Polish National Team - Finały ćwiartka +/-

 • Witam!  Ten post będzie tylko uzupełnieniem mojego postu sprzed startu eliminacji - Polish National Team - eliminacje ćwiartka +/+.


  Jeżeli ktoś ma ochotę z nami zagrać to niech wypełni ankietę PNT - FINAŁY 2018 albo skontaktuje się bezpośrednio ze mną na skypie lord.turek, wejściówki się znajdą jeśli ktoś nie ma, współgracze także.


  Dlaczego my?


  Poza tym o czym wspominałem w poście rekrutacyjnym, to warto się również zapoznać z tym Cudakowanie. Na eliminacjach już zapoczątkowaliśmy sojuszowe granie w kalambury, kości, czy literaki, więc o dobrą atmosferę nie trzeba się martwić. Na pewno nikt nie zostanie pozostawiony samemu sobie, plan na grę mamy, własne cele mamy i każdy dostanie instrukcję co do rozwoju konta (albo w massach, albo w formie poradników).


  Jeżeli ktoś by chciał ze mną lub z koordynatorami współtworzącymi sojusz (na ten moment obecność potwierdzili @Eragon104_PL, @Zborekk, a pewnie jeszcze ktoś się zjawi)porozmawiać osobiście na temat gry na mś czy czegokolwiek innego to będzie mógł nas spotkać na zlocie Spotkanie Teamu Traviana: Legends PL - zapraszamy..


  Koalicja


  Wbrew temu co sugerują niektórzy nie jest nas 16, jest nas znacznie więcej, ale oczywiście nie aż tylu, żeby samemu próbować wygrać mś. Nie ma żadnej potrzeby aby zatajać naszych koalicjantów i udawać, że to tylko przez to, że taka taktyka jest najlepsza i to cokolwiek może zmienić.
  Zagramy z Prime - sojusz znany m.in. z poprzednich mś, gdzie stawiał z PS cud oraz z Chińczykami (NB). Na pewno nie będziemy faworytami, na pewno nie będziemy najliczniejszą koalicją, ale postaramy się dobrze pokazać.
  Co do ćwiartki to zostanie ona podana każdemu chętnemu do gry z nami przed startem serwera, ponieważ jeszcze nie wiemy gdzie zagramy.


  PNT a inne sojusze


  Nie mamy specjalnego zamiaru atakować innych sojuszy zarówno polskich jak i niepolskich, przynajmniej do momentu pojawienia się planów lub do momentu aż nie wbiją do nas na ćwiartkę/nie zaatakują pierwsi.


  TP idzie grać z Dacią, która bez nich wygrała ostatnio mistrzostwa, więc czy Dacia potrzebuje ich do wygranej? Raczej nie. Jeżeli komuś sprawia przyjemność i jest dla niego wyzwaniem granie z takim zapleczem to droga wolna, jest to jakieś wyjście, przynajmniej będą mieli skąd brać deff i sure. TP lubi ostra gre na krotki dystans i na pewno się tam odnajdą.


  Koalicja lalkowo-frogowo-dastanowa - ja bym to nazwał dowcipem, a nie koalicją, dlatego nie pozostaje mi nic innego , jak tylko skomentować tą "koalicje" używając ogólnie przyjętego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia sytuacjami, które mają tam miejsce.


  Do zobaczenia na zlocie, na czatach, bądź też w grze na finałach :)


 • Zenada Turek, ze nie potrafisz napisac posta bez obrzucania gownem innych sojuszy.
  Tym bardziej w sytuacji, gdy wasz sojusz na ostatnich MS byl na koncu wszystkich stat, zaliczyl lomot od sojuszu defowego, na obecnych eMS pokazujecie nic, a jedynym wyczynem bylo nieudolne przywalenie w polski cud.
  Jestes ostatnia osoba, ktora moglaby pisac o jakiejkolwiek jakosci i nieatakowaniu Polakow.  A i Wlochow jeszcze macie w koalicji, zapomniales dopisac.

 • A i Wlochow jeszcze macie w koalicji, zapomniales dopisac.

  na ten moment żadni Włosi nie wchodza w skład koalicji NB&PRIME&PNT
  Jako polska czesc tej koalicji mamy zamiar położyc szczególny nacisk na def oraz cud offy, nie oznacza to oczywiscie, ze nie beda mieli zajęcia liniowi gracze off , kazdy typ konta znajdzieu nas swoje miejsce


  Od graczy wymagamy jedynie checi do grania, umiejetności czytania ze zrozumieniem MM i wykonywania zawartych tam wskazówek i polecen, oraz podporzadkowania gry na koncie dla realizacji przyjetej stategii sojuszu i dla osiagniecia zalozonych celow koalicji.

 • Otóż mylisz się, wykonaliśmy 100% planu, wszyscy nasi gracze otrzymają wejściówki, nawet przy praktycznie zerowym zaangażowaniu w ten serwer.

  To nisko sobie poprzeczkę zawiesiłeś jako lider tego sojuszu. Z koalicji Lalko-Frogowej też wszyscy dostaną wejściówki chyba, że ktoś konto z nudów skasował. Dodatkowo wygrają serwer na którym grają obecni mistrzowie. To chyba nieco więcej niż PNT. A tych wejściówek będą mieć kilka razy więcej niż PNT. To nie wiem czy warto się z nich śmiać bo na eliminacjach pokazali się z lepszej strony niż Wy.

 • To nisko sobie poprzeczkę zawiesiłeś jako lider tego sojuszu. Z koalicji Lalko-Frogowej też wszyscy dostaną wejściówki chyba, że ktoś konto z nudów skasował. Dodatkowo wygrają serwer na którym grają obecni mistrzowie. To chyba nieco więcej niż PNT. A tych wejściówek będą mieć kilka razy więcej niż PNT. To nie wiem czy warto się z nich śmiać bo na eliminacjach pokazali się z lepszej strony niż Wy.

  akurat te eliminacje nie sa wyznacznikiem niczego
  i PNT od samego poczatku niczego tu nie miało zamiaru pokazywac


  poprzeczka jest zawieszona wysoko - 100 lvl cudu na MS

 • gdy wasz sojusz na ostatnich MS byl na koncu wszystkich stat, zaliczyl lomot od sojuszu defowego

  nie jest to prawda nie był na koncu wszystkich stat , nie zaliczył zadnego łomotu od sojuszu defowego (sam zreszta byl sojuszem raczej defowym ), lomot to zaliczyli wasi kumple z COF np ktorzy poznikali z mapy


  w ilosci defa na cudze do momentu jak nie posypala sie aktualizacja wojska był top 1 wsrod wszystkich odlamow calej koalicji
  w karmieniu top2


  dla jednych wazna była ilosc przejetych startowek, inni mieli ambitniejsze zadania jak np powalczenie o wygrana

 • To nisko sobie poprzeczkę zawiesiłeś jako lider tego sojuszu. Z koalicji Lalko-Frogowej też wszyscy dostaną wejściówki chyba, że ktoś konto z nudów skasował. Dodatkowo wygrają serwer na którym grają obecni mistrzowie. To chyba nieco więcej niż PNT. A tych wejściówek będą mieć kilka razy więcej niż PNT. To nie wiem czy warto się z nich śmiać bo na eliminacjach pokazali się z lepszej strony niż Wy.

  Założeniem Turka od początku było tylko uzyskanie wejściówek , widać że nie czytałeś wątku rekrutacji do PNT :thumbsup:
  Tu grają obecni mistrzowie???? To tylko niewielki% Daci z poprzednich finałów gdyby zagrali pełną obsadą nie mielibyście zbyt wielu powodów do radości
  Podejrzewam że więcej byłoby powodów do płaczu :D
  Wygrywacie eMS ok tylko pytanie na jakim poziomie są te eMS???
  Przecież praktycznie przeciwników od początku serwera nie stawił większego oporu
  A latanie po pustych kontach chwały nie przynosi

 • Założeniem Turka od początku było tylko uzyskanie wejściówek , widać że nie czytałeś wątku rekrutacji do PNT :thumbsup: Tu grają obecni mistrzowie???? To tylko niewielki% Daci z poprzednich finałów gdyby zagrali pełną obsadą nie mielibyście zbyt wielu powodów do radości
  Podejrzewam że więcej byłoby powodów do płaczu :D
  Wygrywacie eMS ok tylko pytanie na jakim poziomie są te eMS???
  Przecież praktycznie przeciwników od początku serwera nie stawił większego oporu
  A latanie po pustych kontach chwały nie przynosi

  ta cudu tez nikt nie buduje ;) ot serwer, który można nazwać strata czasu i pieniędzy

 • "Grajcie z nami, bo tamci są bee"
  Godna taktyka :)

  Now we will play on my rules..
  It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
  Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes: