Boski Fejm

• Witam serdecznie,

Wszyscy już pochwalili się offami, to teraz ja pochwalę się deffem. Jakoś po miesiącu gry stwierdziliśmy z @Temet_nosce_PL, że jest bardzo wielka i niepowtarzalna szansa pobicia poprzedniego rekordu deff (należał on także do naszego duo). I tak zaczęła się blisko 80 dniowa katorga klikania deffa na każdej wiosce z hirkiem :| . Od 89 dnia serwera deffa zaczęliśmy klikać na toporku. Ostatecznie skończyliśmy na 30 wioskach, na których nieprzerwanie szkolił się deff od momentu zbudowania w nich koszar na 20lvl. Najwięcej na koncie w jednym chwili było 2,3kk falang - gdzieś się screen Temetowi zapodział, a ja mam stan z TT i z konta, kiedy było 2,2kk - nie musimy sobie dodawać zer jak niektórzy twierdzą 8)

Następnie zaczęły się masowe mordy naszych jednostek, ponieważ chcieliśmy wbić top5 obrońców (3k zm piechotą nie chadza) - udało się osiągnąć cel :) . Finalnie wyklikaliśmy 3,1kk falang przez cały serwer. Nie byłoby to możliwe bez pomocy osób, którym pragnę podziękować z całego serduszka, są to:
    Budek - nasz największy parking, o który dbaliśmy surowcowo :)
    Bartek Leszno oraz Mirka - nasze drugie miejsce parkingowe i super farma :p
    Macs, Nacik, Morokh, Wojwym, Jank, Amenadiele i Ewa (u której zawsze wybijano nasze falangi grabieżami :love: ) - za mniejsze lub większe branie na stałke naszych falang
    Masiemu - za zrobienie fajnej stolicy do farmienia :thumbup:
    Met vel Metaamfetaminka <3 - za to, że użyczyła nam swoje konto po rozbiciu offów, abyśmy zadbali o surowce :whistling:
    Trojan - klasycznie za to, że jest farmą :p
    Senior - za rozbicie swojego cud offika na cudzie Rudej, gdzie zdobyliśmy sporo pkt deff :thumbsup:
    KAM, Justyna, Gooral, opteron- również za to, że rozbili resztki swoich offów na cudzie Rudej :thumbup:
    Nie - za pomoc w nabijaniu pkt deff :whistling:
    Prosty - również za nabiajnie pkt deff ;)
    Budek, Macs - za rozbicie resztek swojego wojska u nas <3
    Sojuszowi Anarchy - za to, że nas nie wyzerowali :saint:

Z dużą dozą prawdopodobieństwa zapomniałem o kimś, ale niestety nie pamiętam już wszystkich . Mogę Was jedynie przeprosić i dać kffffiatuszka :flower:
    Jeśli ktoś chce sobie obejrzeć jak wyglądało nasze konto od środka to zapraszam: Łowcy Fejmu/#rekordeff

Takie granie na mś tylko w PNT :rolleyes: . Życzę powodzenia każdej startującej ekipie w dążeniu do osiągnięcia obranego na serwer celu.

Pozdrawiają
    Łowcy Fejm

[align=center]

The post was edited 1 time, last by Zborekk ().

• No sporo tego narobiliście. Gratulacje.

MŚ12-MSE, MŚ13-TP O, eMŚ14-TP O, MŚ14-TP O, ts5-#REKT TP
    Gracz + skill < Gracz + skill + push

• Saisad idę w twoje ślady na ms i chce z moimi pięknymi i kochanymi cp strugnac ponad 1kk deffa na rzymku. Nie wiem jaki jest rekord rzymskiego deffa Ale jak wyszkole te 1kk to będzie mój i moich wspaniałych cp rekord . Fajnie że są tacy ludzie że chcą grać deff i mają jakieś cele w tym A każdy mówi że to nudne .

• no na rzymku milion na koncie mieć to już trochę trzeba zapitalac dwukrotnie miałem na rzymku więcej niż milion bo tylko 2x grałem nim :D ale trzeba włożyć sporo pracy w to żeby na rzymku zrobic tą bańke
    Co do tych Łowców Fejmu szalu nie ma 2 typów jeden z ego wywalonym w kosmos nie pozdrawiam ;]

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Ej zborek ja nie tylko za bycie farma... Pamietaj kto wam ubil troche falang na start :D

A i dzieki za mily czat w ktorym posmialismy sie troche (glownie ze zborka :D)....

• teraz wiem, dlaczego ciągle nas upominali, że jest mało siana na cudzie.
    oczywiŚcie, gratki defa, ale wystarczyło wczesniej dac znać, ze trzeba na niego od każdego gracza po kilka k siana w traktach. cóż, Anarchy :)
    cieszę się, że juz nigdy w życiu z nimi nie zagram :)
    pozdrawiam wszystkich myślących :) powo na MŚ

• cóż, Anarchy
    cieszę się, że juz nigdy w życiu z nimi nie zagram

My też się cieszymy :D.

Dlaczego nie wspomnieliście o waszej cp Aleksandrze? Gdyby nie ona to pewnie nie udało by się zrobić takich liczb...

• Aleksandra to nosi wirusy, po spotkaniu z Toba Amandielku i jeszcze 4 kolesi. Musiala zostac usunieta z konta.

2vkg5uc.png

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY

xdfa5e.png

mace8j.png

• Co do tych Łowców Fejmu szalu nie ma 2 typów jeden z ego wywalonym w kosmos nie pozdrawiam ;]

ktoś mnie cytuje ? :D

Gratki gratki. Da się to pobić jeszcze bardziej, by Zbirek nie był jeszcze większym zombie ? :D

ts5 - Chore Głowy
    ts1 - Krwawe Lamy
    Ems 17 - Wesołe Pajace
    Ms 17 - Smutni Panowie

Ms 18 - Zdradziecki Ryj
    image.php?u=5781&type=sigpic&dateline=1480525374