Rapy Ts2

• No to ja też dzięki za grę wszystkim, ciekawym jak by się to potoczyło, gdyby nie fakt, że ok. połowę serwa Hybrydy ostro walczyły głównie z jak się okazuje przyszłym "koalicjantem" czyli Farmami.

Ale to nie ma teraz znaczenia, serwer niby taki sobie, ale jak dla mnie udany, niby średnio na jeża ale w 30-tce deff z ćwierć miliona ubitych, to na konto z końca pierwszej setki chyba nieźle. Daleko mi do najlepszych naganiaczy, ale cieszy.

DoZo na następnych serwach.

• Z mojego defa na cudzie to większość zdechła tam z głodu na 54k falangi z jednej osady teraz jest dużo mniej i to nie przez ataki. Więc jak ktoś tu chce utrzymać 7kk def?

Nie ma sensu przepychanka, ale może wyciągniesz dobre wnioski na przyszłość:

Nic dziwnego, że większość zdycha, mojej falangi stało tam prawie 50k i nic nie zdechło, czemu, bo nie byli z jednej osady, to czyste marnotrawstwo. Nie pamiętam finiszu walki o cud, żeby dostaw było tyle ile trzeba i to nie jest nowina (na plus dla Ciebie to, że jako dostawca sianka byłeś tuż przede mną, choć miałeś prawie dwa razy tyle osad), więc deff powinien być "dywersyfikowany", jeżeli wiesz o co kaman...

• Ten sam raport wrzuciłeś dwa razy żeby bardziej uwiarygodnić swoją teze? Nie wiem czy wrzucałem raporty jak 500 pałek gruzowało ekówke i sprawdzać nie będę, ale generalnie bywało tak.

Przejęcie offówki Przefarmy, podobno off był duży ale nikt nie chce się przyznać ile to jest to dużo :D

jeśli komuś wydawało się że ja tu jestem jakimś kronikarzem to wyprowadzam z błędu, wrzucałem raporty aby w jakiś czytelny sposób przekazać podsumowanie akcji swoim graczom i wrzucałem to co chciałem a nie to co ktoś oczekiwał. Co do tej mega wtopy którą opisujesz, nie wiem czy tam było 600k offów, było z 4-5 offików które nic nie zdziałałyby na Cudzie ani nie przejeły planów, rozumiem, że mogłeś tego nie wiedzieć ale ta "akcja" na dwa dni przed wejściem planów miała na celu rozbić mniejsze offy aby konta mogły przestawić się na deff i w większej mierze karmić Cud, a przy okazji może wyzerować Ci stolice nawet pisałem o tym w massie poprzedzającym tą akcje, spoko złapałeś i to twoje, cieszymy się że zapewniliśmy Ci kilka mokrych nocy.

Zabawne jest też to, że potraficie się cieszyć z wygrania wyścigu, którego byliście jedynym uczestnikiem:) Śmieszy to tym bardziej, że to był wasz jedyny cel. Przypuszczam, że bylibyście w stanie się cieszyć z wygrania serwera, na którym byłby tylko wasz sojusz i odtrąbilibyście sukces:)

Tym bardziej jest to śmieszne gdy gość, który klepał natarów, rozbijał wojska z multasów na swoim deffie i przejmował osadki od swoich kont żeby tylko być w TOP. 10 osad od samego Asterixa, taaaaa :D A przy tej mega wtopie którą tak uwypuklasz jako konto Przefarma zrobiłeś 97k pkt deff, ktoś tu słusznie zauważył, że matematyka nie jest moją mocną stroną więc niech każdy sobie sprawdzi jaki wkład miałeś swoim głównym kontem w tej obronie.

Wiem, że dla Ciebie jedynymi przeciwnikami są natarzy a oni nie zdążyli rozpocząć budowy ale chciałbym zauważyć, że jednak na serwerze były też inne sojusze, które nawet oficjalnie mówiły o tym że grały o zwycięstwo, a co do nas to nie wiem jaki inny cel może mieć sojusz w tej grze, wygraliśmy militarnie z przeciwnikiem a na koniec jeszcze Cudem, co mieliśmy więcej zrobić? Natarów już bić nie mogliśmy bo ty wybiłeś wszystkich...

Tak na koniec, ponieważ widzę że sporo osób po serwerze nagle wszystko wie, wszędzie było i generalnie wychodzi na to, że tak słabi byliśmy że szok, zapytam tylko gdzieście byli jak trzeba było w grze pokazać wyższość? Teraz po serwerowi mędrcy wyrastają jak grzyby po deszczu a jak trzeba było w grze pokazać swoją wiedze i doświadczenie to nie było komu. A to jest temat do wrzucania raportów a nie wylewania żali więc dajcie sobie już spokój i dajmy umrzeć temu wątkowi śmiercią naturalną. To mój ostatni post odnośnie tego serwera, wszystkim życzę powodzenia na innych serwerach :)