Zagraj na Mistrzostwach Świata !!!

• W takim durnym filmie Dezerterzy CK...był durny , ale prawdziwy tekst w odniesieniu do takich Panów jak Ty..." język cywilizowanych ludzi nie zna określenia na coś takiego jak Ty " ...Koniec . Nie sprowokujesz mnie Królu. Ja robię coś dla Polski. Ty jesteś z nadania Chloe niby reprezentantem tego kraju. ...Ustal więc ze swymi 16-kontami patent na zwycięstwo...Boże !!!Żenada !!! Robisz sobie krzywdę. Nie widzisz tego ???? A Jurkowi nie dorastasz do pięt...

KŁAMCA!!!! 16 kont z Tobą mialo być....

• Widzisz twoj problem polega na tym ze wtykasz nos wszedzie gdzie sie da
    O ile sie nie myle moje pytanie było do Patroklesa , było jak najbardziej powazne i konkretne i nie ciebie prosilem o odpowiedz, bo akurat twoje kompetencje do odpowiadania na takie pytania sa zadne

Moment kolego, jak kiedyś napisałem do Burzy wiadomość to Ty mi odpisałeś. Jak zwróciłem uwagę, że nie do Ciebie adresowałem wiadomość to napisałeś "pozwól, że sam będę decydował o tym kiedy będę się wypowiadał a kiedy nie" (czy coś takiego).

Także Radziu sam powinien decydować które posty będzie komentował. Nie sądzisz ? :)

ja nie idę na MŚ, więc nie będzie kolesiostwa

Gdybyś poszedł to jednak by było ?

no I widzisz, dla mnie nie jest to tłumaczenie:) dalej będę drazyl temat ...

Nie odpowiedzą Ci na Twoje pytania. Czego jeszcze nie rozumiesz ? ;D

The post was edited 1 time, last by Nacik ().

• Moment kolego, jak kiedyś napisałem do Burzy wiadomość to Ty mi odpisałeś. Jak zwróciłem uwagę, że nie do Ciebie adresowałem wiadomość to napisałeś "pozwól, że sam będę decydował o tym kiedy będę się wypowiadał a kiedy nie" (czy coś takiego).

widocznie miałem taka zgode zeby ci tak odpisac , i zeby ci odpisac i zgadza sie w takiej sytuacji to nie ty decydujesz :D

pochwal sie moze jeszcze jaka była tresc tej wiadomosci

• Jesli masz problem ze swoim kucem to zagraj z KUCAMI. Naprawiamy i prostujemy kazdego kuca bys mial wieksza pewnosc siebie przed lusterkiem.

Kuc z toba
    I z duchem kuca.

2vkg5uc.png

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY

xdfa5e.png

mace8j.png

• Czyli że jak już offówki w gorących strefach będą skazane na przejęcie ... wraz ze wschodem słońca z odsieczą przybędą Kuce ?

... tak pytam bo to dość standardowe może być więc taki manewr można by przećwiczyć i z każdym wschodem zerkać na wschód (na Kuce) ...

... =P NW= ... IG ... BAD BOYS 2 ... WŻ(-_-) ... BH ... KILKA PRZYGÓD ...

• Jesli masz problem ze swoim kucem to zagraj z KUCAMI. Naprawiamy i prostujemy kazdego kuca bys mial wieksza pewnosc siebie przed lusterkiem.

Kuc z toba
    I z duchem kuca.

Wypełniłem ankietę z 2 tyg temu i 0 odzewu. Widać że to jacyś amatorzy prowadzą. Po za tym kiedy mnie skontaktujecie z wybranym mentorem?

• Prosze Pana rekrutacja trwa do konca pazdziernika. Skontaktujemy sie z kazda osoba i zaprosimy na rozmowe.

Troche cierpliwosci, to okres by kazdy potencjalny KUC dobrze przygotowal sie do rozmowy.

Pozdrawiam i do zobaczenia.
    Zespol HR Kuce.

2vkg5uc.png

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY

xdfa5e.png

mace8j.png

• Prosze Pana rekrutacja trwa do konca pazdziernika. Skontaktujemy sie z kazda osoba i zaprosimy na rozmowe.

Troche cierpliwosci, to okres by kazdy potencjalny KUC dobrze przygotowal sie do rozmowy.

Pozdrawiam i do zobaczenia.
    Zespol HR Kuce.

A ta rozmowa to gdzie? Telefon - brak, stały adres - brak, samochód - brak

• Całe te kuce podejrzane są, przepatrzyłem wszystko i nigdzie ani wzmianki o tym, nawet w KRS nie ma. Ciemne typy spod ciemnej gwiazdy coś kombinują. Jeszcze doszły mnie słuchy że będą pieniądze zbierać! Scamem śmierdzi na kilometr!
    :thumbdown:
    Nie ufaj kucom dołącz do TP!

• Patrokles zdecydowanie Hejterzy zapomnieli o Tobie - zobacz jak wszyscy osaczyli Lalkę :)
    Nie wiem czy nie powinniśmy iść z pomocą czy to dopiero na mapie MS ;) w sumie po co jej na razie psuć zabawę :)

Wstęp dla nie poznaki teraz odświeżę temat ... chcesz wzniecać pożary, palić, rabować czy też "łupierzyć" (nowo mowa zapożyczona od koleżanki) zbieraj starą - nową ekipę i dołącz do nas. Teraz odrobina prywaty chcesz przejmować, zerować, odparowywać konta zbierz zespół i zagraj z nami.

Pamiętaj grasz na własne ryzyko: offy padają! wioski znikają! frajda zostaje!

Im więcej graczy/zespołów zasili Koalicję tym większe spustoszenie i większa frajda z gry.

... =P NW= ... IG ... BAD BOYS 2 ... WŻ(-_-) ... BH ... KILKA PRZYGÓD ...