Chybné zobrazení počtu KB v radnici

 • Ahoj,
  od předminuleho updatu se špatně zobrazuje počet KB v radnici. Myslel jsem, že se to tím posledním updatem opraví, ale asi to nikdo nenahlásil.
  O co jde konkrétně. Dříve se v radnici ukazovalo, kolik skutečně dostanete spuštěním slavností kulturních bodů. Pokud vesnice produkuje třeba 350 KB ( při normální rychlosti serveru), tak se v radnici zobrazovalo, že ziskate 350 KB. Od předminuleho updatu, tam pořád natvrdo svítí 500 KB u malých slavností a 2000 u velkých. Při spuštění pořádání slavností to KB připíše správně ( zmíněných 350) a nikoliv 500, jak je uvedeno v radnici.
  Nevím, jestli se tento problem tyka všech serverů, ale CZ4 určitě.


  Díky J.

 • Ahoj,


  jde o znamou chybu. Bohuzel zde mame momentalne mnohem zavaznejsi chyby, proto je mozne, ze tato v pristim updatu jeste opravena nebude.
  Za neprijemnosti se omlouvame

 • Ahoj, může se zeptat v čem spočívala oprava chyby?
  Cituji: vetsina z vas si vsimla, a pravdepodobne byla i ovlivnena tim, ze v radnici byla chyba se slavnosti. Ve ctvrtek nasi technici nainstalovali opravny hotfixu, ktery problem vyresil.

  To chybné zobrazení zůstalo, jen už to dává za slavnosti správný počet bodů? Protože v radnici mi to pořád zobrazuje špatný počet KB.


  Díky

 • V oznameni slo o jinou, mnohem zavaznejsi chybu. Bylo mozne poustet slavnosti mnohokrat po sobe v pripade, ze hrac na ne mel dostatek surovin.
  Chybne zobrazeni nema takovou prioritu a neovlivnuje tolik hru.