Ketvirtoji diena: Vulkanai

 • Jo imperatoriškajai didenybei,
  Iššifravau paveiksėlį, buvusį ant popierėlio. Tai buvo vulkanas. Žinoma. Mūsų gentis turi senas tradicijas, susijusias su vulkanais; tai suteikia mums neįprastų galių ir galimybių. Mūsų amatininkai galėjo rinkti artefaktus tik iš vulkano gilumos. Kai pirmasis amatininkas dingo, pasiimdamas visas artefaktų kūrimo paslaptis su savimi, mūsų genčiai ėmė sektis vis prasčiau. Mes nebebuvome tokie stiprūs, kaip praeityje, ir žmonės ėmė tuo naudotis, įsikurdami mūsų teritorijoje, užkariaudami mūsų pasaulio stebuklus ir vogdami mūsų artefaktų likučius. Bet dabar viskas pasikeis. Niekas nežino, kur dingo pirmasis amatininkas ir kur paslėpė savo žinias. Iki dabar. Išsiaiškinau, kad šiose žemėse yra tik du vulkanai, ir nusprendžiau aplankyti juo abu. Nenet ne itin apsidžiaugė šia mintimi – jis nekenčia kaštų oro stulpų virš vulkanų, bet jis seks mane bet kur, kur keliausiu.
  Aš atvykau prie vulkano Brundisium gyvenvietėje anksti ryte. Kai atėjau į kalno papėdę, pamačiau, kad kelias į vulkano viršų buvo saugomas raitų hedujų ir druidų. Ženklas ant vartų įspėjo, kad jie buvo senoviniai šios vietos sargybiniai, žinojo viską apie ją, ir kiekvienas iš jų visąlaik meluoja, o kitas sako tik tiesą. Man priėjus arčiau, hedujas tarė: „Bent vienas iš mūsų visada meluoja.“ Druidas pridėjo: „Čia yra ta vieta, kurios tu ieškojai.“


  Užduotis: ar hedujas ir raitasis druidas sako tiesą, ar meluoja? Ar tai yra ta vieta, kurios ieškojo Shu?

  Atsakymus galite pateikti iki 2018-09-21 11:00. Atsakyme nepamirškite nurodyti savo vardo žaidime ir serverio, kuriame žaidžiate.

  The post was edited 2 times, last by Shanti ().

 • Tai nėra vieta kurios ieškojo Shu, nes pasakymas „Bent vienas iš mūsų visada meluoja.“ nėra melas, o pasakymas „Čia yra ta vieta, kurios tu ieškojai.“ turi būti melas, nes vienas visada meluoja, o kitas sako tiesa.

 • Atsakymas yra NE (tai ne ta vieta), nes:


  Druidas pasakė „Čia yra ta vieta, kurios tu ieškojai.“, bet gi jis nežinojo ko ieško Shu... Druidas nežinojo ar Shu ieško namo ar arklio ar šiuo atvėju Amatininko... Taigi, Druidas, net nežinodamas ko ieško Shu, jam pamelavo sakydamas, jog „Čia yra ta vieta, kurios tu ieškojai.“...


  Kadangi jau numanom jog Druidas yra melagis, belieka patikrinti ar Hedujas pasakė tiesą... Jis sakė, kad „Bent vienas iš mūsų visada meluoja.“, o tai yra tiesa, nes vieną JAU pričiupom meluojanti... Taigi, Hedujas sakė tiesą, jog „Bent vienas iš mūsų visada meluoja.“.


  Druidas - melagis
  Hedujas - sako sako tiesą


  ID: JuDru
  Serveris: ts19.english.travian.com

 • Kadangi yra sunku pasakyti kuris is dvieju meluoja ar sako tiesa todel reikia uzduoti jiems klausima (neparasyta kad negalima).


  Klausimas turetu skambeti mazdaug taip: "Pagal tavo kolega ar cia ta vieta kur as ieskau?"


  Situo klausimu tampa nesvarbu, kuris yra melagis ,o kuris sako tiesa. Todel , kad is abieju zmoniu gausi atsakyma "taip" arba "ne".


  Todel reikia pasirinkti priesinga varianta negu atsakymas. Jeigu atsakymas yra "taip" ,reiskia cia ne ta vieta ,jeigu atsakymas "ne", reiskia cia yra ta vieta.

 • Nesvarbu, kuris meluoja. Jeigu užduotume klausimą: "Kaip atsakytų tavo kolega, ar čia vieta, kurios ieškau?", nemelagis, žinodamas, jog melagis meluodamas atsakys "ne", atsakys "ne", o melagis, žinodamas, jog nemelagis atsakytų "taip", atsakys taip pat "ne", nes meluos. Taigi, jei abu atsakys "ne", tuomet tai yra Shu ieškoma vieta, o jei abu atsakys "taip", tuomet reikia keliauti prie antrojo ugnikalnio.
  Ts19.travian.lt serveris
  Vardas: Nidiete