Travian: Path to Pandora žaidimo taisyklių pakeitimas

 • Mieli žaidėjai,


  pastarąsias 3 savaites mes gavome daug klausimų beveik visuose domenuose, kad patikslintume 1.1 taisyklę apskritai ir turint omenyje Path to Pandora serverius ir turėjome daug vidinių diskusijų šiuo klausimų. Po išsamių svarstymų Žaidimo centras nusprendė padaryti išlygą Path to Pandora serveriams:
  1.1 taisyklė Path to Pandora serveriuose pakeičiama taip:
  Dabartinė versija (galioja visuose kituose serveriuose):
  § 1.1 Kiekvienas žaidėjas viename žaidimo serveryje gali turėti tik vieną paskyrą ir joje žaisti. Iš savo paskyros visada turi būti žaidžiama savo naudai. Paskyros, kurios egzistuoja tik tam, kad būtų žaidžiama kitų paskyrų naudai, gali būti blokuojamos visam laikui.
  Path to Pandora (pakeis 1.1 taisyklę):
  § 1.1 Kiekvienas žaidėjas viename žaidimo serveryje gali turėti tik vieną paskyrą ir joje žaisti. Draugiškas kitų žaidėjų gyvenviečių užkariavimas yra leidžiamas.
  Mes suprantame šio pakeitimo svarbą ir norime jį išbandyti. Pažadame, kad mes tęsime darbą su žaidimo taisyklėmis apskritai, kad padarytume jas pilnas, suprantamas ir atnaujintas ir informuosime jus apie bet kokius pakeitimus iš anksto. Dar kartą dėkojame visiems už grįžtamąjį ryšį.


  Jūsų Travian: Legends komanda