Soutěž - Den první: Útěk

 • Den první: Útěk  Vaše císařská Výsosti,


  Od mého posledního záznamu v deníku se toho událo mnoho. Jsem rád, že se mi podařilo nakonec deník najít a pokračovat v záznamech toho, co jsem viděl.


  Římský senátor Gnaeus Titianus měl pravdu – svět se zcela změnil. Magická moc našich artefaktů je nyní umístěna za nedobytnými zdmi a střežena obrovskými armádami. Mezi lidmi zuří mnoho lokálních bojů o tuto antickou moc a vesnice jsou neustále ničeny a dobývány. Hlavní záhada této země byla nyní zjevná: jeden pán může vládnout všem pěti národům.


  Senátora velmi zajímala historie našeho národa. Lidé o ní moc nevědí. Během našeho rozhovoru jsem měl pocit, že má nějaké postranní úmysly. Z nějakého důvodu spěchal zpátky do hlavního města své říše, ale přikázal Hunům, kteří poslouchali jeho rozkazy, aby mě hlídali, dokud se nevrátí.


  Mohl jsem se volně procházet po hunském táboře, ale tato svoboda byla pouhou iluzí. Byl jsem vězněm úplně stejně jako v době, kdy jsem byl zavřen v cele v galské vesnici. Po nocích mě navštěvoval Nenet, který se během dne táboru vyhýbal: Hunové byli pověstní svými lučištníky s přesnou muškou. V mé přítomnosti neviděli žádnou hrozbu. Dlouhou dobu bylo možné na náš národ narazit jen v opuštěných vesnicích. Natarský roh – mocný artefakt, který nás činí slabšími vůči těm, kteří ho použijí – se prodává na místní aukci za pouhých 100 stříbrných a většinou slouží jen jako ozdoba pro jejich domovy.


  Byl jsem ještě stále vzhůru, když jsem ze shromaždiště zaslechl nějaký hluk. Šel jsem se tam podívat: stála tam skupina stepních jezdců vzrušeně diskutujících se svým velitelem, římským hrdinou, který seděl na plnokrevníkovi a byl obutý v botách bojovníka. Když jsem se přiblížil ještě více, zaslechl jsem, o čem diskutují:


  O půlnoci byl vyslán útok z galské vesnice, vzdálené 74 polí od Askuzai. Celková doba cesty příchozích jednotek je dvě hodiny. Útočící galský hrdina má obuté Asklépiovy boty a štít. Hunové se rozhodli ukrýt suroviny do úkrytů a následovat útočící jednotky domů, kde je ve vteřině návratu pobijí. Došli k závěru, že turnajové hřiště v hunské vesnici je o deset úrovní vyšší než turnajové hřiště v galské vesnici.


  Projela mnou vlna vzrušení. Strážci budou zaměstnáni pouštěním stepních jezdců z vesnice a určitě si nevšimnou jednoho člověka navíc, který se k odchozím vojákům přidá. To byla má šance na útěk.  Úkol: spočítejte čas, kdy musí Hunové vyrazit do protiútoku a vytvoří tak pro Shua příležitost k útěku.
  Tip: nezapomeňte, že na serverech Path to Pandora má Turnajové hřiště dvojnásobný efekt.


 • 11 minut po dopadu útoku

 • galovia ; r = 19 ; th10
  odoslanie 00:00:00
  cesta 02:00:00
  dopad 02:00:00
  navrat domov 04:00:00


  huni ; r = 16 ; th20 + boty 50%
  dopad 04:00:00
  cesta 01:51:49
  odoslanie 02:08:11


  2x The Legend of 2017(com+SK)


  ------------------------------------------------------------------------------------------------
  My english is not perfect, but it´s most likely better than your slovenčina :D

 • Hunové musia vyrazit do pretiútoku 8 minut a 11 sekund po dopadu galou. Hod:min:sec 00:08:11 po útoku galou. Lebo jim to trvá 1:51:49 k cieli.


  čiže ve 02:08:11 h

  Těšíme sa na darčeky a darčieky :). Volám sa Tibor, som z Humenného, čiže som východniar. Zaujímam sa o muziku (dobrý rap, Rytmus ) a o svoju vlasť. Mojim koníčkom je Travian a občas dedková 60% samohonka :S . Dedko je chudák slepý :(, čiže mu akotak pomáham na dedine. 8o
  6cvj.png

 • Čas cesty stepních jezdců s TH 20 a botami bojovníka bude 1:51:49. Dorazí-li galové za 2 hod tam a za 2 zpět budou doma ve 04:00:00, takže hunové musí vyrazit v 02:08:11.

 • Čas cesty stepních jezdců s TH 20 a botami bojovníka bude 1:51:49. Dorazí-li galové za 2 hod tam a za 2 zpět budou doma ve 04:00:00, takže hunové musí vyrazit v 02:08:11.

  Zapomněl jsem doplnit svá data. Hráč Robi na serveru cz19.