4. дан: вулкани

• Његовом царском величанству,

Одгонетнуо сам слику на пергаменту. То је био вулкан. Наравно. Наш народ има дугу традицију са вулканима, то нам даје необичу моћ и способности.Наше занатлије су могле да искују своје артефакте само дубоко унутар вулкана.Када је први занатлија нестао, односећи са собом све тајне како их направити, наш народ је почео да слаби. Више нисмо били толико јаки као што смо били у прошлости и људи су то почели да искоришћавају - насељавањем у нашем подручју, освајајући наша светска чуда и крађом наших преосталих артефакта. Али сада ће се све променити. Нико не зна где је нестао први занатлија и где је сакрио своје знање. До сада. Сазнао сам да у овим земљама постоје само два вулкана и одлучио сам да посетим оба. Ненет није био одушевљен овом идејом - мрзи врућ ваздух изнад вулкана, али он ће ме пратити где год да пођем.
    Стигао сам до оног у Brundisium рано ујутро. Када сам дошао до подножја планине видео сам да пут до врха чувају галски коњаник и друид. Знак на вратима је упозоравао да су они древни чувари овог места, који знају све о њему и сваки од њих или увек говори истину или увек лаже. Када сам се приближио, коњаник ми је рекао: "Барем један од нас увек лаже." Друид је додао: "Ово је место које сте тражили."

Задатак: Који је од њих двојице говорио истину а који је лагао? Да ли је то место које је Су тражио?

• Konjanikova tvrdnja je istinita, a druid laže. Stoga to nije mesto koje su tražili.

rs1 Rimljanka

• Konjanik je rekao istinu da jedan uvijek laže u ovom slučaju druid je lagao. Dakle nije to mjesto koje su tražili.

P.S. hoće druid slagati pogotovo ako je onaj što mućka čarobne napitke, garant mu trebalo neko pero ili nešto od Su pa htio da ga prevari.

El-ej - Rs1

• Uf ovo je slozeno,ali po mom zakljucku konjanik laze zato sto mogu oboje reci istinu u isto vreme ,a ne samo lagati,samim tim mogu zakljuciti da i druid laze zato sto kada jedan laze i drugi laze. TAKO DA OVO NIJE MESTO KOJE JE TRAZIO.

Ne secam se proslih imena jer sam malo zaboravan.
    2018/2019 rs1- Drirawen

2019 Balkans 5 - Slarkus

• tj da dodam obojica su lagali niko nije govorio istinu

2018/2019 rs1- Drirawen

2019 Balkans 5 - Slarkus

• Druid laže, to nije mesto koje je Su tražio.

:rom09: rs1 - I hate u

Erode 73 je apsolutni CAR, mi se njemu divimo do imbecilnosti!

• Laže druid, nije to mjesto koje je Su tražio.

Mudrost lisice često se precjenjuje jer joj se u zaslugu upisuje i glupost kokoši.

• Konjanik je govorio istinu, druid laze, to nije mesto

baneks-rsx

Q: Da li vam se svidja Bebi Dol?
    A: Odlicno je. Koristim ga i za lice i za telo.
    Q: Koja vam je omiljena zivotinja?
    A: Lav.
    Q: Zasto lav?
    A: Pa car je na sve zivotinje, ima grivu, a i smeker je ovako....:thumbsup:
    http://prntscr.com/59472l

Ave Caesar, morituri te salutant

• Konjanik je rekao istinu, druid slagao, nije to mesto koje je Su trazio

rs1 (2017-2018) Gnjurac
    rs1 (2017) KuKa i MoTiKa veni, vidi, vici (1/2)
    rs1 (2017) Game_over (1/2)
    rs1 (...-2016) HandlessNinja

• Задатак: Који је од њих двојице говорио истину а који је лагао? Да ли је то место које је Су тражио?

Konjanik je govorio istinu, a druid je slagao, tako da to nije mesto koje je Su trazio.

Brokerka, rsx

• Druid laže.

To nije mjesto koje traži.

Закаснели одговор - прошло је више од 24 сата.

;)

Post was edited 1 time, last by Nikola ().

• Bio sam skoro sve u pravu samo sam pogresio konjanik govori istinu i druid i nije to mesto.

Закаснели одговор - прошло је више од 24 сата.

2018/2019 rs1- Drirawen

2019 Balkans 5 - Slarkus

Post was edited 1 time, last by Nikola ().

• Одговор: Коњаник говори истину, а друид лаже. Дакле, ово није прави вулкан.