Návrh na nový druh servru s placeným vstupem

 • Zdravím,
  přemýšleli jsme a dualem jak by se dalo omezit používání zlatek aniž by na tom travian team nějak výrazně prodělával.
  Napadlo nás, že pokud by se udělal systém, kde by jsi si musel zaplatit vstup třeba za 10€ a ve hře by jsi již musel nakládat se zlatem v hodnotě vstupu a víc si již nemohl koupit by v zásadě omezil masivní zlacení.
  Téměř každý si koupí v průběhu serveru nějakou tu zlatku někdo víc někdo mín. Takže dát 10€ za jeden server by pro většinu hráčů prakticky znamenalo ušetřit.


  Výhodou by bylo, že by si všichni v otázce zlatek byli rovni. Každý by měl stejnou šanci a bylo by jen na něm jak by zlatky využil. Pokud by někdo vyplácal všechny prvni den za klece nebo by je postupňe utrácelza za bonusy bylo by to jen na něm.
  Také by celkově vzrostl význam tržiště a místo jednoduchého npc by lidi byli museli komunikovat s okolím při potřebě proměny surovin.
  Naprosto by se změnila aukce kde by se nepřihazovalo v řádech tisíců, ale v jednotkách a stříbro za úkoly nebo z výprav by se stalo mnohem hodnotnější komoditou.
  Změnou by prošlo i hledání a zakládání mc15 150% které by už nebyly tak ceněné právě kvůli nedostatku zlatek na npc, za to by stouplo využívání mc9 u kterých se nemusí tolik zlatit obilí.
  Na serveru by již nebyl takový výskyt botů a podpůrných účtů. jistě když někdo do normálního serveru vrazí desítky tisíc bude mít na více účtů ale určitě by se to dalo mnohem lépe hlídat a navíc by z nich mel travian prospěch.
  Zcela určitě by to přineslo i další řadu výhod i nevýhod a změn strategií a hráči by se museli naučit používat zlatky s rozumem.


  Vše co jsem napsal jsou jen naše nápady a přání. Vím že realizace by byla obtížná a muselo by se toho hodně promyslet. Pokud vás to ale zaujalo prosím předejte nás nápad vrchnosti třeba je zaujme tak jako nás.


  s díky
  Pelda

 • Spíš když už takhle tak dát lidem pravidelný přísun. Zajímavý nápad ale ztroskotá na tom, že lidi si raději koupí zlatky až při hře než aby platili za to, že můžou hrát.

 • Problém je, že ti co nezlatí teď, tak hrát prostě nebudou. Tzn. měl bys na serveru pár hráčů. Kupování kb a expů je hovadina a mělo by se minimálně omezit možnost použití. např. 2 díla denně max a 30 svitků.