xKaNaKaN Birlikleri saldırı ve savunma raporları

• Kanakan birlikleri olarak - +da konumlanmış bulunmaktayız, tüm eski dostlarımızı bekleriz. Hedefimiz -100 100 wowudur. Bu süreçte tüm s5 oyuncularına başarılar dileriz.

Kanakan birlikleri genel başkan yardımcısı

Umuo

• Kana kana kanakan xkanakan yo ye. müço başkan pir numara yo ye. alemlerin kralı jo je. herkesi yener. 2 ayda hesap siler jo je. kana kana kanakan xkanakan . tıp tıs tıp tıs .

Şarkınızı paylaşmayı unutmuşsun ben yazdım sözlerini :D:D

Hak edene hakkını veririz!

The post was edited 1 time, last by Sirius ().

• Kana kana kanakan xkanakan yo ye. müço başkan pir numara yo ye. alemlerin kralı jo je. herkesi yener. 2 ayda hesap siler jo je. kana kana kanakan xkanakan . tıp tıs tıp tıs .

Şarkınızı paylaşmayı unutmuşsun ben yazdım sözlerini :D:D

Dostum kaç yaşındasın bilmiyorum fakat bu tarz şeyler hoş değil. Komik mi komik de değil, bu işleri bırakın.

• Dostum kaç yaşındasın bilmiyorum fakat bu tarz şeyler hoş değil. Komik mi komik de değil, bu işleri bırakın.

bu müco sizi nasıl kandırıyor ? benim saydığım tılsımı göremeden hesap sildirdiği 5. svsi :D

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü ~ WoW Yıkım REKORLARI

• Dostum kaç yaşındasın bilmiyorum fakat bu tarz şeyler hoş değil. Komik mi komik de değil, bu işleri bırakın.

komik değil haklısın. Komik olan senin wow hedefimiz demen :)
    Kanakan ve Wow
    Baklavali Lahmacun kadar saçma bir düşünce. Grup olarak aya çikmaniz daha kolay olur...

DAiMON HELLSTORM

• komik değil haklısın. Komik olan senin wow hedefimiz demen :) Kanakan ve Wow
    Baklavali Lahmacun kadar saçma bir düşünce. Grup olarak aya çikmaniz daha kolay olur...

Dostum haydi daha fazla kirletmeyin burayı, kendi oyunlarınıza svlerinize dönün.

• Dostum haydi daha fazla kirletmeyin burayı, kendi oyunlarınıza svlerinize dönün.

yav bidi bidi yapma. Söyle en son ne zaman kanakan ww village almis. Bak kurmus demiyorum alsa yeter ;)
    De adam gibi bölgeyi mahvetcez yan vaha yağmalicaz. Yanlarinizi yikicaz sonra ilk acilan svye gidicez tamam diyelim...

DAiMON HELLSTORM

• yav bidi bidi yapma. Söyle en son ne zaman kanakan ww village almis. Bak kurmus demiyorum alsa yeter ;) De adam gibi bölgeyi mahvetcez yan vaha yağmalicaz. Yanlarinizi yikicaz sonra ilk acilan svye gidicez tamam diyelim...

yahu hocam oyun oynuyoruz şurada ne seviyesiz adamlarsınız. Bomboş adamları muhatap almamız bizim hatamızdır. Tekrardan iyi günler dilerim.

• 2 ay sonra burda ol umut bos konusan kimmis gorelim :thumbup:

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü ~ WoW Yıkım REKORLARI

• yahu hocam oyun oynuyoruz şurada ne seviyesiz adamlarsınız. Bomboş adamları muhatap almamız bizim hatamızdır. Tekrardan iyi günler dilerim.

Seviyeden bahsetcek son adamlarsiniz. Bir oyun için milletin kitabına küfreden adamin peşinden başkanim başkanim diye koşuyorsun.

DAiMON HELLSTORM

• en son wow kuracağım dediğinde daha köyünü sıfırlayamadan hesap silip gitmişti sanırım :/

made in medkir
    Sevgi sadakatle, cesaret itibarla, ihanet intikamla ödüllendirilir.
    qvpYj5.png

• en son wow kuracağım dediğinde daha köyünü sıfırlayamadan hesap silip gitmişti sanırım :/

hala arkasından giden insanlar var işte tapıyolar mı napıyolar bi anlasak :D

• bunlarda sürekli konu açıp duruyor 5 tane konuları vardır bunların forum'da boş yapıp duruyorlar he

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.