Antra diena: už jūrų marių!

• Jo imperatoriškajai didenybei,
    Aš vėl laisvas! Viskas pavyko pagal planą. Kai atėjau prie vartų, niekas manęs nepastebėjo ir man pavyko ištrūkti iš gyvenvietės drauge su raiteliais. Dabar Nenet laimingai sėdi man ant peties ir baksnoja mano ausį už tai, kad tiek ilgai buvau palikęs jį vieną. Aš patapšnojau jo nugarą – aš irgi jo pasiilgau!
    Laimei, vėl turiu visus savo drabužius, tad galiu keliauti priedangoje. Nusprendžiau pasinaudoti šiuo kraštu ir išvykti kuo toliau nuo hunų gyvenvietės. Aš atsiverčiau žemėlapį ir pažiūrėjau į koordinates: (104|−59).
    Pirmąją savo kelionės dalį, aš keliavau kaip druidų raitelis rytų kryptimi apie valandą, tada pasukau į pietus ir tęsiau kelionę šia kryptimis tris valandas marodieriaus greičiu. Vis dar nerimaudamas, kad hunai iš Askuzai gali mane rasti, aš apsivilkau germanų drabužiais ir keliavau kaip germanų raitelis vakarų pusėn 7 valandas. Ten susitikau Sopdu tyrinėtojų grupę, keliaujančią į pietus, ir prisidengęs prisijungiau prie jų. Tai visiškai nebuvo sunku, kadangi jie užsidengia veidus nuo saulės ir smėlio. Galų gale, praėjus vos valandai, mes perėjome kalnus ir įėjome į mažą galų gyvenvietę, kur jaučiausi pakankamai saugus, kad galėčiau ilgiau pabūti.

Užduotis: sužinokite pabaigos koordinates.

The post was edited 1 time, last by Shanti ().

• 59/-117

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'