דיווחים וזה...

• רובין הוד נמכר לטורטל ומתאבד
    Screenshot by Lightshot
    פתחו פה סחר בשחקנים מה אומרים אולי תקנו תחשבון שלי נחזיר תכסף?
    יא עלובים.

רוי אל תאשים סתם אפחד, אם יש לך איזה טענות פנה למולטי
    שלו ביקש מאיתנו להצטרף חזרה והסכמנו
    אני מבטיח לך שיש אצלך מספר שחקנים שביקשו ממני גם וסירבתי מסיבות כאלה ואחרות (חלק כי חשדתי שיחזרו אליך)

• להחזיק בברית חודש שחקן שרוצה למכור את החשבון כנגד חוקי המשחק ולא לתת לו על הראש או לגרום לזה שימחקו לו את החשבון זה יותר עלוב.

• רוי אל תאשים סתם אפחד, אם יש לך איזה טענות פנה למולטישלו ביקש מאיתנו להצטרף חזרה והסכמנו
    אני מבטיח לך שיש אצלך מספר שחקנים שביקשו ממני גם וסירבתי מסיבות כאלה ואחרות (חלק כי חשדתי שיחזרו אליך)

לא להאשים סתם? הבחור הזה כבר שבוע ימים חופר לי לקנות תחשבון שלו כמו איזה מסכן
    לא ידעתי שילדים בני 16 בלי מודעות עצמית ולא רואים את הניצול שבדבר
    את רובין הוד אני בניתי דרך שמירת חשבון ימים לילות והוא עוזב ומתקיף אותי. חשבון מנוצל ואני לא אתפלא אם אתה שילמת את הכסף פה דור

• לא להאשים סתם? הבחור הזה כבר שבוע ימים חופר לי לקנות תחשבון שלו כמו איזה מסכןלא ידעתי שילדים בני 16 בלי מודעות עצמית ולא רואים את הניצול שבדבר
    את רובין הוד אני בניתי דרך שמירת חשבון ימים לילות והוא עוזב ומתקיף אותי. חשבון מנוצל ואני לא אתפלא אם אתה שילמת את הכסף פה דור

לא יודע מה היה אצלך, אצלי הבנאדם שהיה איתי בקשר מתחילת השרת ביקש לחזור אלינו ולקח לי זמן לקבל אותו מחשש שזה בא ממך ובסוף השתכנעתי
    לא יודע גם כמה השקעה נתת בשחקן אחי ואם כן זה בהחלט מבאס אבל זה לא שונה מכל מרגל ששתלת אצלנו כמו דארקנייט או פייק (אצל סקוואד) שחקן שגנבת מאיתנו כמו אסקברד אדגר וכו' (וזה כולל ברית שלמה שהייתה איתנו בהסכם ופתאום עברה אליך) חלקם הם שחקנים שנתתי להם כל מה שיכולתי והדרכתי אותם אם זה דרך הברית ואם זה אישית וגם עליהם יכולתי לבכות אותו דבר... ואגב רובין הוד היה איתנו מההתחלה אחי ואתה גנבת אותו אליך וכשאחד השותפים פרש השותף שהיה איתנו בקשר החליט לחזור זה הכל ואנחנו בחרנו לנצל את ההאמר כדי לכבוש את הנווה הזה כי אתה במקום להתעסק בדברים החשובים בברית מתעסק לתפוס נווה למישהו ומוציא ממ על זה
    די כבר לנסות לגרור את השרת ואת הפורום למקומות האלה, מתחילת השרת אתם לא עוזבים את הנושא זה ממש חבל שמתעסקים בדברים הלא נכונים
    בהצלחה

• רובין הוד נמכר לטורטל ומתאבד
    Screenshot by Lightshot
    פתחו פה סחר בשחקנים מה אומרים אולי תקנו תחשבון שלי נחזיר תכסף?
    יא עלובים.

אתה מבין שאתה נשמע פתטי שכל פעם אתה מאשים את טורטל.
    אני משחק שם לבד תפסיקו להתעסק בי זה לא עושה לכם טוב בסוף...

• שבת רגועה

לא כלכך :P
    פייק נכנס ראשון עם 10 גלים
    Screenshot by Lightshot
    Screenshot by Lightshot
    Screenshot by Lightshot
    וויסקי נכנס שני : עם 4 גלים עבר חלק
    Screenshot by Lightshot
    Rynox עם אנטי ספליט :
    Screenshot by Lightshot
    נזק דיי מזערי אבל קיבל מכה הבחור
    ובואו לא נשכח התקפה בודדת שהגיעה 10 שעות אחרי המבצע חדרה נקי
    Screenshot by Lightshot

• איזה מן מנהל ברית לא יודע ששחקן התקפה שלו רוצה למכור תחשבון?

ידעתי על זה.. נשארתי בספק שהם יתאבדו וימחקו אבל בעל החשבון העביר מייל לשותף השני שהחליט לעשות לי קצת רעש

• לא נזק משמעותי אבל עיקוב יפה

• ידעתי על זה.. נשארתי בספק שהם יתאבדו וימחקו אבל בעל החשבון העביר מייל לשותף השני שהחליט לעשות לי קצת רעש

אז למה אתה לא מדבר על זה שקניתם את שרק? רק להמציא דברים על אחרים אתם יודעים

• אתה יכול לומר את זה על כל דבר שקיים בעולם,
    בסופו של דבר כדי לשחק טרויאן ברמה גבוה חייבים זהב ואי אפשר להתווכח על זה.
    למה לאנשים ללכת למסעדות טובות / לראות סרט או לקנות משחק חדש שגם ככה עוד שנה יצא המשחק בגרסה חדישה יותר... הכל בשביל הנאה באותו הרגע