Spotkanie Teamu Traviana: Legends PL - zapraszamy.

• Bardzo dziękuję wszystkim było naprawdę ekstra. Szczególnie podziękowania należą się organizatorowi i kierownikowi imprezy. Wszyscy byli znakomici i chociaż znaliśmy się tylko po nickach wszystko przebiegło wspaniale. Szkoda tylko, że nie było nas więcej chciałem poznać jak najwięcej osób, którzy grają w te grę wywołującą tyle emocji !!!

Dziękuję wszystkim !!!!

• Myslalem ze po tym spotkaniu, nastapi przelom i nie bedzie juz takich jazda na FG :p Szkoda, radze nie prowokowac "zadym" :p Ja postanowilem juz nie zaczepiac nikogo i w sumie to zaluje ze mnie tam nie bylo bo z kim bym nie rozmawial to kazdy byl zadowolony mimo tego, iż nieraz na tym wirtualnym forum skakali sobie do gardeł :D Wiecej dystansu :D

Jak miał nastąpić przełom, skoro Pani przez swoje 15 minut bytności w pubie nie zdobyła się na odwagę, żeby zagadać do kogokolwiek? Bo "czekała" :)

Inni nie pojawili się w ogóle.

Bardzo dziękuję wszystkim było naprawdę ekstra. Szczególnie podziękowania należą się organizatorowi i kierownikowi imprezy. Wszyscy byli znakomici i chociaż znaliśmy się tylko po nickach wszystko przebiegło wspaniale. Szkoda tylko, że nie było nas więcej chciałem poznać jak najwięcej osób, którzy grają w te grę wywołującą tyle emocji !!!

Dziękuję wszystkim !!!!

Napi, Ty się ciesz, że było nas tylko tyle - pomyśl, ile razy jeszcze natknąłbyś się na wodę w szklance! ;)

Podsumowując po raz drugi... nadal jestem przeszczęśliwa! Dawno się tak nie uśmiałam, nie mówiąc o tym, żeby ktoś mnie na tańce namówił.
    Fajni ludzie grają w Traviana!

The post was edited 1 time, last by Sakura: usunięto, usunięty cytat ().

• Wkońcu udało mi sie odszukać passy do FG :D.
    Dawno mnie tu nie było jako "spamera" .
    Chciałem wszystkim podziekować za ten zlot !!
    Super ludzie ,super impreza ,obyło sie bez podziałów -chyba xd haha.
    Na koniec świata można iść :) Pozdrowienia dla wszystkich !
    I żeby travian łączył ludzi a nie ich dzielił.

• niby kogo nie było??