı şimdi ban nedir bilen yok :) Ortalık çok karışmadığı ve ailevi değerlere hakaretler başlamadığı taktirde müdahale etmemeye çalışıyorlar. Geceleri çıkan olaylardan dolayı uyumayıp sabahlayan cengaver ve fedakar forum yönetimine teşekkürü borç bilirim.


  Kusura bakmayın ama her ne kadar kanaryaları yaşatma derneği olmasa da burası bir oyunun forumu. Zaten genelde oyundan alakasız olaylar hakkında konuşuluyor ve adminler buna karşı çıkmıyor. Turnuva elemesinde yaşanan multi kıyımlarına forumda itiraz edildi, işlerine gelmeyip kapatabilirler konuşanı da banlayabilirlerdi ama yapmadılar. Her geçen süreçte forum daha iyiye gidiyor.  1. dakika dan itibaren forum yönetimine gitsin :) Bu yönetim gibi yönetim bir daha gelmez foruma :)


  Selam ve dua ile :)

 • dayıoğulları ben yönetimi destekliyorum,adamlar online oyun yapıyıor o kadar kişi oynuyor bu kadar hata olacak illaki
  giriyorsun oynuyorsun işte
  yönetim her zaman haklı onlar oyun dünyasında cermenler ırkını seçer ve toytiler gelir , toytiler yıkar cümlesi ile saldırır ..


  bizim dayıoğlu tony stark kendine verse de oynunu adam yönetim kadrosuna girmek için neler yapmıştır çalışmış işte ..


  yeni açılacak TR3x herkes cermen herkes toyti ..

 • Nankörlük yapmayın. Muhteşem bir forum yönetimimiz var. Eksik olmasınlar. Hepsini seviyoruz destekliyoruz. Selamlar sılayçet modum toni sıtark modum ve diğer admin ve modlarım sizlerin yanındayız <3