TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

• bu sefer yemezler kanka daha griye girmem emekli mod uzak diyarlara gider wow ordusu basar , def basarim :))

Bu mesaj burda kalsın oyun açıldıgı gün diyecekki gride kalalım uzakda canımız sıkılır yine sabahlıcaz uyku haram olacak gece ati abi bayram bakar sabri reyis artık bizide kandıramıyorsun :D

46LIKLAR *F*-WAR TESTERE
    Zombine

• Bu mesaj burda kalsın oyun açıldıgı gün diyecekki gride kalalım uzakda canımız sıkılır yine sabahlıcaz uyku haram olacak gece ati abi bayram bakar sabri reyis artık bizide kandıramıyorsun :D

İşin tersi kendisi kıçını devirip yatıyo :D

• Bana daha oyun moyun demeyin. İlla oynayacan derseniz fena pretoryan basarım

iste beklenen ve özlenen cevap :):) kanka sende def bastigin zaman sıkılıp bırakıyorsun.. yasam felsefene aykiri..
    Senden de en az 3 tane 0-5 wow ordusu cikar ;)

Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.
    3x/2x
    Hi To Mizu

• Öncelik orduları basan arkadaşları ve savunan testere ekibini tebrik ederim...

Orduda benim payım yok denecek kadar azdır , sınavları başlıyor diye serhat arkadaşımız bakamayacağını söyledi hesaba geçeli 1 hafta filan oluyor.. orduyu basan serhattır :)
    Final için scoutluk ve ar-ge çalışmalarımız devam ediyor...

FİNALDE .
    Testere & K&B ekibini birlikte gri veya gri üstünde görmek ümidi ile..
    @King imhotep kanki iyi gri tutuyosun diyolar.. ;))
    Emeklerinize sağlık..

evet dimi dostum gride çok güzel oynarlar bizde mutlu mesut geceleri rahat rahat uyuruz :rolleyes:
    herkesin fikri aynı gri onlara yakışır @King imhotep :D

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı

• Saldıran ekibimi ve sabaha karşı başlatılan opa rağmen bütün saldırıları savunabilecek defansı toplayabilen Testere birliklerini tebrik ederim. Güzel bir geceydi :)

• Ah ah.. keşke öle birşey olsa da ama tek bi gazla olmuyor daha çok gaz lazım:))

Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.
    3x/2x
    Hi To Mizu

• Merhabalar öncelikle basılan ordulardan öturu K&B ekibini tebrik ederim gelen ordulara kırmızı ışık yakan TESTERE ailemde kucak dolusu tebrikler..

bu arada soluksuz şikayet ekibinide tebrik edemeden geçmeyecegim speed serverlarda yalan dolan entrikaların olmadıgı bir serverda oynamak İNŞALLAH hepinize nasip olsun

• Ah ah.. keşke öle birşey olsa da ama tek bi gazla olmuyor daha çok gaz lazım:))

animals varken bize gri yakışmaz oranin hakkını siz verirsiniz deniz baksana bizimkiler gri ismi geçince cortladi :) benim kafada kaldirmaz orayi. Cof larla @QaBuS yürüyün siz ruslara arkanizdayim :))

• Merhaba Arkadaşlar

Geçtiğimiz gün gerçekleştirdiğimiz @Odin röportajımıza buradan ulaşabilirsiniz.Bir sonraki röportajımız Animals ekibi ile olacaktır.Röportajımıza Animals ekibinden @essköylü_TR @Tywin Lannister_TR @Cicek @Prometyum1967_TR ve @Turkish Power katılacaktır. @Odin röportajı hakkındaki yorumlarınızı ve Animals hakkında merak ettiklerinizi bu konu altında sorabilirsiniz.

İyi Forumlar