Hall of Fame Tartışma Konusu

• ılgını çekiyor mu berkay bu röportaj işleri :D yoksa sende reklam arasında tuvalete gitme çayı ısıtma gibi ufak işlerini halledıyon :D

Vallaha merakli bir sekilde okumaya basladim en basindan git gide ilgim dustu ama tirsin ulanin oyunculugu ve basarilari hakkinda ki seylere gelince kulagima altin ve tras makinesi sesleri gelmeye bir anda bende reklamlar sandim zapimi koydum izleyemedim kalanini oysaki prima cocuk bezi reklamlarini izlemeyi cok severdim ama tras makinasinin sesi rahatsiz etti herhalde. Bir de altini cizmis :D At yalani seviyim inanani :D

Bence bu sefer roportaji yapanda guzel sorular soramamis yada sorgulamamis gelen cevaplari direk copy paste olmus gibi daha cok. Ama forum yonetimine bir tavsiye bir tanede hall of permatik acsinlar bu roportaji basa koysunlar 2. yi zeki liseli yapsin 3. yu de yaparim ben soz :D

• Bende sormayı düşündüğüm sorulardan biri ikisini buraya yazayım :)

-Şu ana kadar gördüğünüz en iyi oyuncu kim?Türk değilse size göre en iyi Türk oyuncu kim?(Kendiniz hariç)

-Size göre TR serverlarının en iyi birliği kim?Şu an aktif değilse aktif olanlardan kim?(COF hariç)

Travian tarihinin en önemli birliği Zorba'dır. s15 ve s6'da oynamıştır. İki dönem üst üste wow kurmuştur. Klasik serverda savunma rekoru bu ekibindir. özellikle s6'da kendi wowları hariç tüm wowları sıfırlamayı başarmış güçlü bir ekipti. Sloganları en yakın rakibimize 100 puan fark atacağız demeleridir. Bunu da başaran tek ekiptir. Server başından sonuna kadar savaşan bu ekip oyunu son derece eğlenceli hale getirmesiyle ünlüdür. Bugün sanırım en iyisiyim diyenden bir tık daha iyi bir ekibe sahiptir. 2007-2011 dönemine gerçek anlamda damga vurmuştur.
    Diğer önemli birliklerden birisi de 2006 dönemi s6'da oynayan ARAT birliğidir. Fakat ARat mı yoksa Zorba mı derseniz kesinlikle zorba denilebilir.
    En iyi oyuncu şüphesiz travian rekorlar kitabında da yer alan Oo_my_god hesabıdır.

Bazı bilgiler için izlemenizi tavsiye ederim..
    (s6)
    (s15)

Keyifli günlerdi.. Ses verin zorbalar.. iyiki üyenizim iyi ki sizinleyim.
    Not: Röportaj konusunda Zorba başkanları Erenimo veya Vurucu61 ile irtibata geçilebilir. eminim bugün dahi bir çok oyuncu tecrübelerden faydalanacaktır.

• bencede zorba birliği.mnsr(mansur)hatırladığıma göre haala cermen vuruş gücü rekoru onda :)
    • Yucinde en iyi bayan oyuncuydu
    • Gerçi geçmişte çok iyi oyuncular vardı bence saymakla bitmez...

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• Röportajlara yeterli ilgi gelmiyor buradan duyurduğumuz bazı konuklara neredeyse hiç soru gelmiyor.Bende @Jeanne dArc da şu sıralar çok müsait olamıyoruz.

benimle röportaj yap bak nasıl sorular geliyor

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü ~ WoW Yıkım REKORLARI

• Hahahahaha 5 uyarı 30 ban ile röportaj biter

yapmak lazım bence. Merak ediyorum kimler ne soruları soracak. Reis ataman damlar hemen sjdjjsjfjs

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü ~ WoW Yıkım REKORLARI

• Röportajı Jeanne yapacaksa benimle yapabilir. Hakkimda merak ettiği merak ettiği bütün soruları dürüstçe cevaplayabilirim...

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• bukadar yazmısında bari bi alternatif sunsaydın :D ayrıca son kısımda yazdığın profesyonellesme ısıde olmaz. Mh para kazanmak için saçma sapan işlere girebilir. Oyuncularda her başı sıkıştığında "sileriz hesapları haaa" derler.

dostum bide utanmadan multi hespalarda azalma var diyor :D diyemiyor oyuncu sayısı ciddi bi şekilde azaldı.elle tutulur bir tr svsi söylesin.s1 bilem boş.
    ucu açık adalet mi olur sayın senşiore :) seninkisi eyamlık olmuş.

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• Adalet ile sıkıntınız mı var beyler, mao, hitler, Stalin, Kongo havzası, talkan olayı,ishii shiro mevzusu hep adalet içindi :whistling:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

• dostum bide utanmadan multi hespalarda azalma var diyor :D diyemiyor oyuncu sayısı ciddi bi şekilde azaldı.elle tutulur bir tr svsi söylesin.s1 bilem boş.ucu açık adalet mi olur sayın senşiore :) seninkisi eyamlık olmuş.

sekılcılık işte. Ama oyunun kurallarını belırleyenler oyunu oynasalar moral bonusunu kaldırır kültür puanlarını düşürürler vb. Benzer tedbirler alırlar. Odını ömer adası alır parasını işine bakar bu işlere kafa yormaz ama şirkette travıanı gözden çıkarmış ki bu yönde hiç bu gelişme yapmıyor. Cermen ztn güçlü iken fabrika getiren bi zihniyetten ne beklenırkı :) oyunu iki sezon oynasalar neden multi kullanmaya yöneldiğini anlarlar oyuncuların. Anlamıyolarsada böyle yavaş yavaş batarlar. Oyuncunun multısını hesabını kıtlemek para kazandırmaz. Adam aylardır oynayıp emeği çöp edilirse tam tersi bezer oyundan. Multiyı hiç actırmayacak tedbirler lazım. En basiti işte moral bonusu. Adam multi bakma botlar ile bukadar kolay olmuşken neden moral bonusuna kayıp versin. Kaldımı hala moral bonusuna muhtaç olan yeni başlamış acemi oyuncu? gereksiz bi sistem ve suistimal edılıyor.