Topluluk Kuralları - Güncelleme

 • Sevgili oyuncularımız,


  Daha önce oyun destek ile ilgili konuların forum içerisinde tartışılmasının serbest olduğunu sizinle paylaşmıştık. Fakat daha önce yalnızca Topluluk Yöneticiniz olarak görev aldığım sırada uyguladığımız bu kuralın, Müşteri Hizmetleri Yetkiliniz olarak da göreve başladıktan sonra forum ortamına zarar verdiğini ve forumun büyük oranda oyun destek ve oyundaki ceza durumları ile ilgili şikayet platformuna dönüştüğüne şahit olduk.


  Diğer ülke forumlarında bu konuların tartışılması ve paylaşılması hali hazırda yasaktır.


  Yukarıda açıkladığım sebeplerden ötürü, diğer ülke forumlarında zaten şuan uygulandığı üzere artık oyun destek ile ilgili konuların forum ortamında tartışılması mümkün değildir. Oyundaki cezai işlemler ile ilgili paylaştığınız konular bu sebeple kapatılacak ve mesajlar silinecektir. Bu paylaşımların ısrarı halinde uyarı ve sonucunda geçici olarak uzaklaştırma verilebilir.


  Ayrıca forumumuzla ilgili sizden gelen diğer istek ve şikayetleri değerlendirdik. Konu başlığı ile alakasız olan, herhangi bir bilgi içermeyen ve konuların kirlenmesine yol açan mesajlar "Konu Dışı" sebepli olarak silinebilir. Bu gibi paylaşımların ısrarı halinde yine aynı şekilde uyarı verilebilir.  Forumumuzu daha bilgilendirici ve daha fazla oyuncumuzun etkileşimde bulunacağı şekilde iyileştirmek istiyoruz. Bu konuda yardımlarınızı, önerilerinizi ve şikayetlerinizi her zamanki gibi bekliyorum.


  Hatalı olarak size uyarı verildiğini veya mesajınızın silindiğini düşündüğünüz bir durum olursa @Sirius'a bu konuda bir mesaj atmanızı rica ediyorum.  Odin

  The post was edited 1 time, last by Odin ().