COF Birliği Final Duyurusu

• Öncelikle iyi bayramlar,

Eleme wow süreci için 3 hafta civarı bir süre kaldı. Sonrasında kolay olmayan bir WoW süreci yaşayacağız. Eleme sonucuna göre bu kararı alacaktım, geçenlerde de bahsetmiştim yapılan röportajda. Bayramdan sonrayı ve eleme sonunu beklemeden bu açıklamayı yapmak final için atılacak adımlar doğrultusunda ne kadar erken karar verilir ve o doğrultuda yürünürse daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.

Geçen final, elemede COF olarak yaşadığımız olaylara ve oyundan düşen arkadaşlara rağmen +/- Bölgesine 674 COF Hesabı taşıdık.(MH tarafından multilerin büyük bir kısmı silindikten sonraki rakamdır). Bu final bu rakamı arttırabiliriz. Eğer kayda değer bir oluşum kurulabilirse ben tüm COF ekibini finale toplama düşüncesindeyim.

Çok fazla ayrıntıya girmeden COF Birliği olarak final düşüncemi söylemek istiyorum.

Eğer Eleme boyunca veya finale kadar ciddi bir Türk oluşumu toplanabilirse, bu ekibin kendi içinde seçeceği WOW cuya COF olarak destek vereceğiz. Bu ekip sadece 2 senedir gittiğimiz ve artık Türklerin bölgesi diye yabancıların konuştuğu malum bölgede WOW için gereken tılsımlara yönelik yerleşim yapıp oynayacak. COF Ekibi ise belirlenen wowcu etrafına yüzlerce hesabı ile yerleşip haritadaki süprizler veya dağılıma göre büyük çoğunluğu defans olmak üzere, wow çevresinde üstüne düşeni yapacaktır. İhtiyaç duyulan COF Oyuncusu sayısına yakın bir oluşumun bizimle birlikte hareket etmesidir. Tek istediğimiz 500-600 (Minimum) COF Oyuncusu kadar Türk birliklerinin toplanması ve kendi aralarında anlaşmasıdır. Biz bu karara uyacağız. 50-100-150 Kişilik ekipler ile böyle bir anlaşma düşünmüyoruz. Anlaşma içerisinde COF birliği veya benimle kötü olan hesaplar dahi olabilir. Kendi ellerimle onun kuracağı WOW hesabına defans/madde/altın üstümüze düşeni yaparız.

Özetle ;

-Yerleşim bölgemize en az COF Oyuncusu kadar bir oluşumun toparlanıp gelmesi.
    - Bu oluşum kendi WOW cusunu belirleyecek
    - COF WOW bölgesi ve etrafına yerleşecek.
    - Oyunu kazanmak için gereken görevler ikiye bölünüp yarısını belki daha fazlasını biz üstleneceğiz.

Not : Bölgeye COF adı altında sadece Türk birlikteliğine hizmet etmek ve problem çıkarmadan oynamak adına yabancı ekipler getirebiliriz. Bu ekipler COF adı ile oynayıp bizim sorumluluğumuzda olacak. Zarar değil fayda sağlama amaçlı gelecekler, her ayrıntıyı ve olacakları onlarla konuşup görev vereceğiz. Kabul ettiklerinde içimizde oynayabilirler.

Umarım bu final bizim dışımızda kalan Türk ekipler çoğunluk olarak el ele sıkışır ve görev bilinci ile Türk ekipler olarak iyi bir iş çıkarabiliriz. Bu süreçte kişisel nefret ve çıkarları bir kenara bırakıp, herkes bir adım atarsa , bugün itibariyle dün yaşanılanları bir kenara bırakıp sadece finalde el ele verebiliriz. Sonra sağda solda birbirimizi yemeye devam edelim.

(bu finalin başlamasına az bir süre kalasıya sağlanmazsa COF olarak yerli ve yabancı dostlarımızda elimizden geleni yaparız final için. Eğer başarılı olur birliktelik sağlanırsa, bölgemiz için harita çalışması yapacağımız gibi diğer devletlerin ekiplerini de buna göre haritalarda manipüle edip yerleşimlerini sağlayacağız. )

Saygılar,

Tüm COF Birlikleri Adına...

• COF birliğini bu birleştirici mesaj için tebrik ederim. Olması gereken de tam olarak budur. Umarım bütün Türkler bu çağrıyı görürler ve hem egolarını hem de geçmişte olanları bir kenara bırakıp, sağlam bir ekip kurulması konusunda üzerlerine düşeni yaparlar. Elemede bile Türklerin durumu bölük pörçük olmaları sebebiyle içler acısıyken bazı kafalar değişmezse,finalde yine bireysel bir avuç oyuncudan öteye gidemeyeceğiz. Eğer böyle bir oluşum toplanırsa, ne kadar katım olabilir orası tartışılır fakat şuan içinde bulunduğum birlik bu oluşuma katılmasa bile ben katılırım. Herkesin de bu oluşum adına elini taşın altına koyması gerekiyor.

• Zeki adam şimdiden yazıyor ki yarın öbürgün diğer bütün birlikleri öyle ya da böyle karalayabilsin :D

Speedcilerle geçen seneden bozuk
    Comx ile bir ay önce net attı ilişkileri
    Bahsettiği kadar kalabalık bi turkey kaldı.

Wowda tırsın ulan destekleyecekse(ulan yazarken ben güldüm) ben vereyim destek :D

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

• Ciddiyet ve tırsın ulan ? Sanmıyorum arabamın mazotuna yetebilecek ciddiyet olduğunu

Speedciler bir umut büyük erdem gösteren cof genel başkanını tebrik ederim.

• Marangada devlet bahçeli gibi. Kemalin olmaz dediğini gündeme getirip yol yapıo :D

muhahaha, speedden eppek çıkmaz bu plana

Bence Cof rus sınırına gitsin. Öteki sınırı comx tutsun içerideki wowla ben ilgilenirim. Griyi öşekli atlı tayfa alsın/iki bölge grisine yayılmaya çalışsın fantezi olsun.

Pasif oynayan hesapları içeriye yollasınlar karşılığında aktif olan hesapları sevkedelim.
    Herhangi bir genel başkan olmasın, herkes kendi evinin önünü süpürsün, sokak temiz olsun.

• muhahaha, speedden eppek çıkmaz bu plana

Bence Cof rus sınırına gitsin. Öteki sınırı comx tutsun içerideki wowla ben ilgilenirim. Griyi öşekli atlı tayfa alsın/iki bölge grisine yayılmaya çalışsın fantezi olsun.

Pasif oynayan hesapları içeriye yollasınlar karşılığında aktif olan hesapları sevkedelim.
    Herhangi bir genel başkan olmasın, herkes kendi evinin önünü süpürsün, sokak temiz olsun.

basarısızlıkta suçu kim ustlencek peki? eğer yoksa böyle bi ekip kuralım hemen 3 kişiyle kimse zor durumda kalmasın :D

• basarısızlıkta suçu kim ustlencek peki? eğer yoksa böyle bi ekip kuralım hemen 3 kişiyle kimse zor durumda kalmasın :D

suç yıkmaya müsait bir plan. Sorunun cevabı bu plana yeşil ışık yakacak ekip/ekipler arasında olacak görev dağılımına göre şekillenir.

Bir örnek vereyim, 14 mancınığa tılsım verdiğimiz sene griye köy atmayanlara yıkıldı ihale.

• Birkerede trollemeyi birakin birkerede baltalamayi kesin.
    Eger benmediyseniz fikir sunun, kafaniza yatmadiysa oneride bulunun ama yeter trolugunuzden sıkıldık.

Olamayacak birsey degil.
    Herkez belirlenen planlanan gorevleri ustlenirse ve kimse kendi cikarini düşünmez kendi gorevine sadık kalirsa başarı kaçınılmaz.
    Bunu x birlik y birlik veya z birliğin baslatmasi onemli değil.Onemli olan katilim.

Yeterki bu trollerin mesajlarini görmezden gelelim.

Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.
    3x/2x
    Hi To Mizu

• Sa arkadaşlar

arkadaş güzel yazmış yazmasına da önce eleme serverın da ekibine sahip çıkması gerek hala türk oyunculara feykler ve saldırılar atılıyor..

dediğim gibi balık baştan kokar madem bu konuda ciddi adımlar atılacak ise öncelikle arkadaşımızın yapması gereken ilk iş birliklerine bilgilendirme mesajı çekerek türk oyunculara saldırı feyk atılmasını yasaklayacak..

eger bu şartları yerine getirir ise tabiki final de sağlam bir oluşumu bir türk oyuncu olarak gönlümüzden geçen bu oluşumun WOW kurması olacaktır..

bu kırgınlıklar bu feykler ve saldırılar oldugu sürece olması her zaman zordur artık birliğin değil birliklerin alacagı kararlar mantık olarak eşit olması gerekiyor bu eşitliği sağlamakta çok kolay kişiler EGO sunu bir tarafa bırakacak

eleme serverının ilk günün den bu zamana kadar türk oyuncuları tek çatıda toplayıp bunu yapmaya çalıştım bir nebze başarılı oldum ve hala yapmayada çalışıyorum

yazılacak çok şey var ama uzun yazıp arkadaşları da yormak istemiyorum..

hayırlı bayramlar dilerim

No_Cry Veysel

The Best Player of TR2
    <br>
    Round 1
  • Herkez

Herkez
    Herkez
    Herkez
    Herkez
    Herkez
    Herkez
    Herkez

Bak yukarıda bahsettiğin şeylerin bir kısmını anlattım, daha önce de anlatmışlığım var.

önce oku, ön yargılı olma diyeceğimde malum ekibin şeyi olunca. Ne desek boş.
    @MeRt__ ne inceler görüyorsun sen öyle..

• Guzel yazmissin ama gec kalinmis birsey. Bu fake birlesim cagrisini en azindan gecen elemede yapman lazimdi ki olabilme ihtimalli olsun. Once vur kir parcala sonra ortaya bir 404 uhu koy gunu kurtar iyimis 8| Neyse samimi bir cagri veya degil ama yinede seni tebrik ederim ilk baris elini uzatan taraf oldugun icin..