יום 2: רחוק, רחוק מאוד!

• אל הוד מלכותו הקיסרי,

אני שוב חופשי! הכל הלך כמתוכנן. כשהגעתי לשערים, איש לא הבחין בי, והצלחתי לחמוק מהכפר יחד עם הרוכבים. כעת נֶנֵט יושב על כתפי וצובט את אוזני על כל התקופה שבה השארתי אותו לבד. ליטפתי את גבו - גם אני התגעגעתי אליו!
    למזלי, יש לי את הבגדים שלי שוב ואני יכול לנסוע בתחפושת. החלטתי לנצל את היתרון הזה ולהתרחק ככל הניתן מהכפר ההוּנִי. פתחתי מפה והסתכלתי על כמה נקודות ציון:(104‬|−59‬‬)‬. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
    בחלקו הראשון של המסע, נסעתי במשך שעה כדְּרוּאִיד רכוב לכיוון מזרח, פניתי דרומה, והמשכתי באותו כיוון במשך שלוש שעות ובמהירות של שודד. עדיין פחדתי שההוּנִים של אִישְׁגוּזָה ימצאו אותי, לבשתי בגדי טאוטוני ונסעתי כאביר טאוטני מערבה במשך שבע שעות. שם פגשתי קבוצה של סיירי המזרח אשר נסעו דרומה והצטרפתי אליהם בתחפושת. זה כלל לא היה קשה, מכיוון שהם מכסים את פניהם מפני השמש והחול. לבסוף, לאחר שעה אחת בלבד חצינו את ההרים ונכנסנו לכפר גאלי קטן, שם הרגשתי בטוח מספיק בכדי להישאר זמן מה.

משימה: מצא את נקודות הציון הסופיות.

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

• הוא מתחיל ב- (104‬|−59‬‬)‬, 59 מערב 104 צפון.
    שעה כדרואידריידר מזרחה - מהירות 16, 16 שדות, עכשיו הוא ב-43 מערב 104 צפון
    שלוש שעות כשודד דרומה - מהירות 14, 42 שדות, עכשיו הוא ב-43 מערב 62 צפון
    שבע שעות כאביר טאוטוני מערבה - מהירות 9, 63 שדות, עכשיו הוא ב-106 מערב 62 צפון
    שעה דרומה כסייר מזרח - מהירות 16, 16 שדות, עכשיו הוא ב-106 מערב 46 צפון
    נקודות הציון הסופיות - (-106|46)
    (הכל כתוב גם במילים בגלל בעיות כיווניות)

אם אתה אומר, שלי שלי ושלך שלך - אתה טוען שכל אחד לעצמו
    אם אתה אומר, שלי שלך ושלך שלי - אתה בעצם קיבוצניק
    אם אתה אומר, שלך שלי ושלי שלי - אתה אדם תאב בצע
    אם אתה אומר, שלי שלך ושלך שלך - תזמין אותי פעם לספריה שלך, אולי יש שם כמה ספרים שאני צריך...

המפטי דמפטי: "כשאני משתמש במילה, מובנה הוא בדיוק המובן שאני בוחר בשבילה לא פחות ולא יותר."אליס: "השאלה היא, אם אתה יכול לכפות על מילים מובנים כל כך רבים ושונים."המפטי דמפטי: "השאלה היא, מי כאן האדון זה הכול."

• פתרונות החידה :
    עמק נטוש ‭(‭−‭43‬‬|‭104‬)‬

עמק נטוש ‭(‭−‭43‬‬|‭62‬)‬
    עמק נטוש (62|-106)

הפתרון הסופי:

נק ציון סופית ‭(‭−‭106‬‬|‭46‬)‬
    Avenger .

• לא בטוח שהנקודות ציון מסודרות טוב אני חישבתי לפי 59/104- (צפון מערב NW)
    הוא התחיל במהירות דרוי (16) במשך שעה לכיוון מזרח מה שהביא אותו לנקודות 43/104- (16 משבצות מזרחה)
    הוא המשיך דרומה במהירות שודד (14) במשך 3 שעות מה שהביא אותו לנקודות 43/64- (42 משבצות דרומה)
    לאחר מכן המשיך במהירות אביר (9) במשך 7 שעות לכיוון מערב מה שהביא אותו לנקודות 106/62- (63 משבצות מערבה)
    וסיים במהירות סיירי מזרח (16) במשך שעה אחת לכיוון דרום מה שהביא אותו לנקודות 106/46- (16 משבצות דרומה)
    שו הגיע לכפר גאלי בנקודות הציון 106/46-

רק כדי שלא יהיה בילבול בנקודות ציון
    הוא התחיל
    -59
    104
    סיים
    -106
    46
    מקווה שהמספרים פה לא יתבלבלו בגלל כל הפלוסים מינוסים והשפה =/

שם: Meliodas
    שרת: פנדורה IL19

• אם שו יצא מ(59,104-) כיוון שזה לא ברור לחלוטין, נקודות הציון הסופיות שלו בכפר הגאלי יהיו (106,55-).

the shadow
    path to pandora il19

• לא ברורה לי נקודת ההתחלה], הטקסט מתהפך כשמעתיקים אותו. בכל מקרה:
    אם נקודת הציון היא
    x=104 y=-59
    נק' הסיום היא
    x=183 y=-101
    אם נקודת הציון היא
    x= -59 y= 104
    ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬נק' הסיום היא
    x=20 y=62