BAN na serveru

 • Ahoj komunito


  Myslím že tento post se týká většiny aktivních hráčů travianu. Na kvalifikačním serveru jsem se setkal s vícero hráči kteří dostali BAN za používání skriptů/bota. Nevím nehraji na jejich účtech a nemohu dát ruku do ohně že pravidla neporušili, ale pokud ani MH který BAN řeší není schopen odpovědět proč BAN dostal je něco špatného. MH reaguje jednou za 24 hodin. Já chápu že MH nemůže řešit problémy ihned ale měl by je řešit aktivně a co nejrychleji, zvláště pokud by BAN mohl být neoprávněný. V globálu tento krok kdy MH řeší problém poměrně dlouho poškodí hráče daleko více než trest.


  Setkal jsem se i s tím že hráč byl odbanován (BAN byl udělen neoprávněně) v době kdy nikdo nebyl na učtu a nepřítel okamžitě využil situace a sebral dvě vesnice. Je celkem jasné pokud nemohu hrát tak moje aktivita bude daleko menší. Zvážil bych 12-24 hod ochranou lhůtu a zrušit BAN až v době kdy se majitel přihlásí na účet.


  Mám pocit že pokud hráč kývne že skript používal tak vymetení skladů je daleko výhodnější než tyto obstrukce které jsou nyní k vidění. Opravdu toto hodně kazí hru.

  I'm never afraid of the future. He will soon come.

 • Ahoj,
  turnajovy server je specialita sama o sobe. Na serveru ucinkuje vice tymu. Blokace provadi nekdo ke komu se vubec nedostane zprava od hrace, protoze hrac komunikuje jinou reci. Dalsi vec je ta, ze nedavno jsme blokovali hrace varovne, ale nyni se trestaji, a jelikoz jde o turnajovy server, tresty opravdu nejsou smazani skladu ale smazani armady a cast budov.
  Ze MH nevi proc hrac dostal ban neznamena, ze je neschopny. Detekce botu je interni zalezitost a vubec nam neposkytuje informace o tom co bylo detekovano.
  Kazdopadne pokud mas neco k turnaji, prosim pouzij mezinarodni cast fora v anglictine.

  The post was edited 1 time, last by Black ().

 • Dalsi vec je ta, ze nedavno jsme blokovali hrace varovne, ale nyni se trestaji, a jelikoz jde o turnajovy server, tresty opravdu nejsou smazani skladu ale smazani armady a cast budov.

  Tím chcete naznačit že hráči co podváděli na začátku serveru a díky tomu získali nespornou výhodu byli pouze upozornění a za stejný prohřešek nyní hráči smažete skoro celý účet? Tomu se říká rovný a spravedlivý boj.

  Detekce botu je interni zalezitost a vubec nam neposkytuje informace o tom co bylo detekovano.

  Tedy jsem to napsal dobře nevíte a trestáte. To tu už bylo kdy rozsudky a tresty se rozhodovali jinde než se soudilo.


  Kazdopadne pokud mas neco k turnaji, prosim pouzij mezinarodni cast fora v anglictine.

  Pokud příspěvky od české komunity jsou brány takhle tak nevidím důvod proč forum funguje. Myslel jsem že dám podmět a správce fora ho předá na patřičná místa.
  Zajisté chápu že boj proti podvodníkům je nutný ale podmínky musí být rovné pro všechny hráče po celou dobu trvání světa. Prohřešky se musí řešit rychle a pružně. Hráči do hry investují nemalé částky peněz a jeden takový váš přehmat muže mít katastrofální následky a to nejen pro dotyčného hráče.

  I'm never afraid of the future. He will soon come.

 • Zajisté chápu že boj proti podvodníkům je nutný ale podmínky musí být rovné pro všechny hráče po celou dobu trvání světa. Prohřešky se musí řešit rychle a pružně. Hráči do hry investují nemalé částky peněz a jeden takový váš přehmat muže mít katastrofální následky a to nejen pro dotyčného hráče.

  Chapes to dobre a stejne tak jako my.