Pabaiga: Pėdsekys

 • Jo imperatoriškajai didenybei,
  Jūsų garsusis protėvis buvo didžio talento žmogus. Man pasisekė, kad labirinte nelikau amžinai. Išvengiau savo kaulų palikimo ten kartu su kitais, gulėjusiais visame labirinte. Bet didžiausias siurprizas laukė manęs pabaigoje.
  Visai prie išėjimo iš labirinto stovėjo maža trobelė, papuošta kovinių dramblių atvaizdais – pirmojo amatininko mėgstamiausiais objektais – ir aš pagaliau supratau, kad kelionė baigėsi.
  Sulaikęs kvapą, įėjau į trobelę. Ji buvo tuščia. Na. Beveik. Jaunas berniukas – galų pėdsekys – buvo viduje. Jis pažiūrėjo į mane savo didelėmis, nuo baimės išsiplėtusiomis akimis. Tik tada prisiminiau, kad pamiršau užsidėti savo įprastą priedangą šiame miške ir keliavau taip, kaip atrodžiau iš tikrųjų – kaip nataras.
  „Aš niekada nemačiau natarų kario iš arti“ – tarė berniukas drebančiu balsu. „Mano vardas Edvardas. Ir atrodo, kad mes ieškome to paties dienoraščio, tiesa?“


  Štai ir viso konkurso nugalėtojai, bent 3 dienas teisingai atsakę į užduotis – iš jų 6 atsitiktinai parinkti žaidėjai, kuriems atitenka po 150 auksinių:
  username2
  Marlboro
  Azuolu Barbaras
  saulius9305
  Krimmerino
  pofke224