Zagraj na Mistrzostwach Świata !!!

• Trojus chyba gramy z nadzieją że będzie lepiej niż ostatnio? A zamiast narzekać w jakiej to kijowej koalicji będziesz grać pogadaj z Frogiem (lub innym szefem , pod którym zagrasz), i się zaangażuj w przygotowania, lepiej spożytkujesz energię niż na te ciągłe narzekania, a i więcej pojęcia złapiesz jak wyglądają ustalenia i plany.

Radziu jak ja czasem czytam twoje posty, to nawet mi się nie chce odpowiadać :) zaangażowałem się w eMŚ i to chyba było widać, bo robiłem co się tylko dało.

• W tej chwili mamy 2 poważne oferty dla Polskich graczy - od LordaTurka, który nie chce współpracy z innymi polskimi sojuszami (uważam, że to trochę dziwne tak się reklamować na polskim forum, no ale kto co lubi) oraz Patroklesa. Moje pytanie brzmi, co na to TP. Ostatni tekst na temat TP jest od Jaśka z początku czerwca, może się coś zmieniło, może jakiś sojusz np. z Patroklesem, bo podobno jesteście otwarci i zero uprzedzeń :) Jest szansa na publiczne udzielenie więcej informacji poza samą ankietą?

MŚ12-MSE, MŚ13-TP O, eMŚ14-TP O, MŚ14-TP O, ts5-#REKT TP
    Gracz + skill < Gracz + skill + push

• Zapomniałeś Bolek jeszcze o ekipie Morokha aka obozie karnym. Patrokles nie wymienił go w zestawieniu legend tej gierki.

• W tej chwili mamy 2 poważne oferty dla Polskich graczy - od LordaTurka, który nie chce współpracy z innymi polskimi sojuszami (uważam, że to trochę dziwne tak się reklamować na polskim forum, no ale kto co lubi) oraz Patroklesa. Moje pytanie brzmi, co na to TP. Ostatni tekst na temat TP jest od Jaśka z początku czerwca, może się coś zmieniło, może jakiś sojusz np. z Patroklesem, bo podobno jesteście otwarci i zero uprzedzeń :) Jest szansa na publiczne udzielenie więcej informacji poza samą ankietą?

Na ostatnim serwerze graliśmy z Jaśkiem w koalicji. Wspominam współpracę jako wzorową i wierzę , że jest nam po drodze .

Zapomniałeś Bolek jeszcze o ekipie Morokha aka obozie karnym. Patrokles nie wymienił go w zestawieniu legend tej gierki.

Jurek się nie obrazi . Zawsze był dla mnie graczem z najwyższej półki. I też jestem przekonany, że będziemy współpracować. Ale mówię o tym co wiem , a nie co bym chciał i co przewiduję. Jednakże gorąco ufam, że i Jaśkowi i Jurkowi będzie z nami po drodze.

• Nie graliśmy na ostatnich MS w koalicji z X3 tylko z Prime, z którym nigdy nie było walk.
    Nie jest prawdą, że ktoś nam podarował 2 miejsce, było wywalczone, najpierw walką o opanowanie terenu osiedlenia, potem dużym defem na cudzie. Dacia większość swoich cud ofów wysłała na nas. Błędy oczywiście były, nie popełnia jednak ich tylko ten co nic nie robi.
    Nimu dlaczego teraz zakładasz, że będzie więcej kont polskich na MS niz na poprzednich MS? Ja na to bym nie liczył, raczej będzie ich mniej.

Wspólna gra jest niemożliwa bo inni dowodzący nie chcą grać razem - Turek,TP
    Z tego co wiem koncepcja jest taka, że polskie ekipy grają samodzielnie ze wspólną budową cudu. - i chęc takiej gry wyraziły 3 ekipy - Frog,Dastab,Lalka.

• Turek, Lalka z Frogiem wraz z resztą Polskich graczy na 99% wygrają ten serwer. Serwer na którym grają obecni "bogowie tej gry" czyli Dacia. Dla Ciebie oni dalej nie potrafią grać? i nie są wstanie jeszcze lepiej zagrać na jesieni?

• Żadna różnica, kto jak gra na eliminacjach nie ma żadnego znaczenie i niczemu nie dowodzi.

Wręcz przeciwnie, jeśli pokonamy Dacię na tych eliminacjach, Polacy pokażą, że są naprawdę dobrymi graczami. Inaczej także można prowadzić ewentualne negocjacje z innymi nacjami. Inni z szacunkiem i respektem będą do nas podchodzić bo pokonaliśmy w eliminacjach obecnych mistrzów.

• Polska także swojego najlepszego składu na te eliminacje nie wystawiła, co prawda gra kilka gwiazd, ale na ławce rezerwowych też ich nie brakuje, więc pod tym względem niczym się od Rumunów nie różnimy a mimo to przed końcówką pojedynku nieznacznie prowadzimy.

• Wręcz przeciwnie, jeśli pokonamy Dacię na tych eliminacjach, Polacy pokażą, że są naprawdę dobrymi graczami. Inaczej także można prowadzić ewentualne negocjacje z innymi nacjami. Inni z szacunkiem i respektem będą do nas podchodzić bo pokonaliśmy w eliminacjach obecnych mistrzów.

Tu nie grają mistrzowie. Jeżeli udałoby się tak zrobić, że dacia nie zdobędzie wejściówek to można mówić o sukcesie, ale tak nie będzie, bo wejściówki zdobędzie praktycznie każdy kto ma tu konto, więc każdy będzie wygranym i wygra bilet na finały.