Teoria laleczki, jakie wy macie zdanie na ten temat ?

• Nie kazdemu sie da, a wodzowanie z gadulami przy offie jest wskazane w niektorych sytuacjach. Przyklad - na ostatniuch MS nie dalo sie przejac prawie zadnej osady od Rosjan w momencie, gdy ktokolwiek zrobil 1 sek dziury na klina - kazda okazje wykorzystali do klinowania. Wiec bardziej bezpieczne bylo wysylanie wodzow z offem w 1wszym ataku, gdzie nie grozilo przejecie + dosylanie wodzow juz tylko z obstawa, do tego oczywiscie fejki, wiec we wszystkich wsiach z wodzami musialy byc tarany na te okolicznosc. Obronca nie wiedzial, na ktore osady beda ataki, wiec oczywiste, ze nie bedzie obnizal zadowolenia we wszystkich fejkowanych, tym bardziej, ze sam przejmowal, wiec mial pod to infre i musialby burzyc rezydencje 20.

Ale gdy ktos wysyla wodzow z offem atakujac z nawrotkami lub wysylajac czytelne ataki wskazujace na wodzowanie , bez zaslony fejkowej, to oczywiscie sam sie prosi, by go w ten sposob zalatwic.

witam, wklejam post osoby która podobno uczy grać innych - ja mam co do niego jakieś swoje zdanie, jednakże nie byłoby one mile do laleczki jak i mogę być posadzony o brak obiektywizmu - więc ocenę pozostawiam wam ^^

Według was jest to poprawna opinia ? Bardzo mnie to ciekawi ^^

@Nacik polajkowaleś tego posta lalki, zapraszam do wypowiedzi

• po czesci prawda.

Prawdziwe w tej wypowiedzi to są chyba tylko znaki interpunkcyjne ;P

Ogólnie mógłbym coś napisać na temat tej wypowiedzi Ewy, ale po przeczytaniu raz jeszcze fragmentu " wodzowanie z gadulami przy offie jest wskazane" mi się odechciało :D

pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• Z czterech ataków mogą dwa zlagować i będzie obsuwa, ale żeby z dwóch ataków jeden zlagował? Z telefonu ktoś wysyła te ataki?

• Chyba taktyka pt. "zróbmy umyślnie mniejsze błędy, aby uniknąć większych błędów, które na pewno byśmy zrobili, gdyby nie zrobienie mniejszych błędów", ma małe szanse na finale w starciu z taktyką takiej np. Dacii, czy rosjan pt. "zróbmy to porządnie".

• Prawdziwe w tej wypowiedzi to są chyba tylko znaki interpunkcyjne ;P
    Ogólnie mógłbym coś napisać na temat tej wypowiedzi Ewy, ale po przeczytaniu raz jeszcze fragmentu " wodzowanie z gadulami przy offie jest wskazane" mi się odechciało :D

To przeczytaj calosc wypowiedzi, bo tam jest opisane, w jakich okolicznosciach jest wskazane.
    Chociaz zdanie doczytaj - 'jest wskazane w niektorych okolicznosciach'. I jak juz cale przeczytasz, to jak najbardziej sie wypowiedz.

po czesci prawda. Ale kto nie wysle dwoch atakow w sekundzie to jest dałnem

Nie znaczy, ze jest daunem. Moze oznaczac, ze mu net zamuli, albo ze net ma idelany i niemulacy, ale trafil 2ma falami akurat na "przelom" sekund.
    A najczestszy problem na tamtym akurat serwerze byl zupelnie inny - chyba ze 3 graczom przestawialo samo z siebie fale, tak ze najpierw szli wodzowie, a potem off, co przy 1wszym ataku jest klopotliwe, bo wodzowie sie wtapiaja i osada 3-4 rema kolejnymi wodzami nieprzejeta.

• To przeczytaj calosc wypowiedzi, bo tam jest opisane, w jakich okolicznosciach jest wskazane.Chociaz zdanie doczytaj - 'jest wskazane w niektorych okolicznosciach'.

Przeczytałem całość, nawet dwa razy i nadal uważam, że takie okoliczności nie istnieją :)

Wysyłanie wodzów z offem jest po prostu idiotyzmem i nie ma na to wytłumaczenia.

pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• Przeczytałem całość, nawet dwa razy i nadal uważam, że takie okoliczności nie istnieją :)
    Wysyłanie wodzów z offem jest po prostu idiotyzmem i nie ma na to wytłumaczenia.

Dlaczego ? W takiej sytuacji, jak opisana, nie grozi ubicie offa na przejetej wsi.
    Jedyne, co moze grozic, to jesli obronca ustawi duzo defa w stosunku do atakujacego offa, straci sie 1-2 wodzow. No ale jak odwroci fale, to sie wtopi 3.
    Akurat opisane okolicznosci sa wziete z praktyki z ostatnich MS, wiec jak najbardziej istnieja. Wiedzac, ze ludziom fale przestawia, idiotyzmem byloby nie wziecie tego pod uwage, tylko ryzykowanie czy znow sie przestawia czy nie. Ci, ktorym fal nie przestawialo, slali po 2, a ci, ktorym przestawialo, po 1, bo lepiej , jesli akcja jest skuteczna , a cel osiagniety, niz martwe stosowanie reguly tam, gdzie nie ma ona znaczenia w opisanych przeze mnie okolicznosciach.

Rownie dobrze moglbys napisac, ze bronienie sie offem jest idiotyzmem, tymczasem bylo wiele przypadkow, gdy off dostawiony do defa ocalil offowke, odeslany poza osade i tak by odparowal podczas przejecia.

• Co z tego,. ze sprawdzisz, skoro to synchro i juz nie masz mozliwosci cofniecia, bo jak cofniesz, aby wyslalo sie poprawnie, to juz nie wbije na synchro.
    Atakow synchro nie cofa sie, niewazne czy sie zrobia dziury na klina, czy przestawi fale.
    No chyba ze ktos wysle off z bohem z butami do szybkosci, to wtedy sie cofa.

• Nie można cofnąć synchro?? No teraz to mnie zaskakujesz, przecież masz na cofnięcie zawsze sporo czasu Chyba przez te sek cofania i poprawnego wysłania ataku wróg zdążył dostarczyć odpowiednio dużo deffa
    No chyba że sprawdzasz kolejność po 10 min.

• Przeczytałem całość, nawet dwa razy i nadal uważam, że takie okoliczności nie istnieją :)

Ja wysyłałam z offem i było świetnie, przesadzacie ;)
    A teraz czekam na nazwanie mnie farmą i noobem ;)

• Ja wysyłałam z offem i było świetnie, przesadzacie ;) A teraz czekam na nazwanie mnie farmą i noobem ;)

Jesteś farma :D

A tak serio, to wysyłając w ten sposób wejdzie komuś to w krew i tak będzie robił zawsze, aż go złapią, tak jak dziś ten Francuz został złapany.