Zagraj na Mistrzostwach Świata !!!

• Witam Panie i Panów !

Zacznę skrajnie poważnie. Idziemy na M.Ś. walczyć o złoto. Jest plan , jest pomysł , są dograne szczegóły , jest profesjonalna kadra koordynatorów , doradców. Są profesjonalne programy wspomagające pracę koordynatorów. Wszystko zapięte praktycznie na ostatni guzik.
    Proszę w tym miejscu ( opluwaczy , przemądrzalskich , wszystko wiedzących , intrygantów , ) aby omijali ten dział ludzie , którzy miast wspólnego celu , marzą jedynie o koronie , dowodzeniu , dowartościowywaniu się w matrixie.
    Strona ta jest dla ludzi , którzy chcą pod Polskimi sztandarami powalczyć o najwyższe laury. Pobawić się w bardzo szerokim gronie pod bacznym nadzorem profesjonalistów.
    Proponujemy każdemu chętnemu , aby nie wahał się i wyraził akces gry w szeregach legend Traviana , takich ludzi jak FROG , DASTAN , LALECZKA.
    Zapraszam starych wyjadaczy i nowicjuszy . Nie masz wejściówki na M.Ś. - napisz , porozmawiamy ( mój skype - mariuszpolak1963 Zrzut ekranu zrobiony przez Lightshot )
    Gwarantuję , że nikt nie będzie pozostawiony samemu sobie . Jeśli masz problemy finansowe i to jest przeszkodą - powiedz . Znajdziemy współgraczy . Jeśli masz ochotę na grę jako cp - powiedz.
    Z każdym chętnym z przyjemnością porozmawiam , pomogę , doradzę.

Pozdrawiam i liczę , że spotkamy się wszyscy na najbliższych Mistrzostwach Świata.

Mariusz

• Polecam!

Jak to miło, że tacy gracze będą grać razem i stworzą prawdziwy zespół duwna.

Zespół DUWN

Opis stanowiska:

• rozmowy telefoniczne z kandydatami na agentów
    • koordynowanie procesu nawiązywania współpracy i zgłaszania do lalki
    • aktualizacja danych każdego gracza
    • utrzymywanie dobrych relacji z lalką i jej dupodajkami

Wymagania:

• umiejętność powolnej i nieskutecznej realizacji zadań
    • bardzo dobra organizacja konta
    • ułomność i determinacja w realizacji celów
    • wykształcenie minimum podstawowe
    • podanie hasła do konta i maila

Oferujemy:

• ciekawą i samodzielną grę w oparciu o nic
    • wyzywanie podstawowe plus rozbiórka konta
    • pracę w młodym, chorym psychicznie, dynamicznie cofającym się zespole
    • możliwość uwstecznienia zawodowego
    • nadmuchaną lale i wile innych
    • kartę Multikonto, dofinansowanie banów, niespotykaną atmosferę w Anarchy :)

APLIKUJ

:thumbsup:

2vkg5uc.png

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY

xdfa5e.png

mace8j.png

• mogę prosić o kilka słów na temat tej "legendy" ?

Legedną w przypadku wymienionych graczy są wieści, że potrafią grać, dowodzić, analizować i mają jakiekolwiek szersze pojęcie na temat tej gry niż tylko ich wyimaginowane plany do wygrania gry tworzeniem 3 dniowych offów na deffówkach i gra podjazdowa na MŚ.

• zapewnicie monety?

Osobiście jestem w stanie pomóc finansowo zaangażowanym graczom. Zaangażowanym-podkreślam. Dodatkowo jak wspomniałem mamy szereg graczy ( w przeciwieństwie do tych rzuconych między perły - cytat z biblii ),którzy jako cp posiadają środki , ale mniej czasu. Monety to nie problem - reasumując

I tak gorąco prosiłem , aby Ci od pereł tu nie zaglądali !!!!! Wiem , że bolesne jest zderzenie z rzeczywistością , bo nasza ekipa ma na teraz blisko kilo kont , a dławiący się wścieklizną i nienawiścią geniusze mają tych kont 15 ( słownie - piętnaście ) .

Raz jeszcze pozdrawiam wszystkich normalnych , chcących się dobrze bawić ludzi.

Mariusz

• Wiem , że bolesne jest zderzenie z rzeczywistością , bo nasza ekipa ma na teraz blisko kilo kont , a dławiący się wścieklizną i nienawiścią geniusze mają tych kont 15 ( słownie - piętnaście ) .

Gratuluję, zrobiliście dokładnie to co na każdym polskim serwerze, czyli kolejną massówke. Świetny plan na grę, świetna strategia wybitnych polskich dowódców. Jeszcze się pochwalcie oficjalnie z kim ta massówka, a na pewno wszyscy Polscy gracze będą tym zachwyceni i chętnie z Wami zagrają.

• Uwierz Bracie , zagram tylko z Tobą . Oleję Froga , Dastana , Laleczke . Mówię poważnie. Skoro masz plan , że wygramy Mistrzostwa Świata w 15 -ście kont( przepraszam , moje będzie 16-te ) - to jestem z Tobą na dobre i złe.

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

P.S. A przy okazji opowiedz ludziom z kim się dogadałeś na M.Ś. Od siebie powiem tyle - mamy taką ekipę , że skopiemy Ciebie i TwoICH CHLEBODAWCÓW Z DACII :D:D:D

• Dacia nie jest moja, a Emerika jak już. Macie ekipę to się pochwalcie, żeby wszyscy Wasi gracze mogli się cieszyć tym szczęśliwym doborem sojuszników, bo jak ja napiszę za Was to znowu nikt nie uwierzy z Lalką na czele tak jak wtedy kiedy wspomniałem o Dastanie próbującym się dogadać z ruteamem. Skoro są tacy świetni i lepsi od Dacii to nie ma się czego wstydzić.

• Parę dni , Bracie...Powiem Ci tyle - wierzę , że moi zwierzchnicy nie oszaleją i Cię nie przygarną , i znowu nie będę musiał Cię wywalać z Sojuszu ( za egoizm,brak współpracy ,olewactwo..) jak na ostatnich Mistrzostwach Świata , i wreszcie będziesz miał ze swoją ekipką powód aby mnie troszkę polubić

Zdrówka życzę

• Doradzam spytać moich przełożonych....Chyba Cię lubią jak wszyscy ( ja do wszystkich nie należę ) Moim zadaniem jest namówić wszystkich normalnych ludzi do gry o zwycięstwo - nic więcej , Bracie

Po raz kolejny zdrówka życzę

• Wraca stary temat....Do chrztu trzymałem tych co Traviana wymyślili i nikt nigdy nie zarzucił mi , że jestem egoistą , nieudacznikiem , że gram pod siebie , że olewam innych , że kłamię .... Przepraszam - nikt prócz Ciebie i Waszej ekipki. Fakt. Pytałem już kilkanaście razy , czemy tysiące wieszają na Was psy ? Zazdrość ? ....zapewne ...ludzie nie są w stanie wybaczyć Wam sukcesu , mądrości , geniuszu ...Rozumiem

P.S. A tak poza tematem - ta strona raczej nie jest dla Ciebie , Mistrzu