COF Birlikleri WOW Mesajıdır

• Çok farklı bir eleme daha geride kaldı.

2016 da Vietnam zaferi,
    2017 Polonya zaferi
    2018 ÇEK - HOLLANDA ittifağına karşı alınmış zafer.

2 eleme ve finalinde edinilen tecrübe. Artık bize iyi oyuncular lazım. İyi niyetli, görev bilinci olan. Bu yükü beraber bölüşeceğimiz ekipler.

Bize egoist diyenler, biz 2 senedir her türlü fedakarlığı gösterdik. Egoist kimdir? Turnuva serverinde senelerce "sadece kendine oynayan" oyuncudur. saldırı ve savunma 1.liği, sürekli wow hırsı...
    12 yıldır oynarım wow'a kendi adımı vermedim. Pat diye kendi adını büyük büyük harflerle yazandır wow'a egoist...
    Ordusunu birliği sayesinde basıp, istediği yere istediği zaman çakandır egoist...
    oyunda etliye sütlüye karışmayıp, sadece kendine oynayandır egoist.

Bunlar daha çok sayılabilir. Artık bizler eğri de otursak, doğru konuşmak zorundayız. Her yıl zaman kaybediyoruz. Troller yüzünden ban yiyoruz, troller yüzünden ortalık karışıyor. Hatta trole inanıp peşinden giden bir ekip bile çıkıyor. Trol çıkıp "bir kişinin dediği ile işler yapılıyor, tek adama karşı olunmalı" lafı ediyor ama kendi ağzıyla "onu oraya ben yolladım, o orduyu ben çaktırdım, o anlaşmayı ben yaptım, şunu ben ettim" diyecek kadar da faşizan bir söylemle coşuyor.

Kısacası dostlar, artık siz evet siz, ona buna şuna inanıp falanca birliklerde zaman ve para harcayan, en önemlisi travian heyecanını kaybedip oyundan soğuyan sen ve sizler; Artık sizlerin gözünüzü açma zamanı geldi. Artık bizlerin birlikte olman zamanıdır.

Bize sürekli diyorsunuz, Türkler artık birleşsin? Hangi Türkler, Hangi ekipler?

Kastettiğiniz Tuğra mı? Daha bu eleme başında sınırdaki COF Birliklerinden birisinin başkanına "wow u alın, sınırdaki wow u beraber kuralım, COF a karşı sizi koruruz" deyip içerden birlik koparıp bize karşı savaş çıkarmak isteyen Tuğra mı? son 2 senedir gram ders almamış ve bu eleme başında utanmadan bunu yapan ekip mi birleşecek bizimle? eksik olsun...

Kastettiğiniz TD mi? Başını forum trollerinden birisinin çektiği ekip mi? Hani şu Ruslara bilgi sızdıran ve bununla gurur duyan, hatta hesap açıp orda oynayan? Gelip şimdi size birlik beraberlik masalı anlatan trolün ekibi mi? Aynı trol , CS-TR Skyp grubu kurmuş. Karşılıklı bilgi alış verişi... Siz hiç CS-BoB wow yıktıklarını gördünüz mü? İsteseler yıkarlardı :) seviye 100 ü basmış adamlar tılsım (ç)alıyorlar. Amaç?

Bunların dışında oyuncu sayısı az veya çok bir çok ekip var. Biz zaten onlarla beraberiz.

-- Elemede Tuğra- TD vs bir çok birlikten gizli gizli destek veren çok oyuncu oldu. Hatta TD Birliğinden COF wow'una destek verdiği için atılan oldu.

-- Animals oyuncularından destek geldi Teşekkür ederiz.

--- Doğan abi saldırı ve savunma askerlerini bize sundu. Çok teşekkür ederiz. (K&B)

---- Adamus ekibi saldırı ve savunma olarak askerlerini bize sundu. Teşekkür ederiz. Özellikle o 1 seviye alan ordusu bize wow kurma yolunda önümüzü açtı. Bunu unutmayacağız.

---- Testere ekibi gri hattında iyi işler çıkardı. Oyun boyunca da çok güzel desteklerini gördük.

---- Finalde bizimle olacak bir çok ekip ve oyuncuya şimdiden teşekkürler. Güzel ve umut dolu bir final bizi bekliyor. Kafamdaki çizginin bir tık altındayız, o güce ulaşacağımızı düşünüyorum.

----- Ve SAdık Abimiz. En başından WOW a adını verdik. Huzurla uyu ihtiyar. Ameliyattan önce bizi arayıp son nefesinde "COF ailesini seviyorum çok selamımı söyle" diyen güzel insan. Bu WOW onun içindi...Ailemizin en yaşlı üyelerinden, travian sevdalısı , rakiplerini bile üzmeden oyun oynayan iyi bir ağabeydi. Yeri kolay dolmayacak birisiydi.

Türkler birleşsin diyen masum , iyi kalpli arkadaşlar. Sizler klavuzlarınızı gözden geçirin. Türkler zaten birleşti. Siz buyrun katılın, klavuzlarınızı devreden çıkarın sadece. Çünkü onlara birleşim kapısının anahtarını verseniz, kapının kolunu kırıp bir bahane yine çıkarırlar.

Bana kötü diyen malum kesim, bu videoyu COF ekibim özellikle sizin için eklememi istedi.

Buraya tıklayın sizin için...

• Bence bugünden sonra organizasyona zarar veren şahısları geride bırakıp final için neler yapabiliriz diye tartışmalıyız bu oyunda başarılı olmak için sadece yöneticilerin fedakarlığı yetmez tüm birlik oyuncularına iş düşüyor.Herkesin elini taşın altına sokması gerekir.
    Finale gelecek oyunculara en önemli çağrım hep kendi hesabınızı düşünmeyin birliğinizi düşünüp birlik için en faydalı hareketi yapın.

Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
    Royal Flush-Tesla-Crixalis
    Gnc-Game of Teuton-AGA

KB-Animals

• Sen akıllanmazsın moruk. Başarınızın arasında seninle münakaşa etmek istemiyorum ama bunu da yazmasam olmazdı. Sadık Bey'e Allah'tan rahmet sana da öz eleştiri yapma yeteneği diliyorum. Final için de, Cof birliği bünyesinde, hakkını vererek oynayan herkese başarılar.

• Testere ekıbım adına tebrık ederım ınşalla fınalde de yerımızı alırız

• İlk önce Karabey Sadık arkadaşımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Nurlar içinde yatsın. Bu WOW ne elemeyi kazanmak, nede cof içindi, Karabey içindi. Ne mutlu bize ki bu onur için sözümüzü tutabildik. Herkeste bunun için elinden gelenin fazlasını yaptı.

Tüm Cof ailesini kutluyorum. Ben bu oyunu ilk olarak 2009 'da inferno birliğini kurarak başladım. İyi bir seçim yaparak inf-Cof birleşmesinden sonra Cof ailesine katıldım. Bundan sonrada zaten Cof ailesinin bir ferdi olarak oyunuma devam edeceğim. Bazı arkadaşlara Ferguson kadrolu bir Cof'ludur (iyi niyetli olarak söylenmemesine rağmen) kelimesini söyletebildiğime seviniyorum.
    Her zaman Cof'luydum ve her zamanda öyle kalacağım.

Bundan sonraki başarılarımızında arkasının geleceğine eminim. 2018 Finali bizim olacak arkadaşlar.. Hepimize şimdiden başarılar..

Hepinizi seviyorum. İyi oyunlar.

Ferguson (Soner)

• cofa destek verdiği için birlikten atılan kişiyi ve atan kişiyi açıklar mısınız?

• Cof birliklerini ve özelikle wow'a bakmak için gecesini gündüzüne katıp sosyal hayatından fedakarlık yapan dostlarımın ellerine sağlık..
    Ve tabiki de birlik gözetmeksizin destek veren tüm Türk birliklerine ellerine sağlık bu eleme 1 oyuncunun bile gidişatı ne kadar değiştire bilecegine şahit olduk ve bu sadece cof birliklerinin başarısı değil tüm destek veren birliklerin başarısıdır inşallah bu başarılarını devamı finallerdede gelir.

Speed-ŞuBaT
    Tournament-ALFA_

AZ LAF ÇOK İŞ!!!

• Destek olan herkesin eline bileğine yüreğine sağlık. Çok çok teşekkürler. Kemal başkanın yazdığı mesaj bence çok net. Ne o tarafa süner, ne bu tarafa . Biz ekip olarak dürüstlüğümüzden hiç bir zaman taviz vermedik. Gelin bu final çağlayalım , coşalım... bu ve bundan önceki elemelerin, finallerin yorumlarını siz kıymetli oyunculara bırakıyorum. Ama şunu unutmayın: HALEP ORDAYSA ARŞIN BURADA!!!

3RE3RA

NAZDROVİA COF!!!

• Başta gece gündüz demeden wowa göz kulak olan wow nöbetçilerini , tüm COF birliklerini,bize destek olan tüm Türk birliklerini ve özel olarak destek çıkan tüm oyuncuları TEBRİK EDİYORUM. Bu başarı hepimizin.

Finalde tüm Türklerin tek amaç doğrultusunda omuz omuza hareket etmesi dileği ile.

COF GD

T H O R İ N

• Tebrikler COF Ailesi.
    İnşallah Finalde istenilen birlikteliği el birliğiyle sağlayıp WOW u dikersiniz.

Zor mu çok zor iş. Bunu başarabilecek gücümüz varmı Biz Türkler olarak. VARRR.
    En azından en kötü ihtimal aşırı zorlayacak kapasitede bilgi ve beceriye sahip oldugumuzu biliyorum...

Geçen Finalde Ruslardan ders çıkartmak tada fayda görüyorum. İkiye bölündüler vede kendilerini vurdular.
    :) Tıpkı bizim gibi. Hoş biz 2 değil 3-4 e bölünüp sonra vay sen ben kavgası yaşıyoruz her dönem.

İnşaallah bu finalde akıllı olunur. Herkes ekibinin yeterliliğini bilip ona göre davransın lütfen.
    Yaww adam 1-2 birliği var oyuncularının yarısı köfti eee ben savaşırım biz şöyleyiz böyleyiz. Siz bir halt değilsiniz.
    Adam gibi yerinizi belirleyin bence.
    Ekip yine sizin ekibniz AMA Bölmeyin ARTIK Oyuncuları.

VEDE Şunu bilin artık Sağlam bir başkan her daim birliğine sahip çıkar hangi birliğin ismini alırsa alsın farketmez.
    Ben şunu gördüm 3 sezondur Coflarla finalde oynadım. Yaww Kırın zincirlerinizi TANIYIN bu birliği.

Benim kadar COFLA savaşmış başkası varmı bu serverlerde çok merak ediyorum...
    SADECE ve SADECE Sağ Duyulu olun artık. Hedefi belirleyiniz vede Gerçekçi olunuz.
    Hedef siz vede birliklerinizin birliğinizin 2-3 gömlek üstündeyse Bu hedefe en yakın olanın yanında olunuz ARTIKK..

Her daim söylemişimdir. NORMAL SERVER FARKLI, ELEME FARKLI, FİNAL TAMAMEN FARKLI.....

Saygılar

• Wowda emeği olan olmayan tüm Türkleri kutlarım.Bu wow sadece Cof'un değil hepimizindir.Dışardan biri baktığında ocu bucu şucu demiyor.Türkler wowu kurdu diyor.Finalde tüm Türklerin birleşmesi umuduyla...

Not:Wow videomuz aksam saat 20.00'da buradan yayınlanacaktır..

• Wowda emeği geçen ekibe,destek atan,atmak isteyip atamayan,gönlü bizimle olan herkes zafere ortaktır. Türkler kurdu wowu diyecekler sen ben o bu değil. Elemedeki grubu Türkler kazandı diyecekler.Emek veren herkese teşekkür amaçlı bi video yapalım dedik.Hem elemedeki olayları güzel anlatan hemde güzel eğlenceli bi video :)

1 2 günlük uğraş sonunda videoyu tamamladım sayılır.

Akşam Saat 20.00'da görüşmek üzere :)

• Tebrikler COF Ailesi.
    Oyun başından beri destekçisi olduğumuz COF ekibini, OTTOMAN-EMPIRE üyeleri adına tebrik eder, başarısını finalde devam ettirmesini dileriz.

İNFERNO OF OTTOMANS CLAN

OTTOMAN EMPİRE
    HAKAN YILDIZ