POYRAZ - Kç Atom savaşı başlamıştır

• HER İKİ TARAFADA BAŞARILAR.HADİ HER İKİ TARAFINDA KILICI KESKİN OLSUN.

Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
    Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...

• Bu oyun profesyonel şekilde duygusal oynanmaz, kişiliklere zarar vermeden oynanır.

Ortağımın yaptığını tasvip etmedim, Salih’e de durumu anlatıp özür diledik. Bu olayın sonucu ağırda oldu, bu durumu fırsat bulup iyi bir stratejiyle kullanan poyrazı tebrik ederim.

İlk raporunuz benden olsun

Sadece s3, since bilmem kaç 8|
    2018- Bennadas

• konunun açılışı kafadan ofsayt.

Uzunadam bizim muhattabımız mı da forumda konu açıyor.

Yok mu sizin komutanınız genel başkanınız ?
    Böyle dandik dundik insanları konuşturuyorsunuz.

• "étme eşşeinen muhabbet küstürüssüng, silme sakın cam kırığıinen çizdirissiiing.

Uzunadam da kısa geldiyse yapacak birşey yok bizde en uzunu o

• Zorunamı gitti tosunum
    Sana muhattap olacak kimse yok
    Kalitesiz oyuncu barındırmıyoruz poyrazda. Mesarcı kardeşim azına sağlık. Sanırım küstürdük bunu:) yada giren raporları gördükçe, gireni çıkanı fark edemez olmuş. Kısayı uzunu ayırd edemez olmuş.

• boşver terbiyemizi bozmayalım muhabbeti kapayalım gerek yok

insanları hor görmek yanlış bizim yaptığımızda yanlış haketse bile sinirle yazmıştım

konuyu kapayalım rencide etmeye gerek yok kimseyi

• konunun açılışı kafadan ofsayt.

Uzunadam bizim muhattabımız mı da forumda konu açıyor.

Yok mu sizin komutanınız genel başkanınız ?
    Böyle dandik dundik insanları konuşturuyorsunuz.

haklısın oktay kamile soyledim o kadar muhatap alma diye ama yapmis bir insanlık ışte :)

delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

26&53

• Raporlar konuşsun ağa
    Gerek yok seviyesiz adamla muhabbete

bencede konunun açılışı yanlış hep savaş yazıyorsunuz savaşan rakip yok nasıl savaş bu ... Ne savunan var ne saldıran hep bizmi gideceğiz askerlerin ayakları nasır bağladı

• Selam,

Her iki tarafa başarılar. Ekip arkadaşlarımdan ve karşı taraftan ricam lütfen seviyeyi koruyalım. En azından bu mesajdan sonra :)

• Selam,

Her iki tarafa başarılar. Ekip arkadaşlarımdan ve karşı taraftan ricam lütfen seviyeyi koruyalım. En azından bu mesajdan sonra :)

sen istedikten sonra olmayacak bişey yok başkan..

• beyler sizin ekipte jasueden başka ağzı bozuk olmayan yok mu ?

Forumu seviyorum illa banlatacaksınız beni

Siz susun raporlar konuşsun ..

Size operasyon yapmayacağız yaparsak rakip kalmıyıcak

Ama çizmeyide çok aşmayın çıtırdan oynayın kendinize

Bu kamil çok matrak bi adam değil yıllarca benim birliğimde oynadı.Hiç ön plana çıkamadı hep 1 ordu basar serverı bitirirdi.Ondan onun üstüne çok gitmiyicem.Yılların birikimi bi yerden patlak vericrkti :)

Rapor paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

• ne zamandan beri senin birliğin oldu kç. Benim bastığım bir ordunun önemi yok. Sen ne yaptın ondan bahset biraz. Kç nin köklü adamları vardı bizim zamanımızda onlara saygım sonsuz. Senin gibi bozuk herifler dağıttı birliği. Varsa ordun görelim biz burdayız.

• biri şu uzun arkadaşı sustursun.

Ordular birer birer çakılıyor.Kim yaptı bu operasyonu ?

Birazdan biri daha çakılsa bu arkadaş küfürde eder.

Dipnot:KC birliği 13 wowunda alındığı en şahşahlı zaman tek savaş vermeden oyun oynayıp wow kazanan oyuncuların değil.Bu sene size güçlü rakipler geliyor sizin ekipte oyunu bıraktı oynamıyıcak dendiği zaman birliği kuran oyuncuların birliğidir.

• oktay burda kimseye maval okuma ben o şahşanli dedigin birliğin ne rezillikler yaşadığını biliyorum birlik profillerinde ismini göremedim sen kim adına konusuyon önce onu söyle hatta hic söyleme yönetimdeki abilerin gelsin ( bizde ordu var çakıyoruz sende ne var onu görelim eşsiz saskin alacak askeri basamayan biri olarak saçmalığın zirvesindesin ) yap operasyonunu at raporunu ordun kadar konuş desek sanırım tek kelime edemezsin.

delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

26&53