Rozprawa - dyskusja

• Co sądzicie o tego typu rozprawie na forum? Jak myślicie, jaki postawię wyrok? Czy macie coś do dodania w sprawie? Piszcie Wasze przemyślenia, w tym wątku nie będę wymierzała kar porządkowych, więc możecie dyskutować do woli, pod warunkiem, że nie złamiecie regulaminu forum, bo wtedy kary porządkowe wymierzą Wam moderatorzy.

Pozdrawiam, SendziaAnnaMaria

• Genialna inicjatywa :) W końcu coś pozytywnego na tym forum.
    Myślę, ze fajnym pomysłem byłoby rozwiązywania raz na jakiś czas w taki sposób sporów, czy tez po prostu pożartowanie z różnych sytuacji. Oczywiście dobrze jakby to było trochę bardziej uporządkowane, ( wcześniej jakaś godzina podana, świadkowie, biegli itp) oraz nadanie temu jakichś ram czasowych ( przykładowo rozprawy nie dłuższe niż 1,5h ) teraz zapewne był to spontan więc się nie liczy.

Takie luźne przemyślenia. Jeszcze raz ukłony dla pomysłodawców ( chociaż końcówka trochę propagandowa i mogloby się bez niej obyć :p )

Ixodes Ts5 - Rekt // Ixodes Ts3 - ? // Rudy 102 - eMS 2017 // Złe Psy - MS 2017/18

• Fajna akcja z ta rozprawa, kompletnie spierdzielona postem Turka, ktory zepsul cala zabawe, przez co pozostalo wrazenie, ze byla ona tylko wkretem, by finalnie obrzucic blotem inne soje i zareklamowac swoj - prawdopodobnie tak zreszta bylo. Ale do momentu, gdy nie odezwal sie Turek - pozytywnie.

"Sporow" sie z cala pewnoscia nie da w ten sposob rozwiazac, za daleko sprawy zaszly, chamstwo do poziomu uniemozliwiajacego korzystanie z forum stalo sie norma, no ale "rozprawa" akurat byla smieszna, a nie chamska, tyle ze 2gi raz cos takiego nie przejdzie i cos innego musi byc. I wlasnie, gdyby nie zaskoczenie, tylko podawane jakies terminy itd, to by wyszla kupa wg mnie.

• Witam,
    Jako dziennikarka czasopisma Kasztan News było mi dane osobiście obserwować rozprawę przeciwko @macs_PLktórego oskarża się o to, że w dniu 13 maja 2018 roku około godziny 22 umyślnie groził użytkownikowi @Dr. Hause_PL następującymi słowami :

macs wrote:

dostałabyś w te niewyparzona jape i tyle by było uważaj z kim tańczysz

Oskarżony wyraźnie był zaskoczony zaistniałą sprawą i najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji.

Jako eksperta który miał przebadać oskarżonego pod kontem poczytalności umysłowej sąd powołał nikomu nieznanego @Zborekk który nieudacznie przekonywał sąd ze @macs_PL jest zdrowy.

W kuluarowych rozmowach dało się usłyszeć ze rzekomy ekspert może być szantażowany przez @macs_PL filmikiem w którym leży nieprzytomny odurzony jednym piwem a @Altheo go obmacuje.

Czy to prawda?

Nie da się również nie wspomnieć o proteście zorganizowanym przez Anarchy na którym pojawiło się około 69 tysięcy protestujących. Protest przebiegał pokojowo a jedynymi incydentami było wrzucenie martwego szczura na salę rozpraw oraz wybicie szyb w Fiacie Multipla (samochód oskarżonego @macs_PL) Należy dodać za Anarchy stanowiło istny „młot na wrogów” w czasie eliminacji do ms 2018/2019 przez co zyskało wielu wpływowych wrogów np.: Trojus pseudonim „123 Wtapiasz Ty” i marcin1991 pseudonim „Oddaj moje grabki” obaj mogą byś bezpośrednio zaineresowani plotkowaniem i mataczeniem na temat wielkiego Anarchy.

Cały proces wygląda bardzo podejrzanie i istnieje wiele przesłanek ze sąd nie jest obiektywny dlatego obiecuję Wam dalsze uważne obserwowanie przebiegu procesu i piętnowanie wszelkich nieprawidłowości.

Pozdrawiam

Elżbieta – reporter Kasztan News

• Dobre :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

• Fajny wątek, miła odskocznia. Polecam :D
    Proponuję powołać ławę przysięgłych oraz więcej opinii biegłych

W pelni sie zgadzam, byc moze prokurator odwola sie od decyzji sondu do wyzszej instancji gdzie zostana powolani ławnicy oraz biegli psychiatrzy , co moze dac nowe swiatlo na ta spawe...

• Pomysł fajny, sendzia na medal, Turek tym razem na minus, a reszta...
    W sumie coś nowego i bez wyzwisk. Jednak można wrócić do korzeni, czyli do zabawy

I nie jestem początkujący, jak pisze