Hux - 2018.09.12.

• Milyen katalin? Hagyatok már békén. Nem játszok és nem is fogok Mondtam már találtam más játékokat azokkal játszok.

Gyevocska örülnék ha törölnéd a accomat innen a fórumról mert nem vagyok hajlandó ezekkel az emberekkel komunikálni. És úgy egészében se már itt lenni.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Milyen katalin? Hagyatok már békén. Nem játszok és nem is fogok Mondtam már találtam más játékokat azokkal játszok.

Gyevocska örülnék ha törölnéd a accomat innen a fórumról mert nem vagyok hajlandó ezekkel az emberekkel komunikálni. És úgy egészében se már itt lenni.

Te nagyon hülye vagy.

• Igen hülye vagyok te megsértegetsz és ez szabály ellenes. Gyevocska??? Hol vagy ilyenkor

Gyevocska csak nem alkalmazza a kettős mércét luzerkém! Ha neked lehet mást sértegetni nyilvánosan és privát üzenetben, akkor szerintem téged is lehet. :D

• Igen hülye vagyok te megsértegetsz és ez szabály ellenes. Gyevocska??? Hol vagy ilyenkor

Azt írtad, hogy hülye vagy...... miért ne szólíthatna akkor mindenki így ?! :/<X

Ƥʋвℓɨƈ Єиєɱʏ

ƘɨƝƓ ØƑ ΉƠȒȒƠȒƇƠȒƎ & ƓƠLƉ Ƈŏ. ȚŏțǻɭŴǻȓ

hu1: Hammerman (Mentha), Jeti, AMG GT Coupé

hu2: kubu

hu4: Apo

hu5: Strycy, Bone Brigade

hu7: 3 Big Pigs

hux: roller, THUNDER, HellsToyMaster, Yugen, YourMomSaidKiss, Skizo, TEJE5K4VEK, Tyrant, Rikoltó, Ras Ibn-La Ahad, Pirosszka, DeadlyWarPlayer

frx: MiD0RiStAr

nlx: Mr. Madness

dex: Winnie the Pooh

comx: F4M0US_D3X, SiCARiO

TT: xiSNABEROx, xTyraeL, TEJE5K4VEK

finals: NotFound