שאלה בנוגע למשחק תפקידים

• לפני כמה זמן היו כמה משחקי תפקידים פה...אז רציתי לשאול מי יהיה מעוניין(אם בכלל יש) במשחק תפקידים רציני בפורום או בדיסקורד,שיהיה בנושא היסטורי?

• אני ודיסקורד לא מסתדרים, אבל מעבר לכך אשמח, כן.

אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית

~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~

• אפשרי לחלוטין לשחק כאן בפורום.המזחק שאני רוצה להנחות דורש ארבעה או חמישה שחקנים,אז אם יהיו עוד שיהיו מעוניינים אפתח אשכול חדש שיסביר על המשחק ויפתח את ההרשמה.

• אני אתכם :)

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

• אוקיי,שלושה זה לגמרי מספיק בשביל להתחיל להיכנס לפרטים על המשחק.
    בעיקרון זה יהיה משחק של ניהול דמות לצד ניהול עם/אימפריה.
    המשחק יתנהל בתקופה שלאחר התפצלות האימפריה הרומית לשתי אימפריות ובתחילת הפלישה של העמים הנודדים מסביבן,והשחקנים ישחקו אחד מחמשת העמים האפשריים(כל אחד עם אחר) וינהלו אותו,ובמקביל ישחקו בדמות כלשהי מהעם(יכול להיות המלך שלו,אציל כלשהו,יועץ או קצין בצבא).

• ובכן,בגלל שלא נראה שיש עוד מעוניינים,אתם עדיין מעוניינים לשחק? כי אם כן,אפתח את המשחק כבר מחר,עם עוד פרטים על המכניקה שלו,תנאי ניצחון וכו'.

• ובכן,בגלל שלא נראה שיש עוד מעוניינים,אתם עדיין מעוניינים לשחק? כי אם כן,אפתח את המשחק כבר מחר,עם עוד פרטים על המכניקה שלו,תנאי ניצחון וכו'.

נראה לי שכן.

אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית

~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~